Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj Türkiye Buluşması 2007!!!! Olabilir mi???

• FuL_TeLiKe • 13 Temmuz 2007 19:53 • #587686
    haklısın..
    sen mükemmelsin..
    hata da bana mahsus..
    tartışmak falan istemiyorum seninle..
    anlamamakta ısrar ediyosun..

Ataütrk'ün sevdiğim 1 sözü var..
    kurtuluş savaşının bitmesi üzerine:
    "asıl savaş şimdi başlıyor,cahaletle savaş.."
    demiştir..

demekki savaş hala devam ediyor..

cevap yazmayacağımı bilerek yaz ne yazmak istiyosan..
  • numbie_X • 14 Temmuz 2007 00:31 • #587687
    aynısını ben de dedim:)
    ama konudan dolayı değil,şundan dolayı;!!!!
  • sadecemüzik • 14 Temmuz 2007 16:29 • #587693
    Cevap yazıp yazmaman umrumda değil. Zaten mesaj yazmamın amacı senden cevap almak değil. Düşüncemi anlatabilmek. Ama karşımda hem anlamayan hem de cehaletten söz eden biri var. Ben senin için "cahil" tanımlaması yapmayacağım, çünkü cehaletten kurtulabilmek için bilgi sahibi olmak gerekir. Bilgi sahibi olmak için de anlama kapasitesine sahip olmak gerekir. Sende bunlar olmadığı için sana "cahil" diyemem ve eğer cehalet anlayışın buysa tanrıya şükrediyorum cahil olduğum için.
  • asarneyeal • 14 Temmuz 2007 16:54 • #587694
    yok yawws ne buluşması:D ben daha kendimle buluşamadım diğerleriyle nasıl buluşam ölüyorum yorgunluktan:)))
  • linde_ • 14 Temmuz 2007 17:37 • #587697
    Yetmez abi adamın elini tutabiliyor musun web camle çok şey değişir :D
  • violoncellist • 14 Temmuz 2007 19:47 • #587698
    Ataütrk'ün sevdiğim 1 sözü var..
    kurtuluş savaşının bitmesi üzerine:
    "asıl savaş şimdi başlıyor,cahaletle savaş.."
    demiştir..

demekki savaş hala devam ediyor..

lütfen insanlara çuvaldızla saldırmadan önce kendinize ufak bir iğne batırınız!.. bilmem yeteri kadar açık mıdır..

saygılar
  • FuL_TeLiKe • 17 Temmuz 2007 14:58 • #587748
    yeterince açık ve yeterince komiktir..
    sevgiler..
    sanırım benimle ilgili 1 sorununuz var..
    boşuna 3. kişi olmamalısınız..

ya da kolonilerden arkadaşınızı savunma telaşı içerisinde..

neyse..
    1 önerim var..
    1 şeyleri öğrenmek,tartışmak,kavga etmek vs. istiyosanız özel mesaj yoluyla halledelim..
    forumu kirletmenin alemi yok..
  • sadecemüzik • 17 Temmuz 2007 21:52 • #587750
    sanırım benimle ilgili 1 sorununuz var..

Hiç tanımadığım biriyle ne sorunum olabilir ki?

boşuna 3. kişi olmamalısınız..

Burası forum farkındaysan. Dördüncü, beşinci kişiler de olabilir.

ya da kolonilerden arkadaşınızı savunma telaşı içerisinde..

Nerden biliyorsun koloniden arkadaş olduğumuzu? Ondan önce de arkadaştık. Aynı koloniden olduğumuzu öğrenip buraya yazmak zeka belirtisi değil. Ayrıca isteyen istediğini savunur. Neden bu seni rahatsız etti ki? Eğer sen fikirlerinin doğru olduğu inancındaysan ve bunu kanıtlayabileceksen isterse yüz kişi olsun, bu seni rahatsız etmez. Ama tabii burda durum fikir beyan etmekten hakaret etmeye doğru gitti. "Cehalet" muhabbeti çok saçmaydı. Böyle bir ortamda ve böyle bir konuşmada karşındakinin cahil olduğunu söylemek çok komik bir durumdu. "Fikrin bittiği yerde hakaret başlar." felsefesi Garaj'da çok yaygın. Sana da kızmamak lâzım tabii.

Ayrıca forumu kirleteni arıyorsan, violoncellist'in sözü bu durum için de geçerli oluyor: İğne ve çuvaldız meselesi.
  • FuL_TeLiKe • 19 Temmuz 2007 21:04 • #587782
    özel mesajla ilgili "sadece eş dost dalgasından mesaj alır bu adam" zırvasını değiştirirsen özel mesaj yoluyla tartışabiliriz..

burda bu kadar insana kendini dinletme çabası hiç hoş değil(2miz için de)..

madem felsefik konuşuyoruz;savunma yapman için suçlu olman gerekir,,bunu biliyosundur..
    suçsuzsan(buradaki suçluluk kavramı teoriktir,suç burada yanlış şeyler söyleme anlamında kullanılmıştır..) savunma yapmana da gerek yok..

neyse..
    beni anlamadığına yine eminim..!
  • -jackal_musty- • 20 Temmuz 2007 06:24 • #587795
    eskiden ne güzel di buluşmalar..ah..

MuStY