Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumda Çifte Standart

• delik beyin • 10 Ekim 2007 22:10 • #588971
    garaj forumlarında çifte standart var arkadaşlar. bunu konuşmanın ve engellemenin zamanı geldi artık. düşüncem şudur ki: forumda ya bazı arkadaşlara ayrıcalıklar tanınıyor ya da bazı üyelere baskı uygulanıyor. kanıtlarım ise şunlardır:
    SlipknotSlave nickli arkadaşımızın üyeliğinin 1. yılını kutlamak için başlık açtığımızda daha 3-5 mesaj olmuştu ki birkaç saat içerisinde başlık içerisindeki bütün mesajlar silindi ve bir süre sonra da başlık tamamen ortadan kaldırıldı. ama şu anda bakıyoruz ki forumdaki bir birinci yıl kutlama başlığı 2 gündür orada durmakta ve kimsenin müdahele etmeye niyeti yok, olmayacak gibi de görünüyor.
    aynı şekilde seden88 nickli arkadaşımızın doğum gününü kutlamak amacıyla bir başlık açtığımızda daha 2 mesaj olmuşken yine bütün mesajlar silindi ve bir süre sonra başlık yine tamamen kaldırıldı. halbuki hepiniz de biliyorsunuz ki geçenlerde başka bir arkadaşımızın doğum günü başlığı günlerce orada durdu, 50-60 mesajı buldu ve şu anda başlık gerilere düştü, yaptığım bütün itirazlara rağmen en ufak bir müdahelede halen bulunulmuş değil.
    dediğim gibi forumda bazı üyelere bazı konularda tolerans gösterilmezken diğerlerine gösteriliyor, itirazlara ise kesinlikle kimse kulak asmıyor. bu durumdan artık çok rahatsızım. gereğinin yapılmasını rica ediyorum.
  • SlipknotSlave • 10 Ekim 2007 22:12 • #588972
    benimki silindi onunkide silinsin banane banane
  • seden88 • 10 Ekim 2007 22:19 • #588973
    hiçbişey yapmazlar. garaj feodal sistemle yönetiliyor,derebeylikler var. bu zincir meselesi de bunlardan biri zaten.. burda kendi halinde çoğu üye, yüce! üyeler tarafından kaile alınmama ve zaman zaman alaya alınma durumunda.sitenin çoğu yerinde ciddiyetsizlik ve saygısızlık hakim.bi stres ve ego topuna dönüşmüş yoz bir mekan olarak görüyorum garajı artık.hatta ben de arada canım sıkılınca aynı hareketleri yapmaktan kaçınmıyorum,öyle bi etki yaratıyor.bu mesajlar da farkedildiği an silinecektir zaten.bir de müthiş zekalarıyla büyük laflar koymaya çalışanlar olur (Allahın emri).
    doğum günüm başka bir forumda 4-5 sayfa kutlandı :) burası çok mühim de değildi zaten ama sağol hassasiyetin için:)

not: beren i bu yazdıklarımdan muaf tutarım:) genel için konuşuyorum,istisnaları seviyoruz!
  • aldieb • 10 Ekim 2007 22:46 • #588976
    hadi buna da bir cevap yazsınlar:)
    yetkililerden açıklama istiyoruz ayrıca silinmeyen mesaj istiyoruz...:P
  • HeArSe • 10 Ekim 2007 23:02 • #588977
    minareyi çalan kılıfınıda uydurur merak etmeyin.bunuda geçiştirirler.
  • beklicem321 • 10 Ekim 2007 23:10 • #588978
    ben 2-3 gündür yoktum.. daha yeni geldim :)
    birkaç saat daha olmayacağım..

gelince duruma bakarım merak etmeyin.. ne doğru ne yanlış bakarız ;)
  • aldieb • 10 Ekim 2007 23:13 • #588979
    bakın efendim, bakın. bu ne ciddiyetsizlik:P
    bakın ne kadar büyük bi sorun var ve siz hiç ilgilinmiyorsunuz sayın beklicem;) siz bekliyorsunuz diye biz de mi beklemek zorundayız? sabrımız kalmadı efenim...:))
  • 2_ • 11 Ekim 2007 00:46 • #588980
    elıne saglık guzel bır mesaj yazıp guzel bır konuyu degınmıssın ;)
  • Rock_forever • 11 Ekim 2007 01:09 • #588981
    müdür duy bunlari müdüüüür !!!!
    isyan çikacak wallahi :D
    saka bir yana ben de rahatsizim bu durumdan insallah düzelir bakal1m beklemedeyiz...

isyan kapida !!! last wish fatality
  • kare-te • 11 Ekim 2007 02:04 • #588982
    benim boobslarım olsa kimse açtığım konuyu hatta yazdığım mesajı silemezdi.