Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumda Çifte Standart

• l-i-m • 11 Ekim 2007 20:30 • #588997
    kış gelmedi daha hava sıcak sakin olun
    kış gelmedi daha hava sıcak sakin olun
  • FuL_TeLiKe • 11 Ekim 2007 23:44 • #588998
    vayy..
    demek forumda 1 standart varmış hee..
    .)
    hobaaa..
  • SlipknotSlave • 12 Ekim 2007 01:50 • #588999
    ben beklicemin tarafsızlığına inanıyodum zaten :P kim bu başlığı açan aaaaaa olay çıkarmayın durduk yerde ^^
  • metalikmanyak • 12 Ekim 2007 15:39 • #589007
    Sitede Çifte Standart

Sadece forumda değil sitede çifte standart var. Mesela bir bölümü baltalamaya çalışan üyeler, o bölümün başına müdür olarak getiriliyor. Bu üyeler diğer üyelikleriyle hala bölümü baltalamaya devam ederken müdür olan üyelikleriyle de kendilerine verilen cevapları siliyor, yani "kayırma" yapıyorlar. Bazıları da bunları yutup gelip forumdaki ufacık bir 1. yıl kutlamasına takılıyor. Ha amacım kendi konumu savunmak değil, kurallara uygun değilse tabii ki silincektir. Ama ortada çok daha büyük kayırmalar ya da "çifte standartlar" var iken insanların ufak şeylere takılması gerçekten düşündürücü.
  • BOY ON DI EDGE • 12 Ekim 2007 22:31 • #589021
    "Koloni Reklamı" da yasak deyip mesaj siliyorlardı ama demek herkese değil

Benim ki silindikten sonra bir çok koloni reklamı gördüm ama silen olmadı.İki çocuğu geçirmişler müdür diye onlar da naptığını bilmiyor.Sen boşver dalgana bak...
  • SlipknotSlave • 12 Ekim 2007 23:05 • #589025
    Sitede Çifte Standart

birileri son zamanlarda çok film seyrediyor galiba (-_\\
  • maydonozz • 13 Ekim 2007 23:27 • #589046

Çocuk?:SFazla abartmadın mı?
  • violoncellist • 22 Ekim 2007 09:18 • #589127
    ?!

İki çocuğu geçirmişler müdür diye onlar da naptığını bilmiyor.

neye göre çocuk? kime göre çocuk?!
  • Rock_forever • 22 Ekim 2007 10:58 • #589128
    neye göre uzaylı? kime göre uzaylı?! :D
  • Single_FACTOR • 22 Ekim 2007 19:59 • #589129
    Arkadaşlar baştan söyleyeyim. taşınmam dolayısıyla nerdeyse 1 ekimden beri siteyi takip edemiyorum. bu konuya da ben ve beklicem321 müdahele etmemişse doğal olarak Bekçi öyle uygun görmüş olabilir.

Forumların GARAJ için önem derecesi daha öncede konuşulmuştu. ağaç sistemi gibi bir ayrıcalık dışında daha fonksiyonel , cezbedici, Kategori ve ihtiyaçlara cevap verebilecek bir sistem olmadığı sürece bu tartışmaların tamamı sürekli zorunlu olarak tekrar edecektir.

uygulamalar ve kurallar çoğu noktada tıkanabiliyor. bunların sonucunda Müdürler olarak kişisel olarak doğru, tarafsız olduğunu düşündüğümüz kararlarımızı da sisteme dahil etmek zorunda kalabiliyoruz.
    Bu tip çatışmalar olduğunda sizlere kesinlikle hak veriyorum.
    onbinlerce üyesi olan bir sitede sadece 25-30 kişinin buranın müdavimi olarak yazılar yazıyoruz. birbirimizi daha iyi anlamalıyız.