Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumdaki Harby ?

• aldieb • 5 Kasım 2007 23:06 • #589389
    benim meselem aslında şudur:

dejenere türkçe dejenere türkçe diye bas bas bağıran uyarı zımbırtıları neden bu harbby denen illeti uyarmıyor.

hadi onu geçtim garaj yönetimi böyle bir bozukluğu isminde yaşayan bir ürünün reklamını tutar da nasıl buraya koyar çok şaırtıcıdır kendi adıma.

yalansam yalan deyiniz lütfen....
  • Single_FACTOR • 5 Kasım 2007 23:11 • #589390
    sebebi belli; "tamamen duygusal" ..:D
  • Mephistopholes • 6 Kasım 2007 12:38 • #589391
    Daha özel olduğunu düşündüğüm için giriyorum,bana farklı gelmese girmem haftada bi kaç kez ;)
  • sadecemüzik • 6 Kasım 2007 18:52 • #589392
    Katılıyorum, ayrıca reklam olduğu için çok "ucuz" bir görünüm vermiş foruma.
  • MevsimÖz • 6 Kasım 2007 19:56 • #589393
    farklılık merklısı gençlik işte nolcak :) neresi farklıysa,nersi poplerse oraya giderler :)
  • SlipknotSlave • 6 Kasım 2007 21:40 • #589396
    ucuz görünüm :DDDD parlak taşlı şeylerle süsleyin forumu yahu insan harby reklamımı alır dimi bilimum sosyete markalarının reklamını alcaksınız ki ucuz görünmesin forum pehpehpeh bu zihniyeti kınıyorum.
  • violoncellist • 6 Kasım 2007 23:13 • #589397
    'ucuz' sadece maddi anlam içeren bir sözcük müdür? Kaldı ki bence sadecemüzik ucuz kelimesini maddiyat temelinde kullanmamış. parlak taşlar, pırlantalar vs. gibi bir beklentide olduğunu sanmıyorum kendisinin!

saygılar
  • SlipknotSlave • 6 Kasım 2007 23:19 • #589398
    hayır o değilde bu başlık çok mu gerekliydi onu tartışmak dururken, sitenin ucuzluğu pahalılığı tartışılıyor, sonuçta reklam alınmışmı alınmış, konmuşmu konmuş, mis gibide olmuş, ha beğenmezsiniz sevmezsiniz olabilir çok mu garip ? hadi site reklam almış başlık açıyım bunu tartışalım zihniyeti hep... reklam kokan hareketler bunlar...
  • sadecemüzik • 7 Kasım 2007 19:25 • #589404
    Ucuzluğu sadece maddi anlamda düşünmüşsün. Demek ki mecaz anlam kavramından haberin yok. Şimdi benim de seni sadece maddi düşünen biri olarak nitelendirip kınamam mı gerekiyor?
  • sadecemüzik • 7 Kasım 2007 19:29 • #589405
    sitenin ucuzluğu pahalılığı tartışılıyor

Sitenin ucuzluğu pahalılığı değil tartışılan. Anlamamışsın belli ki. Çok dar bir pencereden bakıyorsun olaya.

hadi site reklam almış başlık açıyım bunu tartışalım

Madem Garaj Forumu istek ve şikayetleri dile getirme platformu, neden bir reklamdan şikayet edemesinler?