Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumdaki Harby ?

• sadecemüzik • 10 Kasım 2007 21:46 • #589434
    Müzik mi? Burası Garaj forumu, unuttun galiba. Asıl müzikle ilgili olması hata olurdu. Ayrıca etik olmayan ne söyler misin?

Nedense üyeler kişisel konulara girince hep polemik oluyor ama müdürler, yöneticiler vs. kişisel bir tartışmaya girince açıklığa kavuşturmak oluyor. Şu an sen müdür sıfatıyla değil normal bir üye sıfatıyla mesaj yazıyorsun. Daha önceki mesajlarımda yüzlerce söylediğim gibi karşınızdakiyle aynı durumdasınız. Onun yaptığı polemikse sizinki de polemik. Çünkü karşılıklı yapılan bir şey bu. Sen bana yazıyorsun ben de sana. Peki neden benimki polemik oluyor da seninki açığa kavuşturmak oluyor?

Zihniyet değişmediği taktirde devam edilmeyecekse sen de devam etme, neden ediyorsun?

Allah bilir bu mesajı silersin şimdi, böylece tartışma bitmiş olur(!) Yanılıyor muyum?
  • linde_ • 10 Kasım 2007 22:01 • #589435
    Hale bakın

Forumdaki Harby konusu tartışma platfomuna dönmüş. Ben tartışırken lütfen diyen üyeler sakız gibi tartışmaları uzatmaya başlamış. Kalemşör insanlardan bıktık artık. Nasıl insanlarsınız anlamıyorum. Ben bir yere yorum yazdığımda maydonoz oluyorum. Bu üyeler pardon otoriterler bir yere yazınca hiç bir şey olmuyor. Konu uzamasın diye ben bir yere yazmazken. Burada konu uzasın uzamasın kavramı yok. Kişisel görüşe saygı da yok. Biri birine illa bir üstünlük sağlayacak.

Bu topiğin kilitlenmesini talep ediyorum.

Kimse kişisel atışmaları görmek zorunda değil.
  • beklicem321 • 10 Kasım 2007 23:17 • #589436
    :)
    Yanılıyorsun. Üye sıfatıyla değil müdür sıfatıyla yazıyorum bunları. Sen aradaki farkı anlayamamışsın. Bu konuyla hiçbir ilgim yoktur. Diyorum ki kişiselleştirme ve garmesi kullan. Burası benim ilgi alanıma giriyorsa kurallarına uygun olmasını isterim. Devam ettirirsen gerekeni yaparım. Bu sitenin yöneticileri belli. İstiyortsan da şikayet edersin. bu konu burada kapanmıştır. Bundan sonraki her "Forumdaki Harby ?" ile alakasız yazı silinecektir.
    Bilginize..
  • beklicem321 • 10 Kasım 2007 23:18 • #589437
    Biz de ondan bahsediyoruz. Sürekli aynı şeyleri tekrarlamanın bir mânâsı yok.
  • linde_ • 10 Kasım 2007 23:20 • #589438
    Ben kilitlenmesinden bahsettim..
  • SlipknotSlave • 11 Kasım 2007 01:39 • #589440
    Yaptığım hatayı sevgili linde_ nin yazısını okuyunca anladım. Böyle "ucuz" tartışmaya girdiğimden dolayı tüm garaj üyelerine özrü borç bilir, sayın beklicem321 ve Single_FACTOR'e konudaki hassasiyetinden dolayı teşekkürlerimi iletirim...
  • sadecemüzik • 11 Kasım 2007 15:59 • #589441
    Nihayet hatanı anladın. Umarım bundan sonra anlamadan dinlemeden insanların mesajlarına yorum yazmazsın.
  • SlipknotSlave • 11 Kasım 2007 16:52 • #589442
    evet forumda değil garmeste tartışalım bu ucuz konuyu lütfen...
  • 2_ • 14 Kasım 2007 17:38 • #589444
    adblocker engellemıyor bende :S
  • metalikmanyak • 15 Kasım 2007 20:44 • #589445
    Sıktı artık ya, ben eski arkaplanı istiyorum.. Ne zaman kalkacak bu?