Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Forumdaki Harby ?

• sadecemüzik • 7 Kasım 2007 19:31 • #589406
    Buyrun işte, alıntı cümlelerinin etrafında sadece bir çizgi var artık, eski spesifik görünümü kalmamış. Ayrıca üzerine basa basa belirtmek için daha kalın yazdığımız yazılar da eskisi kadar belli olmuyor. Ucuzluktan kastım bu ve buna benzer şeyler. Kalitenin düştüğünü anlatmaya çalışıyorum. Eskiden daha kaliteli bir görünümü vardı.
  • delik beyin • 7 Kasım 2007 22:44 • #589407
    arkadaşım siz de sitenin kenarına bi nokta koysalar hemen şikayet bu ne yahu allah allaaah.. bi de yok forumu basitleştirmiş ucuzlaştırmış bilmemne.. gören de beyaz sarayın başvuru forumu zanneder.. konuya çok dar açıdan bakıyomuşuz.. sanki forum hayatımızın anlamı :D
  • SlipknotSlave • 8 Kasım 2007 01:02 • #589408
    niye herkes bana laf yetiştirme :) çabasında :) anlamıyorum :) düşüncemi :) söyledim :) sadece :) ne bu saldırganlık :)efendim herkeste :)

mutluyum mutlusun mutluyuz bu kavga niye =(
  • Mephistopholes • 8 Kasım 2007 12:58 • #589409
    Benim etrafımda pek de popüler değil açıkçası..Neyse "farklılık meraklısı" bi genç olarak "polemik meraklısı" birine cevap varmiyim ben
  • sadecemüzik • 8 Kasım 2007 16:36 • #589410
    arkadaşım siz de sitenin kenarına bi nokta koysalar hemen şikayet

Sitede başka reklamlar da mevcut ama ben sadece bundan şikayetçiyim şu an. Duyan da gece gündüz benim neyden şikayet edip etmediğimin raporunu tutuyorsun zanneder. Emin ol bu reklam nokta büyüklüğünde olsaydı şikayetçi olmazdım.

gören de beyaz sarayın başvuru forumu zanneder.. konuya çok dar açıdan bakıyomuşuz.. sanki forum hayatımızın anlamı :D

Evet dar açı. Hem de bariz!
  • sadecemüzik • 8 Kasım 2007 16:38 • #589411
    Kavga yok tartışma var. Ayrıca bu laf yetiştirme değil çünkü laf yetiştirmeye çalıştığın zaman söylediğin çoğu şey mantıksızdır, sırf laf söylemiş olmak için söylersin. Evet senin mesajlarına cevap yazıyorum çünkü benim düşüncemi eleştirdin, bu gayet normal. Yukarı bak istersen.
  • Single_FACTOR • 8 Kasım 2007 22:13 • #589412
    ya bravo böylesine bir konuyu da çatışmaya dönüştürmüşsünüz :S
  • delik beyin • 9 Kasım 2007 01:15 • #589417
    evet dar açı çünkü kafamı yorabileceğim daha önemli şeyler var..
  • SlipknotSlave • 9 Kasım 2007 21:08 • #589418
    evet işte karşıdaki kişi anlamıyor ki, düşüncemi açıklıyorum hemen polemik yaratma kavga çıkartma amacıyla olmadık yerlere çekiliyor cümleler... bu kadar bencilce ve anlayışsız düşünce yapısı daha görmemiştim illede herkes aynı o kişinin düşüncesinde olcak ! bu ne biçim iştir, resmen faşizm, gestapoluk...
  • sadecemüzik • 10 Kasım 2007 00:29 • #589419
    evet işte karşıdaki kişi anlamıyor ki, düşüncemi açıklıyorum hemen polemik yaratma kavga çıkartma amacıyla olmadık yerlere çekiliyor cümleler...

Alışıldık bir psikoloji... Karşısındakinin düşüncesi kendisininkiyle aynı olmayınca karşısındakini polemik yaratmak ve kavga çıkarmakla suçlamak... Eğer insanın kendi düşüncesini savunmasını polemik yaratmak ve kavga çıkarmak diye nitelendiriyorsan sen de polemik yaratıyorsun ve sen de kavga çıkarıyorsun. Çünkü sen de düşünceni savunuyorsun. Ayrıca hatırlarsan tartışmayı benim mesajıma eleştiri yazarak sen başlattın. Şimdi neden ben polemik yaratan taraf oluyorum?

bu kadar bencilce ve anlayışsız düşünce yapısı daha görmemiştim

Bencilliğin kelime anlamını bilip bilmediğin konusunda ciddi şüphelerim var. Bana bir bencillik örneği verir misin lütfen, bencillik anlayışını çok merak ediyorum. Bir insanın düşündüğünü söylemesi neden bencillik oluyor? Ayrıca yukarda da söylediğim gibi, sen de düşünceni savunuyorsun, hatta sen savunmayı da geçtin, bana hakaret etmeye başladın. Hangimiz kötü niteliklere sahibiz acaba?

illede herkes aynı o kişinin düşüncesinde olcak !

Hayır, böyle bir beklentim yok. Ben sadece düşüncemi temellendiriyorum ve savunuyorum. Kabul edersin ya da etmezsin, o senin bileceğin iş.

bu ne biçim iştir, resmen faşizm, gestapoluk...

Yine anlamını bilmediğin bir sürü terim yazmışsın. Ben seni bir şeye mi zorluyorum? İlla ki benim dediğim olacak yoksa asarım keserim mi diyorum? Yalnızca sinirlenmişsin ve sakinleşmek için aklına gelen kötü sıfatları sıralamışsın, hepsi bu!

Neyi savunduğunu unutup sadece yazmış olmak için yazmaya başladın farkındaysan. Düşünceni temellendiremediğin için hakaret etmeye başladın, klasik bir savunma mekanizması bu. Lütfen özellikle şu yazdığın son mesajı iyice bir oku ve düşün. Eminim ki mantıksızlığının farkına sen de varacaksın.