Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Garaj Bekçsine: bazı özel durumlarda kişi ulaşım bilgileri verilmeli

• isahin • 24 Mart 2008 22:40 • #590977
    bakın diiyorum ki adam sitenin içinde geziyor.neti kesilmişse sitenin için de nasıl geziyor. bana mesajı 3 martta attı ve bu adam en son 21 mart gecesi garaj a girmiş olarak görünüyor. bugün de 24 mart. şimdi bu adam hiçmi arayıp sormaz pedalın geldimi diye. mailine mesaj attım yok. msn de takip ediyorum hiç girmiyor. ama nedense 21 mart tarihine kadar garaj a giriryor. artık insaf size kalmış...
  • beklicem321 • 25 Mart 2008 00:41 • #590978
    ya arkadaşım ben de sana biraz önce denemek için mesaj atayım dedim eş-dost listenden başkasından mesaj alamıyormuşsun diye hata verdi.
    belki de adam da sana ulaşamıyor nerden biliyorsun?
    şimdi adam eş-dost listende mi değilmi bilemem ama şüphelendim..

Kusura bakma..
  • beklicem321 • 25 Mart 2008 00:43 • #590979
    ve ayrıca adam foruma bakmıyorsa bunu bilemez. eğer sen adamı eş-dost listesine eklememişsen adam daha ne yapsın?
    telefon numaran varmı adamda? adresin varsa ne yapabilir ki? uzak yerlerdeyseniz ne yapabilir.

bir düşün taşın derim bence..

dipnot: bunları varsayım olarak düşünüp sorularımın cevabını istiyorum. ön yargı olabilir ama sana ulaşamıyor olabilir ve ortada da bir dolandırıcılık olmayabilir.
  • isahin • 25 Mart 2008 01:00 • #590980
    kardeşim insan bir okur öyle yazar. diyorum ki msn adresim var onda. telefon numaram var onda. garaj diye bir site de var bana mesaj atabileceği. ev adresime kadar var. Bu ülkede savunulmak için hırsız olmak gerek zaten. forma bakmasına gerek yok. bana telefo açacaktı pedalları gönderdim diye. Siz hırsızları önyargılarınızl savunmaya devam edin. Benden de daha cevap yok. bu site ile ilişkilerimi kesiyorum. buyrun savunduğunuz dolandırıcılarla yaşamaya devam edin... Eyvallah....
  • isahin • 25 Mart 2008 01:02 • #590981
    1 benim ilana cevap verdi. nasıl verid eğer eş dost listemden başkasından mesaj alamıyorsa. bu da attığı mesajın linki : http://www.garaj.org/mesaj.php?m=4139910
    garaj bekçisi girsin baksın.
    Buyrun devam edin dolandırıcı avukatlığına...
  • linde_ • 25 Mart 2008 01:08 • #590982
    Senin mesajlarını linkle kimse okuyamaz. Anca resmini çekeceksin print screen tuşuyla..
  • beklicem321 • 25 Mart 2008 01:40 • #590983
    ­

1.ci varsayım olarak yazdığımı söyledim. Doğruluğunu bilmiyorum dedim. Telefon numaranın onda olup olmadığını da sordum.
    2.si Sen garaja ilan verirsin eş-dost listen kapalı bile olsa o ilana cevap verirse sana ulaşır ne olursa olsun.
    3.sü eğer ortaya bir olay atıyorsan ve bu dolandırıcılıksa bu ciddi bir suçlama. ben de anlamaya çalışıyorum. sense kestirip atıyorsun.
    4.sü adama hırsız da dedin. ciddi bir suçlama.
    5.si adam senin eş-dost listende mi değil mi? tonlarca mesaj attım dedin burdan. cevap veremeyebilir. bu da normaldir.
    6.sı adamı savunuyormuşum gibi düşünüyorsun. ama inan hiç umrumda değil şu anda..
    7.si umarım parana ya da istediğin alete en kısa zamanda kavuşursun.

Tekrar söyleyeyim, ortada bir suçlu varsa ne onu savunurum ne de bu olayı ortaya atanı(yani SENİ!). Ben gördüğüm şeyleri söyledim. Üstüme yüklenme fazla. Kestirip atmakla bir yere varamazsın.

Kal sağlıcakla..

dipnot: biraz önce deneme diye bir ilan bıraktım panoya. ve çıkış yaptım. sonra ilanımı bulup cevap verdim. daha sonra üye girişi yaptığımda ilanıma birisinin (yani benim) cevap yazdığını gördüm. demekki eş-dost listende olmayan herhangi biri hatta garaja üye olmayan herhangi biri de senin ilanına cevap verebilir!
  • isahin • 25 Mart 2008 01:56 • #590984
    ­kendi kendini yalanlıyorsun

iyi ya işte ulaşmak isteseydi ilandan ulaşırdı demek. şimdi sana ulaşamaıştır savın daha da mantık dışı oldu... neyse giden gitti. başkası zarar görmesin bari. benden son nokta...
  • beklicem321 • 25 Mart 2008 09:29 • #590985

Öyle tabi
  • -TeUFeL- • 25 Mart 2008 09:37 • #590986
    Bence biraz dikkatli konuşsan iyi olur.Çünkü her kim olursa olsun suçluluğu kanıtlanana denk herkes suçsuzdur(Bunu ancak mahkeme kararından sonra söylebilirsin)

Dikkatli davranmanı tavsiye ederim...Adam sana istediğin dalgaları şimdi gönderir,mahkemeyede gecikme için geçerli bir mazeret sunar sonrasa sana hakaret davasından bir asılır afedersin don gömlek kalırsın!Öfke gelir akıl gider...Olmayacak bir olay değil ki vatandaş gerçekten dolandırmayı kafaya takmışsa bu işinde peşine düşebilir...Kelimelerini düzgün seç derim