Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Koloniler Hakkında

• SlipknotSlave • 30 Mart 2008 09:28 • #591037
    Daha öncedende konuşuldu, pek ilginç bişey söylemeyeceğim.
    Siyasi koloni açma hakkında koloni kurallarında bkz: koloni kuralları siyaset içeren koloni açmak yasak gibi bir ibare göremiyorum koloni kurma sayfası burdada göremiyorum ayrıca hali hazırda mevcut olan komünistler kolonisi bkz:komünistler kolonisi yayında ve NEWROZ piroz be! gibi kürtçe sloganlar atılabiliyor vs. ancak arkadaşımın açmak istediği muhafazakar demokratlar kolonisi kabul edilmedi,

1) neden edilmedi ?
    2) kolonilerle ilgili müdür x siyasi görüşüne sahip olduğu için mi kabul etmedi ?
    3) siyasi içerikli koloni açmak yasaksa neden komünistler kolonisi yayında ?

GaRaJ.org yönetiminden cevap bekliyorum...
  • sunmoon_13 • 30 Mart 2008 12:54 • #591038
    Bence garajda artık siyaset içerikli koloniler kaldırılmalı.siyasetin yeri bursaı değil.slip belki kaldırma aşamasındadırlar ve yeni kurulanları bu yüzde kabul etmiyor olabilirler.
  • linde_ • 30 Mart 2008 12:59 • #591039
    Siyaset kaldırılıyorsa din, maneviyat kolonileri de kaldırılsın.

Dinin yeri de cami, sinagog, kilise, ücra köşeler, mezarlık. GaRaJ değil..
  • korn_big_fan • 30 Mart 2008 13:11 • #591040
    Linde arkadaşımıza katılıyorum madem siyaset istemiyorsunuz koloni de o zaman diğer maneviyat içeren koloniler de kaldırılsın.Madem siyaset yok garajda dinde olmasın
  • metalik_facia • 30 Mart 2008 18:45 • #591046
    GaRaJ müzik birimi
    başlığını da unutmayalım. o zaman geyikle ilgili olan tüm kolonilerde kaldırılmalı. sadece müzikle ilgili olanlar kalmalı..
  • sunmoon_13 • 30 Mart 2008 19:58 • #591049
    geyik kolonileri tartışma yaratan ortamlar olmuyor.ama siyaset ve dinle alakalı koloniler kaldırılmalı.
  • CatsInPractice • 30 Mart 2008 21:54 • #591050
    Kolonıler demısken rahatsız oldugum bır konuyu da ben belırteyım :

Mesaj yazılan son kolonilerim nedır ? Benım gormek ıstemedıgım kolonılerın mesajlarını daha dogrusunu onızlemesını gostermesının mantıgı nedır ? O zaman mudurler kolonısı neden gızlenıyor mudur olan uyelerın profılınde bıldıgım kadarıyla gecen yaz bır uyenın onerısıyle kaldırılmıstı daha dogrusu uyesı oldugu kolonılerden gızlenmıstı sadece Nem ın uye oldugu kolonılere yazılan mesajların onızlemesını gormek ıstemıyorum kolonılerı cok guzel tasnıf etmısınız Hızlı erısıme koyarak bunuda gozardı etmeden cozume ulastırın derım ben ;)
  • heretixlave • 30 Mart 2008 22:24 • #591054
    bırak abi ya işlerine gelen kolonileri kabul ediyorlar bize gelince "yasak". bunun adı çifte standarttır başka bir şey değil.
  • metalik_facia • 1 Nisan 2008 01:03 • #591065
    neden koloni sayfasında 16 gündür halen hazı yazılmayan kolonilerin isimleri var? ve niye hep standart koloniler...garaj müdavimleri basçı ve arkadaşları müdürler.. nedir yahu bu zincirin halkasından değiliz diye mi bizim üye olduğumuz koloniler yok içlerinde? bende katılıyorum koloniler sayfası yeniden düzenlenmeli..
  • -jackal_musty- • 1 Nisan 2008 01:11 • #591066
    bir kural koyulcaksa herkeze ugulanmalı nedir bu ya. siyasetin işi ne burda :S