Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Koloniler Hakkında

• Soulforger • 6 Nisan 2008 17:34 • #591099
    İlk önce biraz oku bu konularda , öğren ne nedir ne değildir diye , ondan sonra gel karşıma konuş.

Embesil de insan sen de insansın lafına ise cevap vermiycem bile.
  • DrumBanger • 6 Nisan 2008 17:53 • #591100
    Emin ol senden çok bilgim var bu konularda . Hepiniz Tanrısınız ha zaten her şeyi biliyorsunuz , görüşünüze karşı çıkıldı mı " öğren de gel ehehe n00b " moduna giriyorsunuz . Karşı görüşlere açık değilsen bence senin bilgin bana göre sıfır .
  • Soulforger • 6 Nisan 2008 18:05 • #591102
    1- Bilgime/birikimime ne derece değer verdiğin zerre kadar s****mde değil.

2- Uğraştığın her konuda kendini otorite sanan ama aslında sadece herkesin sahip olduğu kadar bir bilgiye sahip olan , buna rağmen övünmeyi fazlasıyla seven bir adamsın. Senin dediklerin şu andan itibaren gözümde cevap verilecek kadar bile değer taşımıyor.

Tanrı mıyım? Evet , tanrıyım. Öğren de gel diyor muyum? Öğrenirsen ekime kadar , öğrenmezsen...

Şu andan itibaren karşında sana cevap verecek bir Soulforger yok , kendi kendine eğlenebilirsin.
  • DrumBanger • 6 Nisan 2008 18:20 • #591103
    Garajın büyük büyük müdavimi Soulforger bana cevap vermiyor . Koca KLİŞE İDOL SOULFORGER .

Abi yapmayın böyle saçma hareketler . Benim ne düşünceyi savunduğum hakkında bilginiz bile yok ancak ne düşünce olursa olsun ; karşı düşüncenin insanlarına herhangi bir sıfat koyma yetisine kimse sahip değil . Ben hiç bir şey bilmesem bile faşiste de komüniste de saygı duymam gerektiğini biliyorum . O adamlar düşüncelerini savunamayıp hede hödö yaptıkları halde ben faşistim diye gezerlerse ancak embesil olurlar . Ki bu da gene öznel bir yargı .
  • NeGüZeL_İsTnbL • 6 Nisan 2008 23:50 • #591104
    niye gücüne mi gitti :)
  • NeGüZeL_İsTnbL • 6 Nisan 2008 23:56 • #591106
    ...ve şakir geri vitese takar
  • kare-te • 6 Nisan 2008 23:56 • #591107
    babamda savcı her türlü hallederiz bu işi
  • chutluck • 7 Nisan 2008 00:22 • #591108
    Bu başlık altında okuduklarımdan anladığım tek şey, Bekçi'ye hiçbir şey sormadan yargıya vardığınız.
    Siyaset ve din konularında hepimiz - hangi tarafa yakın olursak olalım - hassas ve önyargılı olabiliyoruz ve bu, yıllardır mevcut siyasi durumdan dolayı gayet doğal bir davranış. Yanlış olan şey ise bu konuyu burada, Bekçi'ye hiçbir şey sormadan ve söylemeden bu kadar uzatmanız. Hele ki GaRaJ'ı çok iyi tanıyan, sitede sürekli aktif olan ve Bekçi'yle iletişimde bulunan kullanıcılar olarak sizler..

Koloni onaylarken koloninin konusu en son bakılan şeydir.
    GaRaJ'ın diğer bölümlerinde de olduğu gibi kolonilerde 'biçim' çok önemlidir.

Mesela aşağıdakiler gibi başlıklar ve içerik açıklamaları, konu ne olursa olsun kesinlikle onaylanmaz:

1907 ÜNİFEB ÜNİVERSİTELİ FENERBAHÇELİLER BİRLİĞİ

ORGANOLOJİ

"komik,salakça,miğde bulandırıcı espriler"..

Gördüğünüz gibi ya büyük harf kullanılmış, ya da oldukça basit yazım/imla kuralları fazlasıyla ihmal edilmiş.
    Koloni onaylarken Bekçi bu hataları düzeltemez.
    Bu yüzden biraz özen göstererek koloni başvurusunda bulunmanızı rica ediyoruz. Bunu yapmanıza rağmen yine de koloni onaylanmadıysa, burada işler çığrından çıkmadan önce Bekçi'ye bir mesaj atın, hatırlatın.
    O da insan.
  • beklicem321 • 7 Nisan 2008 00:30 • #591110
    Peki sayın çatlak hanım birşey sormak istiyorum.

Kurallarda da açık ve net bir şekilde ifade edildiği üzere siyaset ve din konularının konuşulduğu koloniler yasaksa neden bahsi geçen koloniler hala açık duruyor ya da net bir şekilde söylemem gerekirse "onaylanıyor" ?

dipnot1: Tamam anladık "Çarşı herşeye karşı" da "Garaj kendine karşı" sloganını (varsayım) hiç sevmedim açıkçası..!!
    dipnot2: ben Beşeiktaşlı değilim ve çarşıya da karşıyım ulen :))
  • heretixlave • 7 Nisan 2008 02:06 • #591111
    ya bekçiye de mesaj attıysak?