Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Koloniler Hakkında

• NeGüZeL_İsTnbL • 1 Nisan 2008 02:06 • #591067
    senin açmak istediğin koloni ismi çok ofsayt gökhan. tayyibe hayır kolonisi gibi bişi düşünseydin emin ol kabul edilirdi.
  • kare-te • 1 Nisan 2008 03:23 • #591068
    pekaka ya hitap şekli pekeke şeklinde olan insanları ben daha önceden söylemiştim ama ne yazıkki aramızdada bunlardan çok var bekçiyi bekliyoruz.
  • kare-te • 1 Nisan 2008 03:24 • #591069
    pkk siyaset yapıyosa hepiniz adres verin bende yapayım.
  • gitarTELi • 1 Nisan 2008 22:06 • #591070
    kakapekaka konusunda adim derhal atilmali.
  • gitarTELi • 1 Nisan 2008 22:06 • #591071
    kakapekaka konusunda adim derhal atilmali.
  • SlipknotSlave • 1 Nisan 2008 22:38 • #591074
    koloniyi ben açmıyorum arkadaşım açıyordu. ayrıca demokrasiyle yönetilen bi ülkede yaşıyorsak herkes fikirlerini özgürce belirtebilmeli, tabi siyaset serbestse garajda. değilse siyaset yapılan koloniler kapatılsın bunu demeye çalışıyorum. ama duvara konuşuyorum sanırım
  • DrumBanger • 1 Nisan 2008 23:33 • #591075
    Evet bu konuda kesinlikle sana katılıyorum . Ya tamamı kapatılır ya da her koloniye serbestlik verilir . Bu olaydan sonra tekrardan başvursun arkadaşın bence .
  • kaşif • 2 Nisan 2008 23:33 • #591076
    Siyasi koloni açmak yasak aslında, bu koloni kurallarında olmasa da garajın genel kurallarında yazılı.
    Kurallar
    Her koloni için geçerli özel kurallar yine komiser tarafından belirlenir. Bu kurallar dışında GRJ'ın genel kuralları tüm koloniler için de geçerlidir.

Siyaset ve din: Siyaset, din, ırkçılık gibi konularda herhangi bir aktivitede bulunmak (koloni, forum, ilan, haber vs) yasaktır.

Bu resme göre Garaj yönetimi, komünistler kolonisine, başka da hangisi varsa ona, izin vermekle kendi koyduğu kuralı kendi yıkmış zaten.

Onlara izin vermişken diğerlerine geçit vermemesi de daha bir hoş olmuş.

Sonra da üyelerden kurallara uymalarını bekliyorlar hayret!

İmam böyle ederse cemaat ne yapmaz?
    (İmam, cemaat falan dedim, dini içeriğe girer de silinir mi acep?)
  • beklicem321 • 3 Nisan 2008 10:21 • #591077
    ben bunu daha önce de yazmıştım.. ama neden izin veriliyor anlamıyoruz..

GaRaJ Genel Kuralları;

Siyaset ve din: Siyaset, din, ırkçılık gibi konularda herhangi bir aktivitede bulunmak (koloni, forum, ilan, haber vs) yasaktır.
    -----
    Koloni Kuralları;

Her koloni için geçerli özel kurallar yine komiser tarafından belirlenir. Bu kurallar dışında GRJ'ın genel kuralları tüm koloniler için de geçerlidir.
  • Soulforger • 3 Nisan 2008 12:09 • #591078
    Garaj Bekçisi'ni tek takdir eden benim galiba :)