Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• Shut Up • 10 Eylül 2010 01:25 • #430593
    kolay yazıp deneseydin, belki oluyordur, çok eskiden kalma bir komut o, ne tepki verdiğini unuttum. komutlar konusunda en yetkili kişi benim, ihtiyacın olursa koyunlar konusunda da yetkiliyim.
  • Ranxi • 10 Eylül 2010 01:35 • #430594
    Kolay yazmaktansa kola yazmak daha kolay geldiği için kola yazdım. Hımm ama ben sadece yetkili biriyle görüşmek istiyorum, en yetkili olmaz. Konutlar konusunda yetkiliysen çok iyi olurdu bir de.
  • Shut Up • 10 Eylül 2010 01:48 • #430595
    ben olsam kolay yazmaktansa kola yazmanın daha kolay gelmesi nedeniyle kola yazacağıma, kola yazmaktan daha kolay geldiği için kola yerine kol yazardım. hem en yetkili, hem yetkili, hem de yetkisiz olarak bütün sıfatları kendimde topladım. ayrıca konutlara ben bakamıyorum, gözlerimi alıyorlar. gözlerim yokken de nasıl bakayım takdir edersiniz ki.
  • Ranxi • 10 Eylül 2010 02:34 • #430596
    Kola yazdım ben de zaten, ne gerek var kağıda, deftere filan dedim. Ama yıkayınca silinmiş işte. Hımm baya toplu bir çalışma olmuş ama bana hem yetkili, hem en yetkili hem yetkisiz değil, sadece yetkili lazım. Konutlar yapmaz öyle şey, konutlara toz kondurmam, takdir de etmem bu şartlar altında.
  • Shut Up • 10 Eylül 2010 03:47 • #430598
    kol-a ve kol-b diye ayırsaydın doğru kolu yıkardın, silinmezdi, karıştırıyorsun işte hep. sadece yetkili diye bir sıfat da yok bu koloni komut sisteminde, toplu konut sisteminde bile yok hatta, o kadar zor bir şey istiyorsun. ayrıca toz konmazsa, kuşkonmazsa, nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa? takdir bile etmemişsin ayrıca, çok kınadım, ağlayarak terk ediyorum mesajımı. ühü. uhu.
  • prenses19 • 10 Eylül 2010 22:26 • #430601
    selammmmmmmmmmm
  • hades_t • 1 Ekim 2010 02:47 • #430632
    tüm tembellik hakkını kullananlara selam olsunnn
  • Ranxi • 8 Ekim 2010 01:06 • #430640
    Reklamda 'dramalı kremalı hayat' yazıyor, yanında da 'mutlu bir an' yazıyor. Bununla ilgili bir cümle kurmak istedim ama kuramadım.
  • Shut Up • 8 Ekim 2010 01:08 • #430641
    dramalı ve kremalı hayatın da kendi çapında mutlu bir anı var herhalde, bilemedim şimdi, o cümleyi kurmak kolay değilmiş :)

dipnotumsu: size de selam o zaman, hmm
  • Ranxi • 8 Ekim 2010 01:37 • #430642
    Kremalı neyse de, dramalı hayat almayalım, hatta mutlu bir an da almayalım bence, bir an kime yeter ki, di mi? Zaten Ümit Besen'in çeşitli bölümlerini biriktirmek de istemeyiz.
    O omuz kaykay pistine benziyor bir de, hımm bir de dramalı kremalı hayat yazısı bisküvi ve krema üzerine şey yapılmış, onu da yeni gördüm, ama yine de Rondo yemek istemiyorum, umarım aramızda yemek isteyenler de yoktur diye de güzel dileklerimle bitiriyim bu mesajı.