Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• -5gap- • 27 Aralık 2009 17:55 • #429226
    yogun insansın aziziimmm =P
  • Shut Up • 28 Aralık 2009 23:07 • #429228
    bakın mesaiden yazıyorum yine, acayip ağlamaklı oldum şimdi :D bu arada gördüğüm kadarıyla Pınaaar kişisi de garajda eheh neyse efendim şimdi demiş ki sevgili Pınaaaar, "hatırlıyor musun rüyalarını?".. e cevap çok açık, tabii ki hatırlamıyorum :D öyle mi oluyormuş bir ara rüyalarımda hehe normal rüya görsem şaşırırdım zaten :D

ibiş insan, neden acaba deme bana, cevap verme hiç, ahlaksız :D:D birden sinirlendim hehe neyse hadi acıdım, bu kadarla bırakıcam seni :D

neyse sevgili kolonici insanlar, ben gidip çalışmaya devam edeyim dimi, yeter bana bu kadar ara (!) hadi görüşürüz bakalım..
  • -5gap- • 29 Aralık 2009 12:58 • #429230
    yuu$$.
    sen bu saate kadaR caLısıyorsan,sabah kacta gidiyoRsun ise,tekRar.
    söömüRüyorLar mı ogLum =P
    döverim =P

bi sınav geciRmisim zaten. 3soRucuk ama 2saat.
    basım haLa dönüyor.
    ne oLdugumu sasıRdım.
    ve küfrediyorum :)
  • Shut Up • 30 Aralık 2009 08:37 • #429238
    evet, sömürülüyorum :) sabah normal saatte gidiyorum işe yine, zaten şimdi işteyim işte :) (işteyim işte eheh) bu gece daha da uzun olacak gibi geliyor bana ama hadi hayırlısı..

geçmiş olsun, sınavların birinden kurtulmuşsun işte, daha ne istiyorsun :P 3 soruya da 2 saat iyiymiş eheh nasıl sorularmış onlar öyle :)

acayip hastayım bugün, çok kötü bir gün geçireceğime eminim yani.. neyse efendim, görüşürüz bakalım :)
  • -5gap- • 30 Aralık 2009 19:30 • #429243
    isyan ediyorum.
    evet.
  • Shut Up • 31 Aralık 2009 08:33 • #429245
    ben de ediyorum.. hadi bakalım :)
  • -5gap- • 31 Aralık 2009 18:04 • #429252
    =D

bugun yıLIn sonuymus.
    yasasın yasLanıyoruz =P
  • Ranxi • 31 Aralık 2009 21:05 • #429254
    insanlar yaşlanışlarını mı kutluyor şimdi? :) yeni yıla uyuyarak girmeyi planlıyorum, o yüzden herkese şimdiden mutlu yıllar dileyeyim bari. Özcan'a da özellikle daha az mesai. :) zaten büyük ihtimalle artık daha az olur çünkü yıl sonuna özeldi galiba bu aşırı yoğunluk. :)
  • -5gap- • 1 Ocak 2010 19:01 • #429262
    o zaman,yeni yıLın iLk mesajı benden =P
    stop.
  • Shut Up • 4 Ocak 2010 08:40 • #429279
    geç kalmış bir yılbaşı mesajıyla mı başlasam bilemedim :) herkese iyi seneler diyim de gidişatı bozmayayım madem :)

Ranxi (az önce adını yazdım ama yazdığım an kaydetme gibi bir özellik olmadığından silebildim, yoksa deşifre oluyordun eheh) teşekkür ederim daha az mesai dileğin için, son derece süper bir temenni olmuş :) gece enerji ve karları da gönderdim, ulaşmıştır umarım :)

Pınaaaar, daha ne kadar yaşlanıcaz ya, ölelim artık :D:D

bu arada yine işte olmaktan ne kadar mutluyum (!) anlatamam.. görüşürüz sayın koloni insanları :)