Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Eski mesaj arşivi

• -5gap- • 11 Ocak 2010 19:19 • #429365
    evet evet,iyi oLur.
    bana egLence Lazım =D
    gezmek Lazım.
    göRmek Lazım =D
    otuR otuR nereye kadaR,degiL mi ama =P
  • KaranLık-göLge • 11 Ocak 2010 19:37 • #429366
    yıllardır tanıyoruz. belki ordandır tahminlerimizin kesinlik kaynağı (: uyku.. uykuyu boşverde Pınar şu an o kadar sinirliyim ki anlatamam! pc yi koyduğum masayı kırmak üzereyim sinirden!
  • -5gap- • 11 Ocak 2010 20:27 • #429368
    redbuLL,kanatLandıRırr =D
  • KaranLık-göLge • 11 Ocak 2010 21:09 • #429369
    Yeni Rakı kusturur! :D
  • KaranLık-göLge • 11 Ocak 2010 21:11 • #429370
    Ezgi'nin finaller bitti heralde. face'e girdi(:
  • -5gap- • 11 Ocak 2010 22:22 • #429372
    face'te istedigimiz bi profiL resmini engeLLeyebiLiyor muyuz acaba =D
    ha uguR? =D
  • Shut Up • 12 Ocak 2010 08:48 • #429378
    dün coşmuşsunuz yine :)

şimdi öncelikle uyku diycem tekrar, çünkü yine uykum var :) sizin de aklınıza uyku gelsin ve uyuyun demek istiyorum bir de.. Pınaaaar hariç, o uyumasın :D uyumaktan gına gelir mi ya, çok ayıp :D

Ranxi, elmayı toplayan uyuyan güzeli uyutmak amaçlı elma toplayan üvey annesi kraliçe (ne biçim anlattım eheh) ve armutu toplayan da ayılar (belki de bizim kutup ayısıdır Ranxi ahah) umarım açıklayıcı olmuştur :)

ayrıca sınavlarla ilgili olan düşüncen de gayet güzelmiş :D ilk sınavda da ad-soyad falan sorsunlar işte, ne biliyim naber diye sorabilirler belki hehe

he bir de sevgili ibiş, noldu sana? neye sinirlendin evladım, anlat eheh

son olarak sevgiler ve saygılar sunarak mesajımı bitiriyor ve işimin başına dönüyorum.. görüşürüz :)
  • baba beni okul • 12 Ocak 2010 13:23 • #429381
    Cevap: -Konu içermez-

"Tembeller kolonisi" olmasına rağmen en aktif koloni isme aldanmamak gerek.
  • Ranxi • 12 Ocak 2010 16:19 • #429382
    tembellik aktifliktir dicem ama açıklamasını yapamayacağım galiba :)
    Özcan, tabii ki çok açıklayıcı olmuş ama o elmalı cadı kraliçesinden üvey anne uyuyan güzelin miymiş, ben onun pamuk prensesin üvey annesi zannediyordum. belki her masal da vardır ondan bir tane. zaten uyuyan güzel de kış uykusundaki güzel bir kutup ayısıydı galiba.
    ben de Ezgi'yi yıllardır tanırım hem, hey yavrum hey demek istiyorum bu konuyla ilgili olarak da :D
  • KaranLık-göLge • 12 Ocak 2010 19:53 • #429384
    ben de Ezgi'yi yıllardır tanırım hem, hey yavrum hey demek istiyorum bu konuyla ilgili olarak da :D
    hey yavrum hey deyişin gözümde canlandıda bi an (: .. her ne kadar tanımasamda saçma olabilir ama canlandı işte. bi ara anlatırım abi. ne ara boşsun sen ? buluşalım :p ^^

facete bi çok engelleme var Pınar. gizlilik ayarlarından istediğin şeyi gizliyip-engelleyebilirsin ruhumm

tembeller kolonisi.. tembellikle alakası olmayan insanların kolonisi oldu artık(: hatta ben protestolarıma maruz kalmasına rağmen pek sallayanda olmadı. nese saçmaldığımın farkındayım. o yüzden en uzun kısa mesajıma burda nokta koyuyorum.