Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni Albüm :: Bad Trip - Kirli Müzik

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Yeni Albüm :: Bad Trip - Kirli Müzik
  • jailjam • 7 Ekim 2008 00:00 • #635963
    Arkadaşlar kusura bakmayın da indieden anladığınız sakinden ibaretse tartışmaya gerek yok.indie independent kelimesinden gelir isterseniz rock müzikte bu kelimenin ne anlam ifade ettiğini bi araştırın.gördüğüm kadarıyla adamlar aynı çizgide devam ediyorlar.albüm akustik bir albüm depresif melodi ile arasındaki tek farklılık bu. şunu da göz önünde bulundurun o albümde grup 4 kişiyken şu anda 2 kişi.ayrıca grunge tutmadı indie tutar belki çok saçma bi düşünce "tutma" gibi bi çabaları olsa pop filan yaparlardı heralde.
  • jiwago- • 8 Ekim 2008 00:00 • #635964
    "daha özgün ve bir hayli indie bir sound’la sevenlerinin karşısına çıkıyor."

Sayın Bad Trip elemanları ( anlayan anladı ,ya da buraya yazan Garaj üyeleri mi demeliym) bana bunu biraz daha açıklarsanız, samimi olduğunuza istemesemde inanmış olucam..Selametle...
  • marklanegan • 8 Ekim 2008 00:00 • #635965
    iyi reklam yaptık, öldürseler dinlemem artık bu grubu...
  • vokalgitar1 • 8 Ekim 2008 00:00 • #635966
    albüm track lerini indirdim ve dinledim arkadaşlar kusura bakmayın ama yanlış yolda ve sound da ilerliyosunuz bu sizin istediğiniz müzik olabilir ama insanlar bu tarzı kabullenmezki müzikalite 0,kirli seslerle dolu kayıtlar la insanları etkileyemezsiniz daha sofistike şeyler yapmanız lazımki indie katagorisine bile girmiyosunuz nyse değişiklik için çok erken,çizginin dışına çıkarken içerdekilerden örnek alınıcak çok şey var,dangır dungur olucak şeyler değil bunlar:)
  • jiwago- • 8 Ekim 2008 00:00 • #635967
    Ben sadece bir dinleyici ,takip eden olarak eleştirilerimi yönelttim. Grubun emeğine herşekilde saygılıyım. Aşağıda yazan arkadaşın dediği gibi bu erken gelen değişikliği biraz ilginç buldum o kadar. Indie müzik dinlemem, Sakin'e indie deniliyor ölçüt olarak onu aldım. Bir bilgi eksikliği varsa affola. Son olarak sanat_okulu nickli arkadaş bir daha yazmış ona değinmeden geçemiyeceğim, sanırım konservatuarlısın; bende konservatuar gitar öğrencisiyim; işin teorisini az çok senin kadar biliyorum ama orda burda bunu gösterip show yapmak pek tarzım değil...Saygılarla
  • Ay Prensesi • 10 Ekim 2008 00:00 • #635968
    dinlemek zorunda değilsin arkadaşım, adam da bir yerlerini yırtmak zorunda değil KALİTELİ müzik yapmak için
    ya da müziğini bir KALIBA sokmak için.
    herkesin kalite anlayışına uyacaksa, yapmasın zaten KALİTELİ müzik. ve kasacaksa kendini belli bir kalıba da girmesin...
    söylemeden edemedim, lütfen okumaya zaman ayırmayacağım sayfalarca eleştiride bulunmayın...
  • cannabist life • 10 Ekim 2008 00:00 • #635969
    sevgili Bad Trip..

yeni bir albümle karşımızda olmanız harikulade.
    Cannabist Life ahalisi olarak sabırsızlıkla ilk istanbul konserinizi bekler durumdayız.

eleştiriler gelecektir.. aşağılayıcı eleştirilerde gelcektir. hayat bu. her şey olur..

eveet tam orası! devam..
  • cyanide00 • 12 Ekim 2008 00:00 • #635970
    beğenmedim
  • özgür037 • 13 Ekim 2008 00:00 • #635971
    cyanide00 a katılıyorum...
  • sanat_okulu • 14 Ekim 2008 00:00 • #635972
    Salt kendisi için var olan güzellik yalnız doğa güzelliğidir. Deniz bile, "beni istersen beğen!" der, ama yüzlerce nüsha olarak basılmış bir kitap "Beni istersen beğen!" diyemez.

Beğenilmek gibi bir kaygınız olmasaydı, yaptığınız şeyi kendi aranıda, sadece eşinizle dostunuzla paylaşıyor olurdunuz. Yaptığınız şeyin internette reklamını dahi yapıp tüm dünya ile paylaşmaya çalışıyorsanız bu "istersen beğen!"lik bir durum olmaktan çıkmıştır.

Bu arada, taş taştır; ama Rodin heykeldir. Renk, renktir ama Van Goghta resimdir. ses bütün doğada kesintisiz olarak vardır; ama ses Bethovenda müziktir.