Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

F.D :))

• Loogie • 23 Şubat 2004 20:38 • #431440
    Feridun sevmem! Ona kadar Bülent Ortaçgil var bi kere müzik dinleyeceksen!

Ben kendim şahsen FD'den daha iyi müzik yaptığımı biliyorum.
  • mcc • 24 Şubat 2004 16:57 • #431446
    müzik zevkin olmadığı ve piyasa müziklerden hoşlandığın hemen anlaşılıyor.bence yeni bir beyin ve mideye ihtiyacın var...
  • TooL • 24 Şubat 2004 22:14 • #431447
    ne guzel analarınıza bacılarınıza sövün savaş nidalarıyla delikanlılık tripleriyle birbirinize saldırın delimisiniz manyakmısınız be kardeşim paylaşamadıgınız anlasamadıgınız da birşey olsa hadi neyse de kıçımın kenarından sebepler...
  • nick mason • 25 Şubat 2004 19:44 • #431453
    senin tarzın ne feridun dinlip soora onu orda burda bişiye benziomuş gibi anlatmak mı ?
  • GaRaJ Bekçisi • 25 Şubat 2004 23:45 • #431455
    Bu tartışmayı burada kesmenizi rica ediyorum.

Bir yere varmayacak bir olay için birbirinizi üzmeye gerek yoktur.

Hadi bakalım öpüşüp barışın...
  • divinemusic • 26 Şubat 2004 09:56 • #431456
    Sitenin etiği açısından yanlış olduğunu biliyorum davranışlarımızın ama adam gibi tartışma değil de çoluk çocuk muhabbeti yapmaya çalışıyorlar. Eleştiriye tartışmaya her zaman açık olmamız gerekiyor ancak doğruları bu şekilde bulabiliriz fakat bir yazı yazıyosun hemen saldırıya geçiyorlar. Dur be kardeşim nedenini sor soruyu anla yok sanki yayın ucunda oklar!!! Feridun benim babamın oğlu değil sonuçta yaptığı müziği takdir için buraya yazı yazdım ama sanki Feridun arabesk müzik yapıyor yaptığı müziği kimse dinlemiyor gibi hemen eleştiriler geldi. Tamam o da güzel eleştiriyi herkes yapabilir herkes birbirini hatta kendini eleştirebilir ama bu düşmanca davranışlar neden???!!! Nick Mason benden özür dilemeni istedim senden özür dilemedin. Adresini istedim ama sen yine çocuk muhabbetini yaptın bana...Çocukluğuna veriyorum senin artık uğraşamam senle. Garaj Bekçisi ben nick masonun abisi olduğum için elimi öperse ancak barışırım. Bu konuyu da kapatıyorum. Siz de şu F.D sorusunu kaldırırsanız iyi olur. Tartışma benim açımdan bitti fakat başkaları yine cevaplar yazacaktır o açıdan kaldırmanız tartışmayı bitirir. İlginiz için teşekkür ediyorum.
  • nick mason • 26 Şubat 2004 18:33 • #431461
    ya iyice saçmaladın ha sna tek söleyeceim bu we ben senden özür fln dilemem ama eğer sen bnm bi yerimi öpersen o zamn barışırm..(barışcak bişi war sanki ortada da söylediim şu laflara bak)
  • divinemusic • 27 Şubat 2004 09:29 • #431465
    Ozannn ozann kes artık ozan yazdığın cümleyi oku istersen ne kadar çocuk olduğunu anlarsın ozan bi daha buraya yazı mazı yazmıyosun kapat konuyu senle burada değil dışarda görüşeceğiz...

Garaj Bekçisi
    Ya şu soruyu ortadan kaldırın ya da şu nick mason nickli şahısın IP numarasını verin lütfen.
  • nick mason • 27 Şubat 2004 22:04 • #431471
    ya ne dioyosunuz siz ya birincisi benm yaşıma bakarak bu kadr saçma yorumlar yapmanızı anlayamıyorum sonuçta insan yaşıyla diil beyiniyle ölçülmeli ikincisi benm en başından beri feridunu sıfır bi adam gibi göstermek gibi bi niyetim yoktu ben onun fazla abartıldıını söyledim we kim ne derse desin kandimce bunda haklıyım üçüncüsü sen nası bi kabadayasın böyle ya yok kafana sıkarım yok adresini wer şunu wer bunu yap da göstereyim sana bi kere herkes objektif olursa çocuk olanın senn olduunu anlarlar.. ayrca sen bnm yazılarımı burada görmek istemiosan bi daa girme siteye yane her şey senin elinde....
  • TooL • 27 Şubat 2004 23:30 • #431472
    hotsmash:
    divine buradaki ergen tiplerle ugrasmana degmez. bunlar kendilerini cok yetenekli sanan danagalaklardan baska bisey degiller. kendi kendilerine bende caliyorum daha iyisini yapiyorum diyen bencil insanlar. yabanci ozentiliginden kurtalamamislar ve kimseyede saygilari yoktur.

buraya daha msg atmıcaktım da bu yazıyı yazan kişi sen kimsin ki boyle konusma hakkını buluyorsun kendinde??