Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

F.D :))

• ScarFace • 21 Nisan 2004 16:10 • #431975
    bence Feridun Düzağaç iyi söz yazıyo.Ama sadece yazıyo maalesef.Müzik çok iyi değil.Mesela Düşler Sokağı'nın eskisinden aman aman bi farkı yok hatta eskisi daha iyi bence.Ama yinede gayet üretken bir insan
  • janis joplin • 21 Nisan 2004 17:16 • #431977
    Aynen katılmaktayım,üretebilme yeteneği başlı başına takdire şayan bi durum bence.Sesi de güzel değil ok.zaten öyle bi iddiası da yok adamın..ama müziklerini beğenmekteyim ben.Gel tanışalım,kaynaşalım,sen kısaca F de adlı eserini beğenmedim ama genel anlamda söz de müzik de iyidir,ben severim Feridun'u dediğim gibi..
  • ScarFace • 22 Nisan 2004 12:23 • #431984
    Aslında ben Feridun'u bi kefeye koyamıyorum..Yani tam bi rock değil alternatif de değil kendini tanımlıyo bence şarkılarında bu da farklı bi şeyler çıkmasını sağlıyo.Son albümünde beni gülmekten harab eden karikatürist Gökhan Dabak la şarkı söylemesine çok şaşırdım ve anladımki adamın albüm satma kaygısı yok.Zaten bir röpörtajında "parası olmayan ve müzik dinlemek isteyen insanlar korsan alabilir, bence bi mahsuru yok" demişti.Bir müzisyenin bu kadar kendine güvebmesi harbiden önemli bence..
  • Loogie • 22 Nisan 2004 21:07 • #431991
    benim için müziği güzel değil Feridun'un diğerlerinin güzel... Kendince iyi olup olmaması da umrumda değil...

Sevgiler...