Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

F.D :))

• Loogie • 1 Mart 2004 19:50 • #431507
    bi dakka hooop

Abi Fd de görmek istemiorum ben İbrahim Tatlıses de ! ;))
    Bülent Ortaçgil çalsın!!! Yavuz Çetin çalsın... Bunlar benim için kaliteliler. Herkes için farklı tabii İbrahim Tatlıses isteyene de saygı duyarıs FD de ;)
  • Loogie • 1 Mart 2004 19:51 • #431508
    bi dakka hooop

ama adam benim yaptııma müzik diyil dio... Ona göre öle olabilir. Hani çok görmüş geçirmişliğiyle bi alakasını göremedim ama! Bu zevk meselesi...
  • divinemusic • 1 Mart 2004 20:26 • #431510
    ooo ooo işimiz var senle...

Loogie ben kendimi yüceltmek istesem her dakka burada reklam yaparım ama amacım o değil. Sonuçta müzik zevk işidir kulak işidir duygu işidir. Ama müzikte de belli kalite belli bir ölçü olması gerekir ben buna inanıyorum. Herşeyden önce senle anlaşamadığım nokta F.D den daha iyi müzik yaparım demendir. Yaptığın müziği dinledim beğenmedim beğenilecek bir tarafı yok zaten. Ama soft yapacağım demişsin umarım beni şaşırtıp güzel bir parça koyarsın ortaya. Ama daima çalışman gerek bunu unutma. Belki yaptığım ağır eleştiriler seni kamçılar. Ben olsam senin yerinde bu zamana kadar yaptığım müziği bir kenara koyar daha soft daha slow müzik yapmaya çalışırım. Önce ruhunu yumuşat sonra da müziğini... Sen ne zaman zevk alırsan dinleyenler de o zaman zevk alır. Hee bu arada gitar kafa dinlenmek için çalınır başi ağrıtmak için değil bundan sonra da ona göre çal istersen....
  • Loogie • 1 Mart 2004 20:31 • #431511

abi ben jazz ve blues da çalıorm... Bunlardan da zevk alıorm , hard rock , rock n roll ve soft rock tan da... Benim yaptığım kafa şişirmek değil senin kafanı şişirebilir ama benim için çok da normal bir müzik. Tabii ki metal baya kafa şişirir ve nefret ederim zaten metalden de... Ben kendimce F.D den iyi çaldığıma inanıyorum , eleştirilerin için sağ ol! Benle de bir işin yok istemiyorsan ilgilenme yani çok da şeyimde diil , gene de teşekkür!
  • divinemusic • 2 Mart 2004 15:21 • #431524

benim kim olduğumu bilsen şeyinde olurdu... neyse sana başarılar diliyorum. Umarım bir gün iyi müzik yaparsın ya da yapmayı öğrenirsin... Rica ederim :))
  • Archer • 2 Mart 2004 15:31 • #431525
    Feridun Duzagac askerligini Muhabere Astegmen olarak yapmis. Ankara Mamak muhabere okulunda 247 ya da 249 ncu donem astegmen olarak panoda resmi var. panoyu da o yapmis..hayranlarina kucuk bi detay...

askerden yeni geldim de bole tegisik seyler dolu kafam, mazur gorun...
  • BassCat • 2 Mart 2004 19:49 • #431527
    Reklam Vericez!

*** Bu topiğe reklam veriyoruz! ***

Bu tartışmanın bir türlü bitmemesi ve bu topiğin sürekli en tepede kalması nedeniyle buraya reklam vermeye karar verdim. GaRaJ.org daki yasa boşluğunu kullanarak bekçiden önce davrandım ve bu topiğin reklam işini ben kaptım :)

100 gösterim 10 milyon (ucuz oldu ama naapalım...)
  • divinemusic • 2 Mart 2004 20:30 • #431531
    Reklam Vericez!

İyi Yapmışsın :))
  • Loogie • 2 Mart 2004 20:39 • #431533
    Reklam Vericez!

şurdan iki reklam uzatır mısınız? ;)
  • janis joplin • 21 Nisan 2004 15:50 • #431973
    Efendim ne alaka Bülent Ortaçgil,Yavuz Çetin varken Feridun mu dinlenir türü alakasız söylemler??Onlar da dinlenir,Feridun da dinlenir.. ne kıyaslaması ki bu şimdi,gereği nedir?Bülent O. ve Yavuz Ç. çok iyidir,tartısılmaz, ama Feridun da iyidir kendince.. sevilir,sayılır.. Ben severim Feridun'u.İyi ki var.
    Sevgiler...