Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

aramizda ki jack sparrow nickli jonny depp hayrani hakkinda bazi bilinmesi gerekenler.

• JackSparrow • 27 Haziran 2004 21:59 • #433809
    Yaa....

Bu arada benim giyisilerime ve fotolarıma özenti diyosan koluna Alice in Chains dövmesi yaptıran bi insan beni nasıl kötülüyor onu anlamıyorum yaa...

O zaman bende derimki Koluna onun bunun adını yazdıran adam özentinin tekidir...
    Hoş olmayan şeyler söylemişsin senin gibi mantıklı bi adama yakıştıramadım bu son yaptıklarını....
  • JackSparrow • 27 Haziran 2004 22:12 • #433811
    grungy bak eskiden bana ne demişsin sonra neden rota saptırdın.....

Rock müzik dinleyicisi kimdir? forumnda benim yazım için grungy'nin yazdıkları...

grungy [82 kez okundu]
    30 Mayıs 2004 Pazar / 23:51

vay bee kastim okudum. bayaa bilincli adam varmis. jacksparrow nickli arkadas tam benim kafadansin. kahrolsun sebnemler, teomanlar, ve digerleri.

SEBNEM FERAH'IN ROCK YAPTIGINI SANANLAR, HARBI ROCKER BI HATUN KRAL TV MUZIK ODULLERINE KATILIR MI?
  • maximus • 27 Haziran 2004 22:24 • #433812

çok saçma birşey söylemişsin. bir konuda seni desteklemesi senle kanka olucak her dediğine katılacak demek mi? gerçi dediğin forumu okumadım içeriğini, orda neler söylediğini bilmiyorum ama..
  • maximus • 27 Haziran 2004 22:24 • #433813

...
  • chutluck • 27 Haziran 2004 23:28 • #433814

Bu tartışmanın dozu kaçmaya başladı gibi geliyor bana arkadaşlar.
    Jack, yanlış anlaşılma olduğunu açıklamışsın zaten, daha fazla açıkladıkça herkes senin üste çıkmaya çalıştığını düşünüyor. En iyisi susmak bence.
  • JackSparrow • 28 Haziran 2004 22:30 • #433865
    ....

haklısın galiba....
  • SoDoM • 30 Haziran 2004 17:18 • #433964
    katılıyorum ben de benzer sebeplerden eleştirmiştim arkadaşı ve hatta bi ara protesto bile etmiştim sinirlerimi kabartmıştı çünkü hatta cidden fitil olmmuştum.çift karakterli midir yoksa herşeyi bildiğini sananlardanmıdır bilmiyorum ama herkesi deli ettiğini bilmek güzelmiş.bi tek ben sinir oldum zannediyodum.haklısın yazdığın herşey konusunda grungy....
    bu arada grungy senin söylediklerine de katılabilir.ben de geçen hafta grungy'i delicesine eleştirmiştim ama şimdi katlıyorum ona...
  • chazy_chazzz • 1 Temmuz 2004 16:55 • #434026
    sevgili kanlım jack e

yaa kendisi aslında çok farklıama asla sinir bozucu DENEMEYECEK BİR ŞAHSİYET BENCE.(bazı durumları saymıyorum) biz kendisiyle bu forumlarda kavga ettiğimiz kadar ayrıyeten güzel güzel muhabbette etmişizdir..kendisi çook engin bir müzik bilgisine sahiptir..anlaşamadığımız pek çok konu var ama genede kendisine saygı ve sevgi duyuyorum mantıklı aklı başında bir insandır..(genelde dalaşıyor olsakta) sevgili kanlım şu an tatilde olduğumdan belki pek giremeyip bana yazılan hakaretlere cevap veremeyebilirim.. o şahsiyetleri önce allaha sonra sana sevkediyorum.. saygılar
  • garabagera • 1 Temmuz 2004 23:52 • #434055
    allaallah.....

Ben yokken neler olmuş buralarda yaaa allah allah ibret tablosu resmen..
  • the_distillers • 2 Temmuz 2004 11:04 • #434078
    Kurt Cobaini bende sevmem hiçbir ise yaramayan adamin biriydi
    o da sid vicious gibi i_siz güçsüz aptalin biriydi
    sex pistolsin müzigine laf yok bende severim
    sadece sid çok salak bi adamdi

katiliyorum kiçimin efsanesi