Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

türkiyede en kötü rock grubu ?

• calista • 17 Temmuz 2005 06:31 • #478526
    arkadaşım burda sorun mor ve ötesinin şarkılarında değildir zaten albümü dikkkatli dinleseniz her şarkı bir mesaj takıyo şu ok popüler olan şarkı bile cambaz bi çok şey ifade ediyo ama bizim anlatmakistediğimiz şey mor ve ötesinin popüleriteye merak sarmasıdır eski olan ropörtajlarınıda izledim.mor ve ötesi seslerini duyarabilmek için popüleiteyi seçtiler ve yanlış yoldalar bana göre
  • calista • 17 Temmuz 2005 06:39 • #478527
    dumanada kötü diyosan ben sana ne diyim beee
    siz bence rock diye gidip haluk levent falan dinleyin abi yaaa
    olamaz böyle bişey dumana kötü dedi

ben seni musik dinleyen bi insandan bile saymam bence sen gitilk önce bir musiknedemek ses ne demek onu öğren
  • calista • 17 Temmuz 2005 06:42 • #478528
    sevgili arkadaşım güzel dostum canım insan bir grup sadece bir vokalist yüzünden sevilmez önce musiğine bakarsın sonra düşüncelerine....vb vb vb en son tipine bakılır benim güzel dostum musik dinleyan arkadaşım.......adamı zırvanadan çıkardınız
  • calista • 17 Temmuz 2005 06:45 • #478529
    Bu ne abi Mor ve ötesi

sana katılıyorum arkadaşım......sahne performansları iğrenç..bir tek bir konserlerini beğendim oda burak gürpınar davul çalmıştı ondan :))
  • ekannt • 17 Temmuz 2005 11:13 • #478537
    TEYYYYYHYHHTT

.Skcm Beee morveötesi geyiği yapıyosunuz siz. Bok gibi lan adamlar. Ayrıca ogün sanlısoy. Ayrıca Manga'yı rock katagorisine sokan dalllamanın ben aazına .......
  • HellraiseR • 17 Temmuz 2005 11:56 • #478539
    kim olacak...

duman mor ve berisi su bu ve bunun gibi devam eden bir sürü gereksiz gurup yok mor ve berisi iyi yok duman iyi yok su yok bu demeyin kaf sokmayada calısmayın bana herkesin dşüncesine saygımız varsa benimkinede olsun laternatif takılmaya calısan bu gurupların hepsi berbat...bitmiştir sevgiler,saygılar...
  • steveexvai • 17 Temmuz 2005 12:43 • #478541
    en kötü rock grubu

arkadaslar burda türkiyenin ve türkiye için en önemli rock grubunu tart1s1yor ve hala begenilmeyen elestiriler kol geziyor..yapmay1n arkadaslar biraz oturup düsünün durumunuzu..müzik çok sert olabilir,sahneleri kötü olabilir... ama onlar vazgeçilmez unutmay1n..ayr1ca mor ve ötesinin sahnesi kötü degildir..eger olay oraya gelirse direc-t bilgenin üzerine sahne yapan olmaz..tarz1 olmayan dinlemez ya da bilmiyorsa yorum yapmaz..sayg1lar1mla....
  • steveexvai • 17 Temmuz 2005 12:43 • #478542
    en kötü rock grubu

arkadaslar burda türkiyenin ve türkiye için en önemli rock grubunu tart1s1yor ve hala begenilmeyen elestiriler kol geziyor..yapmay1n arkadaslar biraz oturup düsünün durumunuzu..müzik çok sert olabilir,sahneleri kötü olabilir... ama onlar vazgeçilmez unutmay1n..ayr1ca mor ve ötesinin sahnesi kötü degildir..eger olay oraya gelirse direc-t bilgenin üzerine sahne yapan olmaz..tarz1 olmayan dinlemez ya da bilmiyorsa yorum yapmaz..sayg1lar1mla....
  • superman • 17 Temmuz 2005 13:00 • #478547
    susun lan
  • steveexvai • 17 Temmuz 2005 13:58 • #478550
    kim olacak...

müzikten anlamayan bir tak1m yapar bu tip yorumlar bak ona bile sayg1m1z var ama çok ileri gitmissin bi kere iyi kötü kavram1n1 bilmeden bu yorumlar1 yapman yanl1s..genelde kendini bisey sananlar saga sola çamur atar..ya da tarz1n degildir ama tarz1n degelise zaten yoruma hakk1n yok dinlemeszin olur biter.türkiyede böyle gruplar oldugu için sansl1s1n arkadas1m bunu bil..supermen in cevab1nada kat1l1yorum..::)))