Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

türkiyede en kötü rock grubu ?

• josf_in • 18 Haziran 2005 18:24 • #473395
    bu kötü kavramı umarım mor ve ötesinin son albumu içindir
  • perii • 18 Haziran 2005 18:41 • #473403
    tüm mor ve ötesi diyenler için söylüyorum sonuç da onlar da bi zamanlar populeriteden son derece uzaktılar röportajlarını dinlemeyen arkadaşlar konuşmasınlar!başarılı bir albüm yaptıkları yüzünden suçlanmamalılar,zaten şarkı sözlerini gerçekten kulağını verip ve en azından biraz düşünüp konuşanlar onların ne demek istediklerini anlarlar sadece düşünceleriyle değil onlar her şekilde insanları uyandırmaya çalışıyorlar.saygı duyalım!
    en iğrenç grup kısmına gelince bu konuda yorumda bulunmak istemiyorum bu ülkedeki tüm rock grupları bişeyleri başarabilmek için ellerinden geleni yapıyorlar,tekrar saygı duymak lazım!
  • Ofidian • 18 Haziran 2005 19:19 • #473412
    ya sizler kimsinizde mor ve otesi manga kurban her ne b.ksa dıyorsunuz gurkan seın a.q.ben bole konu olmaz bence sızın grup :Dya onlar kadar olun demekkı adamların fanları var dınlenıyor sızın o da yok olsun ondan sora demı GurKan senı şiddetle kınıyorum :Phadı bashbash
  • pesimist • 18 Haziran 2005 19:22 • #473415
    SAYGILARIMLA
    PESİMİST
  • deathmoon • 18 Haziran 2005 22:04 • #473476
    ya valla dogru söze ne hacet tebrikler hummingbird
  • punk_girl_punk • 18 Haziran 2005 22:13 • #473482
    alemsin ya
  • punk_girl_punk • 18 Haziran 2005 22:14 • #473483
    asıl snin kulak muaynesine ihtiyacın var kurbanmış pehhhh
  • tezgah • 18 Haziran 2005 22:46 • #473498
    mor ve ötesi fanları "siz onların sadece müziğine bakmayın,düşünceleride çok güzel demesinler!!! müzik bir bütündür!! eğer ben sadece fikir istersem gider kitap okurum!!! müziği bir bütün olarak değerlendirin,tüm enstrümanlarıyla ve sözleriyle!!!! dediğim gibi mor ve ötesi berbat!!!!

van halen___
  • LpU_Rocks • 18 Haziran 2005 23:18 • #473527
    mor ve ötesi
  • GiddySnake • 20 Haziran 2005 12:51 • #473756
    Önceleri tazrında iyi sonra da para kazanabilmek umudu ile piyasa müzik yapıp adını duyuran tüm rock grupları. Saymaya gerek duymuyorum zaten onları biliyorsunuz...
    Ya neden Yavuz Çetin tarzını değiştirmedi hiç, o hep başarılıydı çünkü, yaptığı tarzı değiştirmek yerine kendini daha geliştirmeyi seçti ve adını şu an aramızda olmasa bile duyurmayı başardı. Gönül isterdi ki öyle bir müzisyen sanatçının daha albümlerini dinleyebilmek, başarılarına ortak olabilmek fakat olmadı ne yazık ki...! Neden Cem Aksel tarzını değiştirmiyor neden Gürol Ağırbaş günden güne daha iyi çalıyor ve daha iyi bir yerde? Ve Moğollar ve Mavi Sakal neden bu adamlar tarz değiştirmedi? Çünkü yaptıkları işi başarıyla yaptılar, tarzları ne ise; onu ortaya koydular... Albümleri sattı biz iyiyiz dediler fakat yetinmediler, pop piyasası önde geldiği yıllar Mavi Sakal İki Yol klibi ile Mtv'de paso gösterimdeydi unutmayın.
    Bence başarı getirdiğin tarzdadır, değiştirdiğin tarzda değil..!