Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

türkiyede en kötü rock grubu ?

• K_NIGHT • 24 Haziran 2005 14:39 • #474431
    en kötü rock grubu

oğlm bu DuMaNın Kurban'ın Haluk Levent'in isimlerini bu listeye sokanların cümleten a.k.! Ayıp lan hiç mi anlamazsınız rocktan hiç mi araştırmadınız öğrenmediniz kimdir neyin nesidir bunlar..Haluk Levent bu ülkeye günümüzdeki anlamıyla RoCKı getiren adamdır önünde saygıyla eğilin lan sizin müzikten anlamayan kimbilir kaçyüztanesine ışık oldu rockı öğretti o adam..Hem sonra bu rock yapıyo diye dinlediğiniz mangadır mor ve ötesidir bi ton abzurt taklitçi pzvnklerin stüdyalarının kalitesinden başka ne b.kları var da bi DuMaNla veya bi Kurban'la kıyaslıyabiliyosunuz onları..Hiç mi görmediniz sahne performanslarını görmediyseniz de bilmeden anlamadan nası yazabiliyosunuz şunları..Bu ülkede GERÇEKTEN RoCK yapan ve ORJİNAL sayılı gruplardan ikisidir DuMaN ve Kurban!

Önce saygı duymayı öğrenin..
  • _bart_ • 24 Haziran 2005 15:14 • #474436
    en kötü rock grubu

kesinlikle haklısın K_NIGHT!! kurbanın böyle bi forumda adının geçtiğine inanamıyorum.. mor ve ötesi tamam sahne performansı berbat bi grup ama müzikal açıdan çok iyi, çok sağlam... nuri, kardeeşş.. anladık rapçisin, bişe demiyoruz da bu konu rockla ilgili.. gelip kurbana laf atman çook saçma!! sen git manga dinle, biz kurbanla çok mutluyuz. ayrıca kurbanı dinleyenler sert bulduğu için dinlemiyo. bu sert müzik insanların birbirini ezmesi için araç olmamalı. SANA NE BENİM DİNLEDİĞİM MÜZİK SERT Mİ DEĞİL Mİ!! izin alcak değil kimse.. bize kendimizi kurban iyi hissettiriyo napalım.. sert olması şart değil!!
  • klavyeci_01 • 24 Haziran 2005 17:34 • #474554
    DUMAN
  • CaFeiN • 24 Haziran 2005 23:29 • #474631
    en kötü rock grubu

hocam saygı saygı diyosunuz da ben hayatımda haluk levent dinlemedim.Yani hiç dinlemediğim bi adama niye saygısızlık ediyim.Bende rock a teoman la başladım.We şu anda kurban fanı sayılırım.En çok saygı duyduğum gruptur kurban.Benden asla kurban adı çıkmamıştır bu konuda.Kurbanı etrafa sewdiriyorum aksine.Saygılar :)
  • nariel • 24 Haziran 2005 23:38 • #474635
    athenaaaaaaaaaa iğrenç
  • BasSLoveR • 25 Haziran 2005 11:36 • #474663
    ya rock un kötüsü olurmu kardesiiim ??? ;D
  • gduman • 25 Haziran 2005 12:39 • #474675
    ya sen ne diosun kurban ve kotu sen kurban ol kurbana boyle iyi müzik az yapılır iyi dinle bence
  • gduman • 25 Haziran 2005 12:45 • #474679
    duman mı kotu valla sizin zevkinize hayran kaldım bence sen rock dinleme bence sen serdar ortac dinle sonrada molfix reklamına cık :))))
  • punk_girl_punk • 25 Haziran 2005 14:29 • #474712
    ne diyimki sana yani oha
  • C-None • 25 Haziran 2005 15:55 • #474749
    neden olmasın?

benim fikrime göre mor ve ötesi, duman ve manga türkiyenin en kötü rock gruplarıdır.

benim fikrim olduğunu bir kez daha belirteyim de salak yorumlara maruz kalmiim sonra..