Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

türkiyede en kötü rock grubu ?

• Axl_Rose • 16 Temmuz 2005 08:09 • #478393
    yaa tamam bee!! kesin kavgayı... manga işte MANGA! MANGAAAAAA!!!
    kdmun MANGAsı işte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    onun dışındakiler tartışılmaya açık... güzel yanları da vardır, kötü yanları da... ama allah aşkına manganın ne kadar b.ktan olduğunu inkar etmeyin!!!!!!!
  • punklives • 16 Temmuz 2005 08:34 • #478396
    manga,mvö
  • k_o_r_n • 16 Temmuz 2005 10:23 • #478401
    kurban'a laf atılır mı ya di mi?onun gibisi var mı ya? altenatif rock'ı en iyi icra eden grup alternatifi yok ya!
  • Shit_Happens • 16 Temmuz 2005 11:25 • #478402
    kurban ı alternatif diye kısıtlayamazsın.ama dağıldılar boşveeeeeeeerr
  • -TeUFeL- • 16 Temmuz 2005 13:03 • #478414
    manga mor ve ötesi hele hele duman özellikle KURBAN diyen elemanlar...yaw siz ne dinliyorsunuz ki paso yapancı özentisi misiniz?ulan yazmıcam dedim ama kudurttunuz adamı be.allahın lolipopları.siz şimdi erkin koray felanda yazarsınız.ya 5 sene önceki rock piyaysasıyla şimidiki rock piyasası aynı mı türkiyede.bu gruplar sayesinde adam akıllı birşeyler dinleyebiliyorsun.numetal gruplar dünyada sayılıyken Türkiyenin Mangası var.İşim gereği sürekli yabancılarlayım ve Mangayı olsun M.V.Ö olsun DUMAN olsun duyudkları zaman şaşırıyorlar Bunlar türk mü diye soruyor cavur deyyuslar.KURBAN türk rock müzik literatürün belli bir yere ulaşmış bir grup.insanlar b.k atmaktan vazgeçin.foruma bak ya herkes birinci sınıf müzik eleştirmeni,kötülediğiniz gruplarda sizi bekliyor ya bizi eleştirselerde kendimiz düzeltsek.adamakıllı forumlarda görüşmek dileğiyle.olumlu mesaj yazan arkadaşalrımında alnından öpüyorum,ve ekliyorum hiç mesaj yazıpta uğraşmayın zamanla anlarlar inşallah.

Saygılarımla
    -TeUFeL-
  • blackbone9 • 16 Temmuz 2005 14:22 • #478420
    ulan kurban kötü grupsa iyi grup kim?

bu adam yaa kurban dinlememiş ya da buna kurban diye gripin dinletmişler...

Acırım sana yazık kurban sevmeyen bir genclik?
    Ne oldu bu gencliğe yaaa:'(:(:(:(:(
  • onurozkul • 16 Temmuz 2005 16:29 • #478443
    bencede aynen o şarkıdan esinlenmiş harun size katılıyorum
  • R3b3LLi0uS • 16 Temmuz 2005 19:55 • #478462
    manga,aslin aslım ve tayfası...
  • calista • 17 Temmuz 2005 06:23 • #478524
    bence senin musik kulağında problem var dön vi bir bak türkiyede böyle bi grup varmı herhalde sen manga falan dinliyon rock diye...........kurbanada kötü diyosan artık ben sana ne diyim bilmemki????
  • calista • 17 Temmuz 2005 06:28 • #478525
    rock'n coke karşı olan bikez kurban değildi sevgili arkadaşım mor ve ötesiydi dikkatini çekmek isterim kurban böyle marka şeylere karşı değildi