Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Converse all star

• SlipknotSlave • 15 Eylül 2006 20:58 • #562905
    bende çok seviyorum ya bushum benim ıraktan sonra irana gircek dur bende alıyım converse destektir ya yazık adam o kadar trilyon dolarlar harcıyo bi yardım eli uzatalım
  • SlipknotSlave • 15 Eylül 2006 21:00 • #562906
    insanlar converse giyer ya da giymez. ben mutlulukla giyiniyorum kimsede bana aa çocuğun ayağında converse var demedi. kaldı ki insanlar bunu özentilik için giysinler, kendi seçimleri. yahu tartışılacak başka konular varken, mesela madem özentilik bu kadar önemli, kültür özentiliğini tartışmak yerine neden bir ayakkabı markası tartışılıyor yaklaşık 4 aydan beri...

"garaj" site yapısı ve üyeleri olarak
    kültür özentiliğini
    tartışılacak yapıda bir site olmadığı için ve converse de kültür özentiliğinin şu andaki en büyük oyuncağı olduğu için bu konuşuluyor malesef...
  • yeşil takıntı • 16 Eylül 2006 16:54 • #562909
    arkadaşım amerika benim aldığım tek bir ayakkabı ile bu zenginliğe kavuşmadı küçük düşünmeyin lütfen madem amerikanın zengin olmasına bu kadar karşısın daha fazla geliri olan diğer konuları eleştir lütfen bilim teknoloji gibi 110 ytl ile zengin olmuyor amerika büyük düşünen büyük yetenekleri sayesinde bu kadar zengin şu anda..ayakkabı parasıyla değil..
  • SlipknotSlave • 23 Eylül 2006 03:05 • #562950
    tek bir ayakkabı ? maliyeti 1 dolar bile olmayan ancak 110ytl ye satılan ve avrupaya yayılmış olan bir marka ? puhauhaha şaka mı yapıyorsun ? amerika dediğin ney senin 3-5 para babası.
  • elanvital • 23 Eylül 2006 10:36 • #562951
    bez olanlarına para vermek saçma.. ama derileri çok sağlam ve kullanışlı
  • impovida_tolga • 23 Eylül 2006 15:37 • #562953
    en başından beri atlamadan bütün yazılanları okudum veee en çok güldüğüm bi arkadaşınn parasının lübnandaki ve ya ırakta yerlere bomba olarak gitmemesiymiş valla bunun için çok geç be arkadaşım adamlar sistemlerini kurmuşlar sen her halukarda onlara destek oluyosunn hayatının her döneminde günlük yaşamında yediğin yemekte kullanılan malzemeden aldığın enstürmanına kadar yani bu işle uğraşmak çok zor şimdi şu cola yı boykot ediyolar ondan önce italyan markaları boykot ediliyodu apo yu vermiyo diye noldu şimdi çoğunuz o meşhur telefon hattını kullanıyosynyz hani şu OH BEE! yanii uzun lafın kısası bunu iki tane ayakkabı almamak la önleyemezsin gelelim converse konusuna ben onu giyerim kimsenin ne dediği umrumda olmaz aynen bu yazıya yazılcak yorumlar gibi aynı zamanda converse yırtıldığında giyilebilen tek ayakkabıdır benim gözümde:)))))
  • selçuk_yavuz • 23 Eylül 2006 17:39 • #562954
    ozmn özenti gençlerin sorunu bu sadece conwerse i var desinler diye alanlar düşünsün..ayrıca converse ruhu dediğim şey tüketim çılgınlığı filan değil.Sadece kendi istedi diye başkalarının düşüncelerini önemsemeden alan insanların conwerse e bağlı kalmasıyla alakalı bişey!!hem gidipte sahtesini almak emeğe saygısızlık eğer conwerse giymek istemiyosan git başka bi ayakkabı al sahtesini almaktansa..!!
  • SlipknotSlave • 26 Eylül 2006 17:54 • #562963
    100. mesaj benden olsun. giyin giyin bende alacam hatta...
  • amistad • 13 Ekim 2006 00:41 • #562983
    Konverse 100 ytl veren akla şaşarım
    ben maddi sıkıntım var, param az diye gidip konvers alıyorum (seyrantepe fabrika satış mazası) 30 ytl42 ytl arası fiyatlar. Tavsiye ederim...

arkadaşlar bu insanın ne dediğinden haberi varmı ya da dogrumu söylüyor.

bir bilen varsa tarif ediversin su tükkanın yerini:)
  • gokcen • 13 Ekim 2006 18:45 • #562984
    evet doğru söylüyor
    kankam deri conversi 40a aldı yalnız mevzu bahsedilen mekandan mı bilemiyorum