Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Converse all star

• gülru • 19 Mayıs 2006 19:49 • #562402
    ya conwerse ruhu var bikere o yeter!!hem bencede adamın parası vardır bitanede alır ontanede alır kimseyi ilgilendirmez
  • Single_FACTOR • 20 Mayıs 2006 00:04 • #562403
    Tama ya Pearl davula o kadar para vermeye ne gerek var?
    Bizim burda Yıldırımımız var Cümbüş marka davullarımız ; o da davul o da .)
  • aliNS • 20 Mayıs 2006 03:24 • #562404
    bunları giyenlerin çoğu diğerinden özenen gençtir
    yani adamın elbisesine uyuyor mu diye düşünmez
    bir ayakkabı alır ne giyerse giysin değiştirmez
    (para mevzusundan olmadığı kesin)

converse ruhu = tüketim çılgınlığı

hem bende de var converse ama üretim
    40 tl ye beyazıttan iki çift aldım sağ ve sol ayakları farklı giyiyorum isteyen özenti der isteyen tarz der
    ama o emperyalist yerine yurdumun insanına para kazandırdığım için memnunum her ne kadar düşük kalite de olsa
  • gülru • 20 Mayıs 2006 10:21 • #562405
    ozmn özenti gençlerin sorunu bu sadece conwerse i var desinler diye alanlar düşünsün..ayrıca converse ruhu dediğim şey tüketim çılgınlığı filan değil.Sadece kendi istedi diye başkalarının düşüncelerini önemsemeden alan insanların conwerse e bağlı kalmasıyla alakalı bişey!!hem gidipte sahtesini almak emeğe saygısızlık eğer conwerse giymek istemiyosan git başka bi ayakkabı al sahtesini almaktansa..!!
  • Single_FACTOR • 20 Mayıs 2006 15:45 • #562406
    hem bende de var converse ama üretim
    40 tl ye beyazıttan iki çift aldım sağ ve sol ayakları farklı giyiyorum isteyen özenti der isteyen tarz der
    ama o emperyalist yerine yurdumun insanına para kazandırdığım için memnunum her ne kadar düşük kalite de olsa

O aldığın Çin malı olmasın?
    dolayısıyla ters bir mantıkla;Hem fişsiz satıştan vergi kaçakçılığa hem de Yurdum insanının Üretim endistrüsini baltalamış oluyorsun.
  • aliNS • 20 Mayıs 2006 22:10 • #562407
    ahua komik olmuş bu

ben anarşistim
    anti emperyalist
    ve devlet isteği olmayan

ama inan bana yerli üreticiyi baltalasam da o züppelere para kazandırmamak çok daha güzel.
  • aliNS • 20 Mayıs 2006 22:12 • #562408
    emeğe saygı mı bekliyorsun

git bilgisayarındaki tüm mp3 leri yerli yabancı sil
    orjinallerini al
  • Single_FACTOR • 20 Mayıs 2006 23:16 • #562409
    aliNS
    Son düzeltme: 20 Mayıs 2006 Cumartesi / 22:1420 Mayıs 2006 Cumartesi / 22:10
    ahua komik olmuş bu

ben anarşistim
    anti emperyalist
    ve devlet isteği olmayan

ama inan bana yerli üreticiyi baltalasam da o züppelere para kazandırmamak çok daha güzel.

Senin şu yazdıklarından ne olduğun anlaşılmıyor; vıcık-vıcık olmuş.Anarşistim diyip üreticiyi düşünürüm diyorsun.
    Önce ne olduğuna karar ver.
    Anarşist denen adamın dünya s*kinde olmaz.Bütün amaçları Kaos yaratmaktır, Etliyle-sütlüyle de işi olmaz.
  • aliNS • 20 Mayıs 2006 23:34 • #562410
    anarşist olayı kendini sömüren kitlelere zarar verme eğilimidir

yani beni en az sömüren gruba bulaşmam beni çelişkiye düşürmez

ben tek başıma ayakkabı da yapamam gitar da yapamam

anarşizmi hippie olmak ile karıştırma

çarşı nın a sını değiştirmekle anarşist olunmaz
  • blitzkrieg • 21 Mayıs 2006 03:28 • #562411
    converse şu anda bir özenti simgesi olarak gösterilse de ve malasefe özenti diye tabir edilen gençler bunu giyse de. Aslında conserse nin simgelediği şeyler bambaşkadır. İKincisi adamlar bir marka yapmışlar biraz pazarlamacılık derslerine girin kardeşim :):):) neyse ya off tartışma felan olur şimid gene buralarda kargaşa felan :) tartışın hadi ben gidiyorum:):)