Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kalite zinciri?

• X-LoMBaRDo • 28 Nisan 2005 16:03 • #568360
    Ne bu ya..Ben tamamen karşıyım bu olaya! Heralde bir tek birtek ben karşıyım!Çok saçma ve gereksiz bir uygulama bence!

Üyeliği dondurulanlar ile dondurulmayan üyeler ayrılıyormuş!Bilinmesini istiyorsanız alın abi; benim tam 5 kere üyeliğim donduruldu! Ben şahsen bir nevi ayrım yapılıyor gibi algıladım..
  • AYŞA • 28 Nisan 2005 16:09 • #568361
    bencede..üyeliği dondurulan bazı üyeler giriyo ama torpil midir nedir?
  • AYŞA • 28 Nisan 2005 16:09 • #568362
    adını siz koyun artık!!
  • sdqantaris • 28 Nisan 2005 16:47 • #568363
    Bana (kendisine bir şey söylememişken ben) aptal diyen bir adama dangalak dediğim için üyeliğim donduruldu. Bunun için püripak kullanıcı sayılmıyorum. Normalde ne kadar saygı ve sevgi çerçevesinde konuştuğum hesaba katılırsa, bu kitle içerisinde yer almam gerekirken belki de, yer almıyorum.

Açıkçası o kitle arasında yer alıp almamak da umurumda değil. Onların girebildiği yerlerde neler konuşulduğunu da merak etmiyorum.

Söylemek istediğim şu ki, her topluluk kendi elit tabakasını oluşturmakta gecikmiyor. Kalkıp bana kimse eşitlikten bahsetmesin bu sitede bundan sonra.

Bekçi bey; (adını bilmediğim için sana böyle hitap etmek de pek hoşuma gitmiyor ama neyse) yarattığın bu uygulama yanlış. Ya herkese ver o noktalardan, ya da kimseye verme. Bunun adı saçmalık benim kitabımda.

Saygı, sevgi.

Onur
  • düşyılmaz • 28 Nisan 2005 16:52 • #568364
    ismimin yanındaki noktaları görüyorsunuz.
    bir ayrıcalık söz konusu ise, ekstra bir forumdan başka bi şey değildir.
    o forumda da, konuşulanlar, burdakilerden lüks şeyler değil..

bu iş ne zaman bir yanlışlık halini alır biliyorum..
    henüz bir yanlış yok.
    kalite zinciri adı altında dönen bir iş yok ki.
    bu isim altında söz sahbi olmak gibi üst bir durum da yok.

orda bulunmak için bir torpil gerektirecek bir şey yok...
    çünkü orda henüz bir şey yok...
    ilerde bir şeyler olur, bu iş yanlış olmaya başlar, haksızlığa dönüşür,
    o zaman bu söylediklerinize ben de katılırım..
    ama henüz bir şey yok..

Telaşa da Mahal Yok.
  • GaRaJ Bekçisi • 28 Nisan 2005 16:56 • #568365
    Kalite Zincirine üyelik benim tarafımdan verilen bir şey değil. Üyelerin dondurulmayacağına güvendikleri diğerlerini zincire eklemesiyle oluşan bir yapı. Ben sadece olayı tetiklemek için 5 6 tane şahsen tanıdığım insanı ekledim zincir'e onun sonrası herkesin birbirini eklemesiyle oldu ve oluyor. Ben hiç karışmıyorum. Bazı sorumlulukları olduğu için yavaş büyüyor.

Detaylı bilgi edinmek için alttaki linke tıklayabilirsiniz:

Kalite Zinciri
  • sdqantaris • 28 Nisan 2005 17:00 • #568366
    Yılmaz seninle az konuda ters düşmüşümdür. Ama bir imtiyazın oluşması için neler gerektiğini düşünüyorsun merak ediyorum. Bunun adı ayrıcalıktır. Temizler ve "sabıkalılar" arasında bir farktır bu. İleride bu insanlara ne tanınacağı değil konu, bunun yaratılmış olması. Samimi söylüyorum, o noktalardan almazdım yerinde olsam.

Bana bu noktaların modlara verildiği söylenseydi tamam der geçerdim. Ama konunun bu olmadığı açık.

Tatlı gelecek bu nokta hadisesi yakın zamanda hepinize biliyorum. Çünkü ayrıcalıklar hiç farkettirmese de dipten dibe bir övünç kaynağına kolay dönüşürler. Tabii bu tuzakların varlıklarından haberdar yaşarsan, düşmezsin kolay kolay.

Saygı, sevgi.

Onur

Not:

bu isim altında söz sahbi olmak gibi üst bir durum da yok.

Var.
  • sdqantaris • 28 Nisan 2005 17:03 • #568367
    Ben istemiyorum bekçi bey nokta. Vermesin hiç bir tanıdığım bana. Ben böyle noktasız, "kalitesiz", adi, bayağı kalayım. Şükür ki kalitemi adımın yanına koyulacak iki noktaya borçlu değilim.

Saygı, sevgi.

Onur
  • düşyılmaz • 28 Nisan 2005 17:06 • #568368
    nokta mokta bir iş değil.
    onur.
    kendi adıam konuşuyorum, kim ilgileniyorsa, buyursun alsın noktaları,mesel değil.
    varlıgı yoklugu bir..
    forumu takib ediyorum..pek yazmıyorum mesela..aynı sen gibi düşünen, ellerinde bir ayrıcalık oldugunu,protokolmüşcesine düşünen fikrler var.
    senden farkı,fazlaları noktaları..
    szö sahbi olmak, sanal sanal, imtiyaza sahip olmak, snaal imtiyaza,
    sanal hiyeraşi, ne bielyim böyle şeylerden sebep sen böyle yazacaksan,
    noktalılar da senin böyle konuşmana sevep olacaklarsa, böyle düşünmeye devam etmeni sağlayacak biçimde şeyler yazak ve yapacaklarsa
    lazım değil nokta falan..

söz sahibi olmak gibi bir durum var diyorsun..
    bakalım göreceğiz, kim ne kertede ne sahbi olacak.
    kimin söyledği akla manıtığa ne kadar paralel duracak..
    göreceğiz..
  • GaRaJ Bekçisi • 28 Nisan 2005 17:07 • #568369
    O sana aptal diyen adamı sitenin her yerinde yazan kuralları ihlal ederek bildirmek yerine dangalak diyerek, siteyi böylelerinden temizlememize engel oldun.

Burada eşitlik olduğunu site yönetiminden kimin söylediğini duydun, okudun. Belli kurallar çerçevesinde adalet olduğunu söylemiş olabilirim. Örneğin grubunla birlikte kaydettiğin bir parçanın 6 gün boyunca GRJ ana sayfasından yayınlanması böyle bir adaletin gereği.

Kalite Zinciri hiç bir yerin elit tabakası değildir. Ya da ben öyle yorumlamıyorum. Senin de öyle yorumlamamanı önermekten başka yapabileceğim bir şey yok...