Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Kalite zinciri?

• sdqantaris • 28 Nisan 2005 17:16 • #568370
    Sevgili Bekçi;

Bir imtiyaz yaratır ve adına da "kalite" gibi bir ibare koyarsan ister istemez, yarattığın farkın dışında kalanları "kalitesiz" ilan etmiş olursun. Ben hayatın her alanında her imtiyaza karşıyım.

Fakat sonuç olarak; işleri istediğin gibi yürüteceksin elbet. Ben daha fazla konuşmayacağım. Rahatsızlığımı dile getirdim baştan. Günün birinde olay çığrından çıkarsa bir şeyleri "geç" söylemiş saymıycam kendimi.

Dangalak olayıyla ilgili olarak. Kimseyi gelip sana haklı da olsam gammazlamam. Ayrıca insanın bir de gururu vardır. Kalkıp sana ben aptal desem şimdi durup dururken, beni gidip abine şikayet eder misin? Sanmıyorum, verirsin cevabını. Ben durup dururken yoldan geçen birine de dangalak demedim, bunun için hakaret sayılmaz .Dangalağı ne amaçla söylediğimi de söyledim. Türkçe'den bahsedeceksek eğer bir de, ben söylediğim her şeyi anlamıyla söylerim. Bu sitedeki bir çok insandan fazla da Türkçe kaygım var. Bunun için arkadaşlarım bana Hakkı Devrim'in çırağı diyorlar takılmak amaçlı. Dangalak akılsız bilgisiz demek. Neyse geçmiş bitmiş konu.

Grubumla ilgili haber dediğin gibi olması gereken bir konuydu. Onun için bir ayrıcalık olarak da görmedim. Noktam olsa da olmasa da bu olmalı. Haklısın.

Saygı, sevgi.

Onur
  • GaRaJ Arabası • 28 Nisan 2005 17:18 • #568371
    Bak ben de bu sitenin arabasıyım ama benim de noktam yok :p

Ayrıca Bekçi bi rica... nuri nickli şahsa da nokta istiyoruz GaRaJ üyeleri olarak :)
  • gitarTELi • 28 Nisan 2005 17:21 • #568372
    bence çok buyuttunuz...!

ha noktalı ha noktasız
    sende bu sitenın uyesisin
    sende çalış sende güven ver..!

saygılarımla..

kopmayantekteL
    by gitarTELi
  • X-LoMBaRDo • 28 Nisan 2005 17:28 • #568373
    Yaptığın bu konuda açıklamalar bir şeyi çözmüyor bekçi!Yanlış bir uygulama olduğunu seninde anlamış olman gerekiyor! O zaman şöyle yapalım! Kalitesizlerede + - _ * gibi işaretlerden birini seç ve koyda tam olsun bari! Dimi iyi fikir..Katisesiz zincir bunlarda dersin!

Köpek tasması gibi,ne bu ya..?
  • Nem • 28 Nisan 2005 17:32 • #568374
    Bu da güzel bir fikir aslında değerlendirmek gerek..
  • GaRaJ Bekçisi • 28 Nisan 2005 17:33 • #568375
    Dangalak olayıyla ilgili olarak, gıyabında yüzlerce kez yaptığım açıklamayı burada da bulunsun diye bir kez daha yazıyorum:

Bu rahatsız oldum düğmesini bir gammazlık olarak görürseniz bir yere varamayız. Ben kimsenin ne abisi ne hamisi ne de koruyucusuyum. Nedensiz yere gelip biri size aptal diyorsa bu sorunlu bir olaydır. Bu sorunlu olayı kendiniz halletmeye çalışırsanız bir yere varamazsınız. Yapılması gereken şey sorunun siteden izole edilmesidir. Ben GRJ'da yapılan tüm mesajlaşmayı izleyemem, hem zaman hem de özel hayata müdahaleyle ilgili kendi etik kısıtlarım bunu engeller... Bunun için bulunabilen en iyi formül bu.

Eğer biri size rahatsız olduğunuz bir mesaj gönderiyorsa bunu rahatsız oldum düğmesini kullanarak bildiriniz. Karşılık verecekseniz bile bildiriniz ki, en azından kaynağı da bilelim.

Benim karşılık verip vermeyeceğimi sormuşsun. Burası internet, henüz insanımızın ekranın diğer tarafında da insanlar olduğuyla ilgili bir bilinç kazanmadığının farkındayım. Burada edilen bir küfür veya kötü bir sözün sokakta durup duruken edilenle arasında farkını biliyorum. GRJ'da bana küfür edildiği zaman herhangi başka birine edilmesinden farklı olarak üyeliği çok daha çabuk donduruluyor. Kimseye cevap vermiyorum. Ne bir amacı var ne de ulaşabileceği bir yer...
  • düşyılmaz • 28 Nisan 2005 17:40 • #568376
    iyi işaretliler
    işaretsizler
    kötü işaretliler

işte o noktada bu tepkiler daha anlamlı olur.
  • souls_for_rent • 28 Nisan 2005 18:11 • #568389
    high quality...
    low quality...

(ağzıma edin niye Türkçe yazmıyorum diye)
  • sdqantaris • 28 Nisan 2005 18:13 • #568390
    sende bu sitenın uyesisin
    sende çalış sende güven ver..!

Hey allahım güven de kalite de noktalara kalmış. Hoş tabii.

Saygı, sevgi.

Onur
  • düşyılmaz • 28 Nisan 2005 18:14 • #568392
    tabi tabi :)