Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

forum değil geyik alanı...(!)

• herhangibiri • 7 Mart 2006 21:44 • #575661
    Ya abi bu ne yaa... gerçekten cılkı yeter ama... öyle bir geyik alanı haline geldi ki yakında arkadaşların boynuzları ağır gelecek kafalarını yerden kaldıramayacaklar..!

yok
    "msn arkadaşı arıyorum..."

saksafoncu camfrog arkadaşı arıyorum... valla a... a... hah akoruna bakacam... göstersin abi ne var ki maksad "müzik" üflemeli çalgılardan ney veya flüt versek olmaz mı niye illa saksafon...

geyşa arıyorum... -yok yani yanlış anlaşılmasın etnik müzik aletleri hep ilgimi çekmiştir.. -
    oradan biri bağıracak "rus yok mu rus..." !!! etnik çalgı canıımm niye yanlış anlıyorsunuz ki...

yuhh bee
    ben burada birkez kekçi'yi pardon neydi hah hatırladım "bekçi'yi" uyarmıştım... burası içinden çıkılmaz bir hal alacak..
    inanın bana ben burayı seviyorum... LÜTFEN
  • TheCanMeButThe • 7 Mart 2006 22:22 • #575662
    sence sadece partner ve ya arkadas ilanı olan mesajlarmı geyik içerikli yoksa geyik içerikli mesajlarmı arkadas arayanlara ait ?
    çünkü sen sadece bu taraftan bakmışsın hadiseye önce onu bir netleştirelim
    gelelim diğer olabiliteye : eğer bunlardan gayrı geyik içerikli mesajlar ise kastın ki buna pek değinmemişsin forum garajdan istekler vesaire ise garaj buluşması ya da garaj üyeleri ile alakalı konular zaten geriye kalanlarda
    ve kaldıki oraya yazan arkadaslarda burayı seviyorlar :=)
    bunu netleştirelim tartışırız hadiseyi enlem ve boylam olarak
    keza senin yazında pek gravat takılıp yazılmış bir mesajdan ziyade geyiğe yatkın bir dil. :)
    mizaha yakın bir zeka var yazında
  • nazmiyyeaah • 7 Mart 2006 22:33 • #575663
    -oraya yazan arkadaslarda burayı-

"da" ayrı yazılacaktı.

ayrı yazılan "da"

arghh dejenere türkçeye hayır

biz DA burayı seviyoruz
  • nazmiyyeaah • 7 Mart 2006 22:33 • #575664
    yaşasın burası

yuppi
  • TheCanMeButThe • 7 Mart 2006 22:39 • #575666
    de get geyik içerikli mesaj seni
    nazmiyeaah dışlanacak
    son
    ki
    üç
    dört
    dışla !!!

dışın dışın dışın
  • Serpent_King • 8 Mart 2006 02:33 • #575669
    dırşşşşşşşşşşşşşş...

herhangibiri yalnız sen öyle kekçi mekçi dikkat et ha , bi bakmışsın üyelik iptal , burda racon var racon.. :)
  • _DEATH___ • 8 Mart 2006 10:57 • #575670
    O GEYİK değil birader ABAZALIK-APTALLIK...

HOP HOP HOP...

Ne oluyoruz yaaaa...
    Bana bak hocam öyle yok buraları seviyoruz yok şöyle yok böyle...
    EyvALLAH sevde dikkat bir topic açarken ne dediğine ne yazdığına dikkkat et biraz...
    Senin isyan ettiğin olaylarla GEYİK denen şey arasında dağlar kadar fark var...

GEYİK DEME O OLAYA...

geyik dersen bu sitedede GERÇEK GEYİK için o kadar mücadele vermiş bir geyik forumu açılsın diye uğraştık...

sende gelmiş abazalğı. aptallığı GEYİKle bağdaşlaştırıyosun...

SEN GEYİK GÖRMEMİŞSİN...
  • herhangibiri • 8 Mart 2006 22:02 • #575686

ne o boynuza mı dokunduk..?
  • TheCanMeButThe • 8 Mart 2006 22:28 • #575687

aman yavaş aheste
  • herhangibiri • 8 Mart 2006 22:42 • #575688

algılama promlemi çekiyorsun kardeeeşş. senin abazalık apatllık dediğin sey forum alanını uzun bir süredir işgal ediyor. ve benim bahsettiklerim burada yazılanlar hemen hemen... tabi benimde ironi ile yoğurup ortaya koyduğum şeylerde var belki mübalağa fazlaca birkaç yerde lakin konu budur.