Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

forum değil geyik alanı...(!)

• TheCanMeButThe • 9 Mart 2006 23:35 • #575728
    Önemli duyuru

ahmet usta diye kafadan yazacaktın alıntıdır diye
    sonra ahmet usta alınır
    ve ya kendi düşüncelerin ile çıkacaksın insanların karşısına
    kendi cümlelerine güveneceksin kendini ifade edebilmen için
    aksi takdirde ifade güçlüğü çektiğini zannederiz
  • herhangibiri • 9 Mart 2006 23:38 • #575729
    Önemli duyuru

eğer benim yazdığım cümleleri okumak istiyorsan -ki 9 Mart 2006 Perşembe / 21:34- yani bugün, kafanı kaldırıpda okuduğunda iskeleye yanaşman gerektiğini göreceksin.
    eğer "önemli not" kısımını okuduysan ve kritere uyuyorsan demir at iskeleye...
  • herhangibiri • 9 Mart 2006 23:39 • #575730
    Önemli duyuru

senin ne zannettiğin benim umrumda mı sanıyorsun
  • TheCanMeButThe • 9 Mart 2006 23:41 • #575731
    Önemli duyuru

herhangi birisini önemsiyeceğimimi zannediyorsun ?
  • herhangibiri • 9 Mart 2006 23:46 • #575733
    Önemli duyuru

kendin söyledin önemseme hakkındaki fikrini... bence yazdıklarınla tezata düşüyorsun. -23:35'te yazdıklarını oku...-
    sonra "önemsiyeceğimimi" -mi ayrı yazılır.
    birileri önemsesin önemsemesin elbette "herhangibiri"nin bir nedeni var. ama bu ne seni ne de bir başkasını ilgilendirmez. sonra illa cevap vermek zorunda da değilsin... madem önemsemiyorsun.
  • TheCanMeButThe • 9 Mart 2006 23:53 • #575734
    Önemli duyuru

konuyu dikkatle takip ettim bir iki gündür.
    oldukça dikine yazıyorsun
    bu şekilde yazmak seni antipatik yapar
    hayır ben patiğe karşıyım diyor isen o başka
    ayrıca sitede zaten bir dejeneratör var onun elektiriği olduğu sürece jeneratöre de gerek yok
    kaldıki mi ayrı fa bileşik sol diez arkadan yazılır değil senin konun
    senin derdin garajın müzik birimi ile olan kısımların forumda ihlali ise onu tartış insanlar ile
    yoksa ordan burdan alıntı yaparak kendine şekil veren kendi cümleleri olmayan insanlar ile tartışmak seni zaten hepden herhangibiri yapar ki her hangi biri bu kadar ayrı yazılır bileşik değil
  • herhangibiri • 9 Mart 2006 23:55 • #575735
    Önemli duyuru

komik olmaya çalışmışsan.. evet bunu becermişsin.
    komik adamları severim.
    iyi geceler.
  • Serpent_King • 10 Mart 2006 04:25 • #575742
    Önemli duyuru

sevgilinden filan mı ayrıldın kardeş ?
  • _DEATH___ • 10 Mart 2006 10:32 • #575747
    Önemli duyuru

veya içkiyi fazla kaçırmış herhangi biri sana şöyle söyliyim birader...

sen nickini falan acayip koymuş sağdan soldan alıntılarla güzel cümleler kurmaya çalışan bekçininde gözüne girmeye çalışan BİRİSİN...

iğneli iğneli konuşuyosun tartışma ortamı yaratıyosun (buna sizin orda demagoji diyolar) buda garajda ününe ün katıyo dimi?

yazdıklarına sadece gülüyorum...

(bekçi amca bu mesajımıda diğer 6 mesaj gibi silmezsen sevinirim)

KaRaBuLuT
  • aydngelnseslr • 10 Mart 2006 11:23 • #575751
    Önemli duyuru

herhangi biri ya da bir adam, ya da adı yusuf olsun, bora olsun, emir olsun, ahmet mehmet mustafa olsun; bazı insanlar her şeyi en iyi kendilerinin bildiklerini düşünürler. ya da dediğiniz gibi dikkat çekmek vesaire gibi amaçlarla da yazabilirler. ama tam da eleştirdikleri şeye yolaçan bir başlık açtıklarının farkında bile olmazlar, ne tuhaf.
    ufak not: hatta düzelttikleri yazım yanlışlarını, -bakınız de nin ayrı yazılması- kendileri de yaparlar mesajlarında.