Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

forum değil geyik alanı...(!)

• nazmiyyeaah • 10 Mart 2006 12:04 • #575752
    Önemli duyuru

bu birey limanlara fazla takmış kafayı. tıpkı kadınlara ulaşamayan, hiç sevgilisi olamamış adamların kadın seri katili olması gibi...çünkü hayatta sağlam bir dayanağı olamamış ve sürekli alaboraya meyilli bir kayıkla seyretmiştir kıyıları...

onun bunun hatasıyla didişirken de kendi takma ismini bile yanlış almış siteden. espriden anlamayan ve kraldan çok kralcı olan insanları bizler hiç sevmeyiz. bizimle başkalarına ait cümleleri fışkırtarak konuşmaya ve varlığını göstermye çalışan insanları bizler sevmiyoruz.

herhangibiri'nin şarkısı: "demir attım yalnızlığa (yanlız değil yalnız)
    bir hasret denizinde..."
  • dilek • 10 Mart 2006 12:53 • #575755
    Önemli duyuru

öyle demeyin ben birkaç gündür çok eğleniyorum herhangibiri sayesinde. Ya ben ona uygun bir Türk Dili ağırlıklı ya da Edebiyat ağırlıklı bir website aradım ama hiçbirini ona layık bulamadığımdan yönlendiremedim herhangibirini. Pasajda bekliyordur şimdi :D (sanki biz anlamını bilmiyoruz bakar mısınz nasıl da iyi niyetli) takılsın yaa sevin onu sayın onu
  • herhangibiri • 10 Mart 2006 15:11 • #575769
    bekçii!!!
    beni bu siteden at.
    kalbim beyanımdır. gitmeye duran. eğer sen beni şimdi atmaz isen daha sonra atmak zorunda kalacaksın.
    görüyorum ki arifler olmadığı gibi dört ayaklı hayvanlarda yok. -belhûm é'dal-
    "bu arada sana mutluluklar dilediğimi hatırlıyorum. "
    kimse üzerine alınmasın yoksa hepinize layık olduğunuz cevapları verirdim ama dediğim gibi
    kalbim beyanımdır.
  • herhangibiri • 10 Mart 2006 16:07 • #575770
    Önemli duyuru

sen kimsin ya garaj bekçisi kim !
    ben kimin niye gözüne girmeye çalışayım. aklını başına devşir. elimin tersini kaşıma! senin -agu-bugu- dediğin yaşta ben senin beyinciğinin alamayacağı cümleler kuruyordum. algılama kabiliyetinde sıkıntı var galiba.
    ben birilerinin boynuzuna dokundum.. ne o canın mı yandı?
  • aydngelnseslr • 10 Mart 2006 18:29 • #575772
    herkes üye olduğu bir forumda herhangi birinin yazdığı bir şeye cevap yazabilir değil mi? ben mi yanılıyorum? yoksa layık olduğumuz cevaplar verilmediği için biz de cevap yazmamalı mıyız, ne dersiniz? sitede arifler yok, dört ayaklılar yok, herhangi birileri de yok, sadece herhangibiri var, herhangibirine göre. kendi üslubunca cevap verildiği zaman gitmeye duran biri...
  • _DEATH___ • 10 Mart 2006 19:14 • #575773
    herhangi biri demek elinin tersi kaşındı o kadar edebiyat o kadar felsefeden sonra şimdide kabalık mı?

emin ol şuan sana tek yaptığım acımak...

beni istediğin zaman istediğin yerde bulursun zaten ama istersen tabi allahtan başka kimseden korkmadığım gibi kavgacı bir MAHLUKATTA değilim...

bir daha bu foruma cevap yazma ki sanada cevap gelmesin en kolay yol bu...

KaRaBuLuT
  • pillisebeq • 14 Mart 2006 10:22 • #575800
    banada sevdirsene ...
    çok karışık bi yer burası..
    :p
  • dilek • 14 Mart 2006 15:00 • #575804
    maalesef sevdiremez pillişebeq :)

bakınız: herhangibiri - bu üye şuan aktif değil -
    :)
  • __baybora__ • 14 Mart 2006 23:00 • #575808
    cevaben

fîhi ma fih