Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın bir radyosu olabilir mi?

• Holy_Bastard • 1 Ağustos 2006 20:44 • #578798
    Ben siteye power/thrash metal dinletmek isterdim. Gerçekten ufuklarını genişletmek için :P
  • radyokafa • 1 Ağustos 2006 20:45 • #578799
    hatta, yeni müdürler seçilecekmiş, ben radyodan sorumlu müdür de olurum, hiç o iş için müdür aramanıza da gerek kalmadı bak! ;P

-ben bi de şu smiley arkadaşlardan istiyorum bu noktada daha başka bir ifade koymak lazım ama yok :-D
  • orta radyokafa • 1 Ağustos 2006 20:53 • #578800
    çok çok çok güzel olur. her telden çalan insan var sitede. yayınların dinleneceğinden eminim o yüzden.
  • PoWe • 1 Ağustos 2006 20:58 • #578801
    bana kalırsa eğer garajda bir radyo olacaksa çeşitli müzik kanalları olmalı.. isteyen metal dinlemeli, isteyen rock, pop, klasik müzik..vs... yani bu sefer de şikayet ve sorunlar yönetimin yakasını bırakmaz... ama dediğim gibi kolay bir iş değil... bütün istek ve önerilerimiz değerlendirilmeye çalışılıyor, ancak biraz zaman tanımalı ve sabırlı olmalıyız...
  • radyokafa • 1 Ağustos 2006 20:59 • #578802
    Her telden çalan ve her telden dinleyen insanlar olmakla birlikte, online olan üye sayısı asla sıfırlanmayan bir yer GaRaJ. Yani yayın saati konusunda akşam-sabah-öğlen birşey farketmeyecek. Sürekli potansiyel bir dinleyici kitlesi olacak. Rating'i daha yüksek bu tip bir radyo olacağını sanmıyorum.
  • aldieb • 2 Ağustos 2006 01:03 • #578803
    radyo bence canlı yayın bile yapabilir

düşünün bi garaja demo ekleyen ve ismini duyurmaya çalışan gerçekten kaliteli müzik yapan bir sürü amatör grup var.bu arkadaşlarımızın canlı performanslarını dinleyebileceğimiz bi canlı yayın da yapılabilir.her gün değil ama haftanın belli bi günü seçilen bir grup yine üyelerden seçilen birinin djliğiyle yayın yapabilir.
    diğer günler herkesin tarzına uygun garaj kanalları bencede çok iyi bi fikir.ama bunu yapmak için sanırım büyük bi çalışma lazım:(
  • rubber soul • 2 Ağustos 2006 01:17 • #578804

Bu en orjinal ve güzel fikir bence :)
  • lena avrıl • 2 Ağustos 2006 06:55 • #578805
    belki ama ismail YK çalmassa dinlemem:))))
  • PoWe • 2 Ağustos 2006 07:20 • #578811

böylece gruplar daha iyi tanınır, hatta tatlı birer rekabete bile girebilirler... bence siteye renk getiren bir çalışma olurdu...
  • lena avrıl • 2 Ağustos 2006 07:41 • #578812

Allah'ımm kaç kişiyiz baktın mı?
    ya ben ilerde müdürlük falan istemem beni açılırsa radyoya VJ yapsınlar::::)))))))