Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın bir radyosu olabilir mi?

• rubber soul • 2 Ağustos 2006 13:02 • #578825
    GaRaJ magazine

Ama bu kollektif birşey olmaz! sadece okuma kısmına katılır üyeler.Çünkü herhalükarda hatırlatırım sacred;isim hakkı vs yönetimin elinde bu sitenin yaparlarsa onlar yapabilir böye bir şeyi..
  • aldieb • 2 Ağustos 2006 13:19 • #578826
    GaRaJ magazine

ya aslında bu fikir de iyi,ama biraz daha farklı olabilir.
    bilirsiniz günümüz magazin dergilerini,bi magazin dergisi olsun ama günümüzdekiler gibi saçma sapan değil.
    mesela içindeki habarlar son gündem olmalı,sadece şarkıcılarla değil edebiyet,fotoğraf resim gibi sanatlarla uğraşan insanlarında haberlerine yer verilmeli,onlar hakkında bilgiler verilmeli insanlar başarılı diğer insanların başarı öykülerini garaj gibi bi sitede okumalı,röpörtajlar yapılmalı,tebiki röpörtajlarıda aylık aktifliğine göre garaj üyeleri arasından seçilen genç arkadaşlarımız yapmalı.diyelimki çok aktif bi üyesin çat diye bekçiden bi mesaj gelmiş bu ay grup bilmem neyle ya da ressam bilmem neyle röpörtaj yapmaya hak kazandın.ne ilginç olur dimi.hem bu şekilde daha fazla üye bulma şansı elde edilir,türkiyenin bir numaralı sitesi halini alır belki rekorlara bile imza atılır:)
    bende fikir çok ama işte köreliyorum:-P
  • rubber soul • 2 Ağustos 2006 13:23 • #578827
    GaRaJ magazine(Dergi)

Aman aldieb n'aptın !magazine dergi demek zaten,ben magazin yapalım demedim...seviyeli bir dergi olsun dedim,Aman!
  • aldieb • 2 Ağustos 2006 13:26 • #578828
    GaRaJ magazine(Dergi)

:)
    bence sitede yer almalı.
  • narkozz • 2 Ağustos 2006 13:29 • #578829
    GaRaJ magazine(Dergi)

Konu baya sapmış. :)
  • rubber soul • 2 Ağustos 2006 13:30 • #578830
    GaRaJ magazine(Dergi)

Sarkmış desek :)
  • narkozz • 2 Ağustos 2006 13:35 • #578831
    GaRaJ magazine(Dergi)

Bence 90 derece sapmış :)
  • aldieb • 2 Ağustos 2006 13:39 • #578832
    GaRaJ magazine(Dergi)

hakkaten yav insanın yeni fikir bulduğunun farkına varınca gözlerinin parlaması kadar ilginç bişey olamaz,nerde nasıl bunu dile getirebilir zihninde bunu canlandırır ve hemen bu yönde yapabileceği en iyi şeyi yapmaya çalışır.
    hep söylediğim gibi garip bi durum:-Pinsanoğlu çok garip:)
  • sacredsoul • 2 Ağustos 2006 13:41 • #578833
    GaRaJ magazine(Dergi)

fikri sömürdük resmen don lastiği oldu :)
  • rubber soul • 2 Ağustos 2006 13:43 • #578834
    GaRaJ magazine(Dergi)

Tamam şimdi konu saptı işte.

Bir yudum İnsan.