Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'ın bir radyosu olabilir mi?

• rubber soul • 2 Ağustos 2006 16:58 • #578845
    GaRaJ magazine(Dergi)

Yazılı basın önemlidir,yatsımamak lazım,fakat GaRaj böylede gayet meşhur.Ki zaten amaç bu meşhurluğu ve potansiyeli farklı bir platformda görmek.
  • radyokafa • 2 Ağustos 2006 16:58 • #578846
    GaRaJ magazine(Dergi)

işte benim makaleye yönlendirme olarak olayı bağlama nedenim o zaten. yeterli bir altyapı var o iş için. yazmak isteyen makale yazsın.
  • lena avrıl • 2 Ağustos 2006 16:59 • #578847
    GaRaJ magazine

ya güzel fikir
  • PoWe • 2 Ağustos 2006 19:47 • #578848
    GaRaJ magazine(Dergi)

insanlar öyle bir dergiye ancak meraktan para vericeklerdir... okuyucuyu tatmin etmek kolay değildir... ama garaj.org zaten yeterli okuyucuya en başından sahip... hangi kulvardan yola çıksa başarıya ulaşacağına eminim...
  • lena avrıl • 2 Ağustos 2006 20:12 • #578849
    GaRaJ magazine(Dergi)

ben de yazar olucam dergide yoksa uğursuz gelir
  • radyokafa • 3 Ağustos 2006 15:20 • #578866
    GaRaJ magazine(Dergi)

GaRaJ radyosunun olup olamayacağı konusunda bu sitedeki yetkili kişiler de bir yorum yazar belki diyorum ama... Yetkili bir kişi yorum yazdıysa ve ben anlamadıysam özür dilerim. Müdürler kimlerdir bilmiyorum çünkü.

Bekçim birşeyler söylesen bize...aydınlansak, muallakta kalmasak :)
  • PoWe • 3 Ağustos 2006 16:05 • #578867
    GaRaJ magazine(Dergi)

burada konuşulan her konu, gündeme gelen her fikir zaten değerlendiriliyor, ya da en azından bir köşeye not ediliyor... yazdıklarınızın olduğu gibi durması, müdürler tarafından denetlendiği, forum kurallarına aykırı olmadığı ve fikir cazipse, mutlaka ilgili kişilere ulaştırılacağı anlamına gelir... garaj yetkilileri çok meşguller, zaten müdürler bu meşguliyeti biraz olsun hafifletebilmek için atandı....
  • -jackal_musty- • 3 Ağustos 2006 16:21 • #578868
    radyo

ben bu radyo konusunu daha önce hiç duymadım bu sitede konusu açılmadı..olursa ve tarz ı oturursa çok güzel olur..yönetici arkadaşlar ne diyorr bu konuda .. göremedim de biri bana söylesin bi yorumları varsa=)

saygı lar

:D MuStY
  • Rockjazz • 3 Ağustos 2006 17:05 • #578874
    GaRaJ magazine(Dergi)

Hıım bu cok bilir kişi bir mudur olmalı. İşte sana yetkili sesi, danış ona seve cevap verir.
  • GaRaJ Bekçisi • 3 Ağustos 2006 17:31 • #578879
    GaRaJ.org'daki yoğun trafik nedeniyle online radyo yapmak biraz fazla maliyetli bir durum. Açıkçası bu tip fikirleri düşünürken finansman kaynaklarıyla birlikte düşünmek daha önemli.

Bir de tabi telif hakları durumu da var. Online radyolar için ne durumda bilemiyorum. Fakat bu konudaki hassasiyetimizin farkındasınızdır umarım.

Dergiye gelince. Açıkçası internet bu tip bir yayıncılık alanında basılı mecradan çok daha özgür geliyor bize, ve dergicilik çok farklı bir iş, o işe soyunmak çok farklı kaynaklar gerektiriyor...