Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müdür nedir?

• syarar • 17 Ağustos 2006 16:40 • #579802
    vücüdun bütün organları toplanmış ve aralarında bi müdür seçmeye karar vermiş. beyin demiş ben müdür olcam, kalp demiş ben müdür olcam, bacak demiş ben olcam, g.t demiş ben olacam müdür. hadi lan demişler göte sen kimsin müdür olmak kim. g.t üzülmüş tabi. yılların pisliğini bir kez daha üstünde hissetmiş derken kalbi müdür seçmişler. g.t bunu yedirememiş. sıkmış kendini kabız olmuş. sistem faliure! blue screen! falan derken bakmışlar ki böyle olmuyor. mecbur g.tü müdür seçmişler. o günden sonra bütün g.tler müdür olmuş

umarım sansürleyebilmişimdir
  • syarar • 17 Ağustos 2006 16:42 • #579803
    yalnız nicklerinde nokta olan yetkililer alınmasın söz meclisten dışarı bir uyarı bile almamış biri olarak sicilimi kirletmek istemem burada hoş o organı da aramıza kabul etmeliyiz ama sindirmesi zor işte...
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 17:01 • #579804
    Hepinize bir açıklama olsun; Müdürleri Bekçi ve yönetim seçti.Sadece forumlarda değil GRJ ın heryerinde müdürler var.Bizim amacımız yok!bize güvenen yönetime karşı görevimiz var.Bence bu hikaye biz müdürlere değil sanal iktidar peşinde koşup, GRJ ekranına kırmızı gözlerle bakıp,buradan başka sosyal faaliyeti olmayan boş gezenler tayfası için geçerli.bu kadar laf salatası yapanların kaçı acaba bu müdür seçmelerine kişisel bilgi göndermedi çok merak ediyorum?Bence burada beni kıskaca alıp açık yakalamaya çalışanların birkaçı,seçilememeyi hazmedemiyor bence...ya da kavga etmek,anarşi hayatlarının bir parçası olmuş anlaşılan,buda sosyal bir tepkidir.kedi uzanamadığı ciğere murdar der.

Noktalara gelirsek;bu GRJ yönetiminin site içeriğine güvenilir ve sağlam;binaenaleyn kaliteli işler yapacaklarına inandıkları kişileri eklemeleriyle başladı.Sonra bu eklenen üyelerde kendi güvendiklerini eklediler ve bu böyle sürüyor.Zincirin amacı kaliteyi arttırmak ve bu üyeleri bir nevi nişanlandırmak.
  • syarar • 17 Ağustos 2006 17:15 • #579805
    1.ben göndermedim bilgi çünkü yapamam müdürlük
    2. müdürler daha dikkatli seçilmeli malum sanal ortam sana müdür
    3.bir yasak kelime listesi çıkarılmalı
    (bakire sözcüğüm yüzünden dilim yandı ilk defa bir mesajım silindi)
    4.bu sadece bir fıkra size yazmadım
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 17:21 • #579808
    bı defa kedı uzanamadıgı cıgere murdar degıl mundar der neden ınsanlar bırbırını kıskansınkı neden herkesın mudur olma dıye bır gayesı olsunkı forumsa eger burda hersey bellı saygı sevgı cercevesı ıcınde tartısılabılır tabıı bazı mudurlerımızın keyfıne gore mesajlar sılenebılır o ıstedıgını yazar ama dıger uyeler sıradan oldugundan onun gozunde mesajları sılebılır asagıda ve yukarıda kı forumlarda bunu gayet net bı sekıl de gorebılırız ve ben buna tanık oldum kalıte zıncırı ıyı bı sıstem dedıgı gıbı arkadasın detaylı ıstıyen bırı olursa http://www.garaj.org/icerik/205/Garaj-Kalite-Zinciri lınkıne bakabılır bınahleyn boyle yazılır bu arada
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 17:23 • #579810
    4-Bende zaten sana yazmadım.Senin mesajlarından sonra zihnime buradaki konuşmalarla ilgili bir tasarı geldi ondan:)
    3-Yasak kelime diye birşey olmaz.Ama hepimizin bildiği topluluk kuralları vardır.Onlara ve GRJ kurallarına riayet etmeyen mesajlar silinir.
    2-Müdürler dikkatli seçildi.
    1-4 te yazdıklarım burada da geçerli :)
  • syarar • 17 Ağustos 2006 17:27 • #579811
    abi kedi nerden çıktı kimse murdar demedi ben baktım yukarıya

tabıı bazı mudurlerımızın keyfıne gore mesajlar sılenebılır o ıstedıgını yazar ama dıger uyeler sıradan oldugundan onun gozunde mesajları sılebılır asagıda ve yukarıda kı forumlarda bunu gayet net bı sekıl de gorebılırız

bu yüzden bu sistem iyi değil keyfi niye silsin adma benim mesajımı
    adamın kafası bozuluyor siliyor kafasına göre bence bir de müdür şikayet butonu olmalı...
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 17:29 • #579812
    ...parçası olmuş anlaşılan,buda sosyal bir tepkidir.kedi uzanamadığı ciğere murdar der.

rubberın 17 01 dekı mesajına bak
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 17:29 • #579813
    Mundar klavye hatası ,binaenaleyn ise doğru.Ama bu bile senin ne kadar kavgaya meyilli olduğunu kanıtlar.
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 17:30 • #579814
    alakası yok kavgaya nıyetlı felan degılım sadece kendını fıl dısı kulelerınde goruyorsun ben buna kızıyorum yaptıgın oyle afakı bı ıs degıl normal forum mudurlugu binaenaleyn emın boyle yazılmıyor tdk sıtesıne bakarsan veya googldn arat olmazssa