Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müdür nedir?

• avendesora • 20 Ağustos 2006 18:42 • #579899
    destekleyen birilerinin olmasına sevindim:)
    zaten garaj.org'a giren birinin sitenin sol üst köşesinde gördüğü şeyi farkedebilecek kadar kapasitesi vardır sanırım.müzik sitesi olduğunu farkedemeyecek birinin burada olması zaten gereksizdir,bundan fazlasını beklemek saygısızlıktır,ayıptır...
    saygılarımla...
  • efkarlı • 20 Ağustos 2006 23:26 • #579902
    körler sağırlar.. bir birini ağırlar.. :) demek herkes yerini bilsin.. hadi yaa :))
    •avendesora• merakımdan soruyorum.. sen ne iş yaparsın.. ?
    demek herkese görev dağılımı yapıyorsun. o da güzel. Pardon ya hocam sen kim oluyorsun da bana görev biçiyorsun?
    ben üyeyim. sadık kalmak sorunda olduğum bir "titan" yok. dediğim gibi sadece üyeyim. ve benim ne yaptığım kimseyi ilgilendirmez ben kimseye ve garaj'a zarar vermediği sürece..
    ya birşey soracağım cidden merak ediyorum.. siz isminin başında ve sonunda top olan arkadaşlar.. neden itici olmaya çalışıyorsunuz..?
    herkesin gecesi mübarek olsun bu arada...
  • rubber soul • 20 Ağustos 2006 23:51 • #579903
    İtici olmaya çalışan yok bunuda nereden çıkarıyorsun?Neden bu kadar yıkıcı birisin sen?Titan benzetmen hoş değil... Kalite zincirindeki üyelerin çoğu forum alanına yazmıyorlar,çok azı forum alanında.Bunların bir kısmıda görevleri gereği yazanlar.Biraz araştırıp bak GaRaJ ın içine, acaba n'apar bu üyeler diye,katkıları nedir?forum alanına gelip asılsızca aklına geleni söyleyemezsin bu sisteme!Biraz dolaş site içeriğini

Bu site garaj.org
    garaj.org/forum.php değil!
  • rubber soul • 21 Ağustos 2006 00:10 • #579907
    Evet aynı tas aynı hamam !Sana kibarca noktalı üye dediğin insanların yaptıklarına bir göz at dedim, sen bunu yapıp olumlu ya da olumsuz birşey söyleyeceğine laf kalabalığını,geyiği sürdürüyorsun,birde bütün bu tavrırlarından sonra ciddi bir cevap bekliyorsun. devam et ama banada bir daha neden siliyorsun mesajlarımı deme!Benim bu son uyarımdı.Tek derdin atışmak,sataşmak insanları rahatsız etmek ;bu tavırların sürdükçe daha çok mesajın silinir.
  • aldieb • 21 Ağustos 2006 00:20 • #579909
    saygısızlıktan başka bişey göremedim ben!!!!
    öncelikle buradaki diğer insanlara saygın yok,daha sonra yapılan onca şeye verilen onca emeğe saygın yok.sadece haline üzülüyorum o kadar...
  • efkarlı • 21 Ağustos 2006 00:23 • #579912
    ben sadece güldüm ":)" mesajım silindi.. :)
  • aldieb • 21 Ağustos 2006 00:44 • #579915
    gereken cevabı veren verdi benim vermeme gerek yok!!!!
    herşey yeterince ortada sanıyorum ki...
  • syarar • 23 Ağustos 2006 09:41 • #579999
    toplu üye

hiç hoşuma gitmedi açıkçası ve bunun yüzünden yazdıklarına önyargıyla bakıp okumadım bile devamını
  • efkarlı • 26 Ağustos 2006 00:16 • #580109
    "ne olur okuu.. ne olur.. " diye başlayıp sana cevaben bir yazı yazacaktım.. ama sonra dedim ki acaba kime yazıyorum.. beni anlamasına yardımcı olayım.. arama kısmından nick'ini yazıp arattırdım ve profilini buldum..
    Ve düşündüm ki cevap yazmaya gerek yok. Lütfen bana ön yargı ile bak.
  • syarar • 27 Ağustos 2006 18:41 • #580128
    abicim sen bana özelden mesaj attın ve ben de saygıyla cevap verdim ne oluyor şimdi ya ve benim profilimde sadece Yavuz Çetin Yazıyor
    ve senin mesajın böyle değildi ne oldu yav