Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müdür nedir?

• syarar • 17 Ağustos 2006 17:33 • #579815
    kardeşlerim savaşmayalım ben bu müdürlerin arasında gidiciyim gibi kavga etmiyorum ben de arada kaynıyorum sanki hadi size iyi çalışmalar
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 17:34 • #579816
    Burada tartışılan konu kelimeler değil.Ben kendimi kulelerde falan görmüyorum.Açıklayıcı bir mesaj yazdım.
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 17:36 • #579817
    tamam konu uzamasın acıklayıcı ama bırkac uyeyı rencıde edıcı mesaj yazmana benım bu tepkım senın benım oldugu gıbı onlarında guruları var ve refuze oluyorlar o bakımdan uzamasının bı anlamı yok
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 17:40 • #579818
    Rencide olan olur.Ki rencide edilen yok.Varsa da edilen benim aslında.Burada bana neler dendi neden benide korumadın böyle acaba?
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 17:44 • #579819
    bana dokunmayan yılan bın yıl yasasın hesapı senınkı ben ıstedıgımı kırayım rencıde edeyım ama benı etmesınler mantalıtesındesın onları koruyorum cunkı cok agır bı mesaj yazmısın alakasız olarak kedı cıger olayına gırmısın ılerı gıderek anarsıst bıle dıyecek hale gelmısın bu kadar sınırlenme bura bı forum hersey ozgurce saygı ve sevgı cercevelerınde konusuluyor yanı emın ol mesajların hepsını okudum sana bı sey dıyen yok dıyemezlerde zaten sadece mudur nedır neden sevılmez gıbısınden bı baslık acmıslar bence kapat konuyu tamamen mudurluk nedır yazısı kalksın ıste kımse okumasın cunkı alakasız yerlere sapmıs dallanıp budaklanmıs tavsıye yanlıs anlama ...
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 17:51 • #579821
    Sen bence biraz daha sosyal ol,kitap oku anarşist ayrıdır,anarşi ayrıdır.Ben kimseyi rencide etmedim.Ayrıca bana neler dendi birşey demedim,bana özelden mesajlar, arkadaşlarıma online'ken 'rubber deli bence takılma onunla' lafları.Ama inan ilgilendirmiyor beni.Çünkü çocuklarla çocuk olamam bu saatten sonra.Seninlede mesajlaştık garmesten...birşeyleri çözmek için ben her zaman varım rocke_r ama ağız dalaşı ya da saçmasapan yok o kelimeyi yanlış yazdın gibilerinden gereksiz polemikler olmasın.
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 17:55 • #579822
    ...anarşi hayatlarının bir parçası olmuş anlaşılan,buda sosyal bir tepkidir.kedi uzanamadığı ciğere murdar der.

hukuk ogrencısıyım bu cumlenın emın ol nereye varacagını yanı ne dusundugunu ne hıssettıgnı anlayabılırım lafı dırek oraya getıremesende kavga cıkarmaya calısanlara bu tumceyı yakıstırdıgın aşikar ıste bende bunu anlatıyorum cocukla cocuk olamam demısın bence bı seylerı degıstırıyorsun perspektıf olarak su 17.01 dekı mesajını bı daha okursan sana mınnettar kalırım cunkı rencıde edıcek kelımer oldukca fazla kelımede cumlede anlam butunlugunu esas aldıgımdan yanlıs yazdıgından sadece ıyı nıyetlı olarak orayı yanlıs yazmısın dedım hepsı bu iyi calısmalar...
  • rubber soul • 17 Ağustos 2006 18:01 • #579823
    Bende sosyoloji okudum.Okuduğun okul'da değil burada söz konusu.Yazımdan kendine pay biçme eğer forumlardaki anarşiyi(Kanunlara uymayan hareketleri,düzen bozmayı) yapanlardan değilsen.
  • rocke_r • 17 Ağustos 2006 18:03 • #579824
    bıcmedımde hanı hukukcuyuz ya mılletı korumak ta gorevım ıster ıstemez pay bıcıyoruz ogrenıyoruz pısıyoruz yanı ıyı calısmalar sana ...
  • nalan81 • 18 Ağustos 2006 00:35 • #579847
    müdürler ve üyeler?

Birincisi eğer uygulanan kurallardan duyulan bir rahatsızlık varsa, itiraz; kural koyanlara yapılır,kuralı uygulamakla görevlendirilmiş kişiye değil, ikincisi kuralın varlığından değil de uygulanış biçiminden duyulan bir rahatsızlık söz konusu ise bunun itirazı da daha efendice yapılabilir pekala.
    Kaldı ki garaja üye olmakla kuralları kabul etmiş sayılıyoruz zaten, buna rağmen kurallara uymayıp
    bir de üstüne; ‘neden siliniyor bu mesajlar?’ diye garip bir serzenişte bulunmanın mantığını anlayamıyorum ben.
    Ha bir de birilerinin bu uygulamayı keyfi yaptıklarını söyleyip olayı kişiselleştirenlere hiç akıl erdiremiyorum. Emin olun insanların bu saçmalıkları düzeltmeye çalışmaktan çok daha önemli meşgaleleri var.
    Buradaki hemen herkesin bunları algılayabilecek kapasiteye sahip olduğunu düşünüyorum ama anlamazlıktan gelmekte neden bu kadar ısrar ediyorlar? İşte bunu çok merak ediyorum doğrusu.