Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

müdür nedir?

• efkarlı • 20 Ağustos 2006 00:18 • #579885
    müdürler ve üyeler?

hani diyorum şöyle bi en'ler yarışması düzenlesek..
    en meraklı üye seçilebilirsin bence :)
    ya bu arada yukarıda anlatılan "müdür fıkrası" güzel değil.. bence şu müdür olduktan sonra "yürüyüşün bile değişti" cümlesinin geçtiği fıkra daha hoş..
    bilen varsa yazsın.. malum paylaşmak güzel şey.. fıkrayı arkadaşlarla paylaşmış oluruz hem..
    neden sen yazmıyorsun diye sorular gelebilir.. ben yazınca siliniyorda..
  • nalan81 • 20 Ağustos 2006 01:01 • #579886
    müdürler ve üyeler?

Allah Allah bak yine meraklandım şimdi ben:) neden siliniyor yazdıkların? Kurallara aykırı bir şeyler yazıyor olabilir misin acaba?
  • efkarlı • 20 Ağustos 2006 02:04 • #579887
    müdürler ve üyeler?

bi keresinde birine "seni sevmiyorum" dedim diye silindi daha doğrusu sildi :)
    birinde bana yazılan bir soruya gayet edebi bir cevap yazdım diye sildi.. birinde eleştirdim diye sildi..
    vel hasılı aslında forum alanına uzun zamandır yazmıyordum..
    haa birinde de bekçi özelden yazdığım bir soruya forum alanından cevap vermişti :)) bende yaptığının ne kadar etik olduğunu anlatan bir yazı yazmıştım.. onu da sildiler:))
    vel hasılı ne yazsam siliniyordu bir ara:)) bununda silinme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum..
  • Noryth Aquanum • 20 Ağustos 2006 12:52 • #579891
    müdürler ve üyeler?

Cidden efkarlı. :p
  • syarar • 20 Ağustos 2006 15:12 • #579893
    müdürler ve üyeler?

yargı yasalar çerçevesinde olmuyorsa itiraz kaçınılmazdır...
  • narkozz • 20 Ağustos 2006 17:36 • #579894
    Kıskanıldığını zanneden insanlar beni hep güldürür :D
    müdürler baya özenle seçilmiş bu kadar uğraşmasaymışsınız neyse tüm müdür dostlarıma başarılar...
  • rubber soul • 20 Ağustos 2006 17:56 • #579895
    Kişisel bir yazı değil o narkozz.Kıskanıldığımı zannetmiyorum:)Böyle şeylerde vakit kaybetmeyecek kadar büyüdüm.

GaRaJ
    forumlarında yazılan yazıların %50 si bu şekilde.Üye geliyor buraya kişisel kabullerini dayatmak için mesajlar yazıyor.Ve bu mesajlarda münakaşayı doğuruyor.Üye geliyor buraya pervasızca konuşabiliyor.Anlat anlat dilde tüy bitti,kurallar açık diyoruz üye diyor ki 'Ne kuralı?'
    İronik değil mi sence de?Şunu açık söyleyeyim ben ya da başka bir üye burada müdürlük görevi alan herkimse,bu görevi devam ettikçe kuralları uygulayacaktır.
  • garaj6_babush • 20 Ağustos 2006 18:00 • #579896
    (hukuk)müdür:bir milletin kendi kendini yönetmesidir.
    (kimya)müdür:ribunitrik asitlerinin organallerinin prometrik uzuvlarının endoplazmik retukulmlarla makro temaslar sonucu çekirdek zarının salgılamış olduğu hipernikloit asidikasitlerinin ısınması sonucunda ortaya çıkan bokumsu koku..
    yani:
    2H+O---->su
    (tarih)müdür:II.Ramses zamanında yaşamış erkek ya da dişi mi olduğu çözülemeyen uzuvları boylarından büyük kulak memeleri ayaklarına yakınca duran bir tarihi anıttır..
  • avendesora • 20 Ağustos 2006 18:28 • #579897
    ya arkadaşlar gerçekten haddinizi aşıyorsunuz bazı konularda,herkesin bi görevi var burada.müdür kuralları uygular müdürlüğünü bilir,üyede üyelik yapar üyeliğini bilir.neden garaj nimetlerinden faydalanmak bi şeyler paylaşmak varken bu konuya bu kadar takılıyorsunuz onu anlamış değilm....
    herkes yerini bilsin...
    (biraz ağır kaçmış olabilir ama gerekli gördüğüm için yazdım,üzerine alınan zaten cevap verecektir...)
  • rocke_r • 20 Ağustos 2006 18:31 • #579898
    +1 guzel yazmıssın herkesın gorevı var ona gore gorevını yerıne getırıyor kurbanın bır sarkısında ne dıyor verınce fazlasını ıster senınle uyur baskasını dusler ınsan burda konu sapmasın verınce fazlasını ıstemeyın sınırsız ozgurluk hıc bı yerde yok daha uygun forumlar var sızın ıcın sadec muzık paylasalım burda