Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Komünistlerin kolonisi

• syarar • 22 Kasım 2006 20:19 • #582128
    oho yasak olan kolonileri ilgisiz olan kolonileri saysam neler neler çıkar tüm kolonilere tıklayıp bir okuyun ama ben garaj yönetiminin din konusuna ayrı bir hassasiyet gösterdiğini düşünüyorum..
  • HereticSlave • 23 Kasım 2006 04:12 • #582140
    e öyleyse niye "allah a inanan metalciler kolonisi"ne izin veriliyo da diğer inanışlar hakkındaki koloniler açılmıyo?
  • fizban • 24 Kasım 2006 02:29 • #582157
    sağ görüş derken hangi kolundan bahsediyorsun.
    unutulmamalıdır ki sağ ve solda farklı dallar ve olumşumlar vardır. bunların arasında ise gerçekten yanlış ve oluşmalar, zararlı ideolojiler mevcuttur. faşizm gibi, teokrasi gibi. aslına bakarsanız sağ görüşün geneli zaten yanlıştır bana göre, ama bu zararlı olan ideolojik yapılara asla ama asla hiç bir yerde izin verilmemesi gerekir. zaten bi çoğu ülkeleri yıkmak içten çökertmek için türetilmiş ideolojilerdir.
    ayrıca komünizm ideolojisi müzikte önemli bir yere sahip olmakla birlikte geneli açıdan zararlı değil pozitif ideolojiler arasındadır. bu nedenle yasaklanması saçma olucaktır.

bu arada kurmak niyetinde olduğun koloninin görüşü neyi yansıtıcaktı?
  • GaRaJ Bekçisi • 24 Kasım 2006 12:00 • #582160
    Bu konuda bahsi geçen koloniler siyaset ve din'le ilgili kuralları koymadan once açılmış olan kolonilerdi, ve içerikleri itibariyla pek kimseye zararları dokunmadı. Biz de kapatma geregi duymadık.

Kuralların konulmasını gerektiren durumlara yol açmaları halinde kapatılacaklardır. Merak buyurmayınız. Şekilci olmayalım, üzüm yiyelim bağcıyla çay içelim.
  • deception • 24 Kasım 2006 21:52 • #582171
    bence de kurcalamayın bir de Allah'a inanan metalciler kolonisiyle dinsizler Allah'sızlar arasında cok sey var ilk olarak adlarından anlasılıyor birinde müzikle alakalı olması var diğerinde direk din söz konusu ayrı tutalım
  • Necrophilliac • 24 Kasım 2006 22:04 • #582172
    Peki bahsi geçen koloniler;

Allah'a inanan metalciler ve Allah'a inanmayan metalciler olsaydı?
  • SAUBER • 25 Kasım 2006 04:51 • #582195
    demokrasi....!?

yaa madem komünist açılmış.. o zaman sağcıya da izin vereceksin... ben ne anladım bu işten.. başka bişey olsa demokrasi demokrasi diye kıçımızı yırtarız.. karşı görüşten bi koloni açılmaya klkıldığında izin çıkmaz... madem kurallardan önce açıldı o zaman kurallar değişince garajı da kurallara uydurun... ya da sağcıların da açmasına izin verin.. hayır sağcı filan değilim ama bu da doğru değil.. demokrat partinin yapmaya çalıştığı şeydir bu.. muhalefeti engelleyemezsiniz..
  • PoWe • 25 Kasım 2006 10:59 • #582199
    demokrasi....!?

yahu güzel kardeşim ya kafana göre okumadan yazıyosun buraya, ya da okduğunu anlamadan konuya atlıyosun? komünistlerin kolonisi açıldığında din, siyaset yasak muhabbeti yokmuş daha, ama şimdi var... bekçi amcamız bakmış, öyle kaydadeğer bi zararı da yok, onun için silme gereği duymamış...
  • SAUBER • 25 Kasım 2006 16:47 • #582213
    demokrasi....!?

biliyorum "kardeşim" okudum.... ama sen kapatmazsan diğerleri sormaz mı neden sağcı yok ya da neden izin verilmiyo diye... böyle şeyler mahal bırakmamak için kapatacaksın...
  • aydngelnseslr • 25 Kasım 2006 20:22 • #582233
    demokrasi....!?

Sormuşlar neden yok diye, yanıt da verilmiş gayet güzel, demek ki kapatmadan da oluyormuş. Hala tartışılan ne.