Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Komünistlerin kolonisi

• SAUBER • 28 Kasım 2006 02:36 • #582325
    afferiiim yaaaa bu kadar olur var yaa.. işte buna demogoji diyoruz.. konuyu çekip nereye getirdiniz bravo..
    bende zaten ülkeyi bölmeye çalışan teröristim.. sağcı solcu herkes bu ilkenin insanı.. ve herkes eşitse neden iki görüşün savunucuları kendi kolonilerini açamıyorlar peki.. taraf tut ve ya tutma..
    benim dediklerimi kimse anlamıyor mu... karşıt fikirli bi koloninin açılması çok mu kötü... madem siyaset olmasın diyorsunuz.. komünist de olmasın.. bu ne iki yüzlülük..
  • Gestapo3945 • 28 Kasım 2006 14:14 • #582330
    Mükemmel bir şekilde açıklamışsın kesinlikle katılıyorum...........
  • Gestapo3945 • 28 Kasım 2006 14:15 • #582331
    Bütün değiliz güzel söylüyorsun fakat hayalden başka birşey değil...........
  • SAUBER • 28 Kasım 2006 16:24 • #582332
    e bakın işte... böyle talepler duymak hoşuna gitmiyorsa komünizm kolonisi de kapanmalı..
  • Necrophilliac • 28 Kasım 2006 17:22 • #582333
    Gestapo3945;

Sana hak veriyorum.Nasıl hak veriyorum?Şöyle hak veriyorum;

Durup dururken "Komünistler barış yanlısıdır." dersen bu konunun tartışılmadığı bir topic'te, karşı düşüncede haklı olarak çıkacak ve "Değildir." diyecektir.Burada önemli olan komünizmin barış yanlısı olup olmadığı değil, aklı başında adamsın, bir şeyler görüp geçirip bir düşünce elde ettin şüphesiz(ve birçokları için umarım) ama "Topic'in her tarafına 'Komünizm şöyle iyidir, böyle iyidir.' yazacaksanız bırakın tartışmayalım, konumuz farklı!" deseydin çok daha gzüel bir davranış olacaktı.Burada bir düşüncenin tartışılması yanlış.

Koloni basit mantığa göre kapatılmalı ama hepimizin bildiği üzere temel hukuk ilkelerinden biri "Geriye doğru işleyen hukuk olmaz."dır.

Ama bahsedilen şey bir suç değil.GaRaJ yetkilileri bir sebeple bu tür kolonileri yasakladı şüphesiz ve bu sebepleri göz önünde bulundurarak diğer kolonileri de kapatmalı.Diğer kullanıcılarda böyle içerikli koloniler kurmak isteyeceklerdir ve bu en doğal hakları, bu hak bana kalırsa geri verilmeli.Ha verilmiyorsa, burası otobüs değil, 'önce oturan kapar' mantığı olmamalı burada.bu hak herkesten alınmalı.

Bu topic'te siyaset tartışan herkesi şiddetle kınıyorum.Sağcı dostlarımızın kendilerine komünizm olarak Rusya'yı örnek almamalarını solcu dostlarımızında akıllarına sağcılık diyince ilk olarak Hitler'i getirmemelerini dilerim.Eğer böyle düşünürseniz, çok daha sakin tartışabilirsiniz.
  • SAUBER • 28 Kasım 2006 17:26 • #582334
    evet yaa Necrophilliac işte budur yaa.. bunu anlatmaya çalışıyorum kaç gündür.. teşekkür ederim..
  • SAUBER • 28 Kasım 2006 18:10 • #582337
    tabi tabi ki.. benim de zaten söylemek istediğim.. her görüşe yer verilmesi.. tabi ki onlar da kolonilerini kurabilirler...
  • SAUBER • 28 Kasım 2006 18:35 • #582341
    yahu konu neden komünist bir site varken sağcıya izin verilmiyor bu.. e bende açılması gerekir diyorum ya da onu da kapat izin verme hiç birine olay bu..
  • astoldby_me • 28 Kasım 2006 18:36 • #582342
    hee hee ondan.
  • SAUBER • 28 Kasım 2006 18:48 • #582343
    he hee pek de komiksin.. terbiyesizleşme...