Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

GaRaJ'da sadece rock müzik mi dinlenir?

• Kurt Çobanı • 20 Ocak 2007 01:39 • #583402
    Yazdıklarının hiçbir kelimesine katılmıyorum.rock müzik bu konuları ele alabilir ama bu dediklerinin hiçbiridir rock müzik.Rock müzik bir çeşit ezgidir.bir müzik çeşitidir.Alternatif müziktir.o anki ruh haline göre hard , soft ,klasik , vs.. gibi dinleye bileceğin çeşitleri olan bir müzik türüdür.Ben rock müziği bir din veya bir sevişme olarak,faşizm olarak algılayamıyorum.sen bunu nasıl başardın bunuda merak ediyorum açıkcası.Eger böyle düşünenler varsa da bunu böyle nasıl düşünebiliyolar bana açıklayabilirlermi?? Bu arada bunu '' sacredsoul'un '' yazdıklarına karşılık yazıyorum.Bunu Kesinlikle sataşma veya tartışma olarak algılamayın sadece yanlıs yazıldıgını düşündüğüm bir yazının tartışılması için , bu yazının dogrulugunu öğrenmek için yazdım.
  • HereticSlave • 20 Ocak 2007 01:48 • #583403
    GaRaJ'da sadece rock müzik mi dinlenir ?

o zaman ben de felsefe yaparım :P

ama bunu garajda değil winampta, windows media player da ya da her neyde müzik dinliyosak onda dinliyoruz, garajdan sadece indiriyoruz :)
  • ajiba • 25 Ocak 2007 20:41 • #583466
    belkide rockçılar gevezedir ve diğerleri munis?
    şaka bir yana rahatsız ediyor mu?
  • _one_ • 3 Şubat 2007 12:54 • #583608
    dışarda herkez cluber popcu ya da arabeskci.bırakında bizde burda takılalım.zetan satanist muamelesi görüyoruz;))
  • oqz • 8 Şubat 2007 20:29 • #583726
    evet kuzum garajda biz sadece rock dinler, kafa sallar, siyah giyer ve kedi keseriz. burada diğer müzik türlerinin konuşulmamasının nedeni de bunları dinleyen insanların izini sürüp işkence yapmamızdır onlara.

ne ilginç bi soru böyle.. şu anda kaç kişi üye bilmiyorum ama binlerce insandan söz ediyoruz.. ve burası bi müzik sitesi olduğuna göre (bkz.rock müzik denmemiş) sanırım bu sorunun cevabını söylemeye gerek yok.

kendi adıma rock ağırlıklı dinlediğim doğrudur, ancak jazz da dinlerim blues da, pop da. ve ayrıca neredeyse her gece uyumak için yattığımda odamın içini klasik müzik dolduruyordur.
  • Shutelllica • 9 Şubat 2007 13:51 • #583734
    ya rocm müzik dinleyenler nerde olsa birbirini bulup mıknatıs + metal gibi çektigi için burada da aynı şey olmuş durumda. ama ben garaj üyesi olup da petek dinçöz ve gülben ergen fanatiği olanları da bilirim. bakmam müziğine fiziğine, iyi insan diye muhabbet ederim. yoksa üzerinde konuşulası şeyler var, üzeri karalanası konular var. dediğim gibi rock dinleyicisinin ağırlıkta olmasının nedeni birbirlerini çekmesi. klasik müzik dinleyicisi, türkü dinleyicisi hatta icraısı bile var ama sesleri cılız kalıyor.
  • Ktulu • 27 Şubat 2007 12:40 • #584125
    Dinlemiyoruz da saygı da duymuyoruz. Hatta rock'ın da büyük kısmına saygı duymuyoruz. Metal müzik varken rock kimin umurunda? Değil mi? =)
  • cthulhu88 • 27 Şubat 2007 14:33 • #584128
    bu arada bir açıplama yapmam lazım pop müzik= popülel müziktir yani metalde, jazzda, arabeskte ve klasik müzikte türlerine göre pop müziktir

En basitinden Tarkan hangisini yapıyor dersin?Rock,metal,rap vs.
  • Shutelllica • 28 Şubat 2007 23:24 • #584143
    metali rock doğurmuştur. hepsi rock'tan türemiştir. onun da öncesinde blues vardır. saygı duymazsan seninkine de küfrederler karışmam. kimin umurunda değil mi ? :)
  • cthulhu88 • 1 Mart 2007 00:53 • #584145
    ona benzer olarak rock'n roll denilen tür bugün makara geçilen r&b'den türemiştir :S