Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Gıcık listelerinin kaldırılması ve forum mesajları silinmesi-Bölüm-2!!!!!!!

• sandiago ramon • 15 Mayıs 2007 13:40 • #586039
    Geçin Bu İşleri...Baydınız...

To be continue..... coming soon ''gıcık listelerinin kaldırılması-episode-3

Devam edeceğim hiç kimsenin kuşkusu olmasın,finaller geldi şimdilik kısa bir ara; ve gıcık listeleri ve mesajların haksız yere silinmesi üzerine bir çalışma yapıp; garaj bekçisine göndermekle uğraşıcağım!sonuçta bazı arkadaşlar üzülecek bu kadar iddalıyım! beni izlemeye devam edin! özellikle beklemicem 321!
  • HeArSe • 15 Mayıs 2007 13:48 • #586040

abi 25 yaşına gelmişsin böyle şeylerle uğraşıyorsun.haksız yere mesajın silinmişse bekçiye söyle o ne yapacağını bilir.boş yere forumu meşgul ediyorsun.
  • sadecemüzik • 15 Mayıs 2007 15:09 • #586041

Bu kesin Yeşilçam'dan kopup gelmiş. Adam o aradaki dönemi yaşamamış. Yeşilçam'dan 21. yüzyıla atlamış. :))

Rahatsız mısın kardeşim? Nerden biliyorsun haksız yere gıcık listesine alındıklarını? Öyle bir konuşuyorsun ki sanki mağdur durumda olanlar gıcık listesine alınanlar. Ama onların başkalarını mağdur ettiklerini ve bu yüzden gıcık listesine alınmış olabileceklerini hiç hesaba katmıyorsun. İstediğin kadar bağır, çağır, çırpın. Herkes biliyor senin neden gıcık listelerine taktığını.
  • sandiago ramon • 15 Mayıs 2007 17:04 • #586042
    Sanırım Biraz Abarttık!!!!!!!!1

evet arkadaşlar gıcık listesinin kaldırılması veya en azından yılda bir kere kaldırılması için bir hareket başlatmıştım!sanırım biraz abarttık,özellikle son günlerde bazı gerginlikler yaşandı!işin kötü tarafı benim topiğimde atışanlar dahi oldu!
    Benim topiğimde benim ne yazıp yazamayacağıma dahi karar vermeler gibi yaklaşımlarla karşılaştım!bu beni sıkıntıya soktu!garajda yanlış anlaşılmalara sebep verdiysem üzüntülerimi belirtiyorum.
    Ve şöyle bir önerim var episode-3 ü belli bir süreliğine askıya aldım!artık gücümü birleştirme zamanı geldi!
    ben gıcık listelerinin kaldırılması için akım başlatmıştım,bu akımı açıkçası mesajların sebepsiz yere silinmesi kolonisine kaydırmak istiyorum.Sizden talep ediyorum bu koloninin müdürleri!İttifak yapalım!Topicde amacına ulaşmış olur!
  • donald_cobain • 15 Mayıs 2007 17:58 • #586050
    Sanırım Biraz Abarttık!!!!!!!!1

ehehe solda birleşme çağrısına benzemiş bu yav
    zamanında bende birkaç laf etmiştim mesaj silinme konusunda halâ da hoşuma gitmiyor bu kadar katı olması kuralların ama boşverin garaj da böyle bir yer sıkmayın canınızı onu olduğu gibi sevin artık garaj: müzük birimi :)