Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Soulforger Geçmiş olsun! ( Spor Magandalığı)

• 2_ • 19 Mayıs 2007 21:17 • #586346
    kazancı barın orda mumkunse:p
  • syarar • 19 Mayıs 2007 21:17 • #586347
    Onlar Garaj'da söylesin ;) Ya da Adana'da. Ne bileyim... Üstümde bıçak filan olsa saplardım... Bunlar sürü içgüdüsüyle hareket eden hayvanlar... Ne spora ne fanatizme sığar... Kız kardeşleri fenerli olsa döver bu öküzler.
  • DrumBanger • 19 Mayıs 2007 21:19 • #586348
    Sözde spor bayramındayız ya . Bu işte o adamların spor anlayışı .
  • System666 • 19 Mayıs 2007 21:19 • #586349
    Cenk gitarı korumaktan kendini koruyamadı..

DaRKNeSS
  • A Dead Castle • 19 Mayıs 2007 21:19 • #586350
    Kazancı bar değil.Direk KAZAN ismi.Çarşı bu boru değil söylediğim gibi.Alen 3'lü çektirir sonra :))
  • Soulforger • 19 Mayıs 2007 21:21 • #586351
    Çok sağolun arkadaşlar , hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum , gözlerim yaşardı :)

Hastaneden yeni geldim. Kafatasımda çürükler var , beyin tomografisi çekildi , 1 ay boyunca beni rahatsız edeceklermiş. Dişler 2 hafta sonra yerine oturacakmış. Sol gözüm fena, doktor bir şey diyemedi ama o da geçecekmiş.

Bu 24 saati atlatırsam sorun yokmuş , ama yarın saat 4-5'e kadar bi travma riski varmış (Az da olsa). O yüzden gece uyumamam lazım.

Sadece F ve B harflerini yanyana taşıyan bir tişört giydiğim için yaptı bunu pislikler. İşin kötüsü ben de BJK taraftarıyım kendimi bildim bileli , ama bu önemli değil. FB taraftarı da olsam bunu yapmaya hakları yoktu. Kaldı ki Ali Sami Yen'in önünden bu tişörtle geçtik bu gün , laf atan bile olmadı. Ama işte sağolsunlar BJK taraftları onlarca metre yerde sürüklediler , tekme yumruk , allah ne verdiyse saldırdılar...

O an açıkçası kendimden çok gitarı düşündüm, onu korudum, doktorda anlaşıldı , o da beni korumuş :)

Sporu bu hale getirenlerin Allah belalarını versin diyorum , destek olan tüm arkadaşlara ise tekrar teşekkür ediyorum.
  • syarar • 19 Mayıs 2007 21:24 • #586352
    Ne yapacan biliyor musun? Girecen bunların sitesine... Yazacaksın... Belki hayvan olamadıklarından utanırlar...
  • A Dead Castle • 19 Mayıs 2007 21:24 • #586353
    Bu alemde çarşı herkese karşı,allah affeder çarşı affetmez cenk.Öyle birşey olmamışsada ben system666 ya msn de bir olay anlattım geçen hafta pasajın orda oldu.Anlatsın size gerçek.

Durup dururken film afişlerine bakan bir elemanın yanına geldiler.Çocuğun biri elemanın ceketini kokladı ''sen fenerlimisin lan'' dedi.Çocuk yemin etti hayır değilim diye.Sonra ''Sen fenerlisin lan b*k kokuyorsun''dedi hepsi birden giriştiler çocuğa.Kimsede karışmadı ayırmaya.
  • Soulforger • 19 Mayıs 2007 21:26 • #586354
    Çok fenaydı , anlatamam ya , insanlar ayıramıyor bile korkudan , sadece bakıyorlardı... Ben kendimden geçmişim , neden yürüyemiyorum diye soruyorum kendime , meğer yere düşmüşüm , hala tekmeliyorlar...
  • DrumBanger • 19 Mayıs 2007 21:27 • #586355
    Çok büyük marifet değil abi yalnız bunlar . Çok sorun değil bizde kasarız bir tane yeraltı kulübü tarzı birşey kurarız . Güçleniriz şu olur bu olur 1-2 yıl alır . Sonra al eline silahları İnönü civarında dolaş . Elimize ne geçicek birkaç kişiyi "Sen çarşılısın lan" diye vurunca ? Hayvan olduğumuzu tüm İstanbul'a kanıtlıcaz .