Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Soulforger Geçmiş olsun! ( Spor Magandalığı)

• Soulforger • 19 Mayıs 2007 22:27 • #586390
    Desteğiniz için teşekkürler :)
  • _Backmasking_ • 19 Mayıs 2007 22:45 • #586391
    çok büyük geçmiş olsun cenk.bu ülke böyle işte normal insanlar azınlıkta it kopuk çok fazla futbol nedir ki futbol için can yakıyo bu köpekler.
  • _Backmasking_ • 19 Mayıs 2007 22:49 • #586392
    Allahm ya..

sende karar ver çarşı mı değil mi millette bunlara özeniyo heycanlanıyo ya
  • Necrophilliac • 19 Mayıs 2007 23:20 • #586393
    Geçmiş olsun Soulforger

Bu ülkede;

Futbol yasaklansın
    Politika yasaklansın
    Haklar kaldırılsın
    Saç uzatmak yasaklansın
    Sakal dini inanca göre serbest olsun veya yasaklansın
    Etek giyilecekse ayakkabıdan iki parmak yukarda olsun
    Saçlar görülmesin bayanlarda
    Müzikle uğraşmak yasaklansın
    Edebiyat yasaklansın
    Sokakta en fazla 4 kişi bir arada yürüyebilsin

Ve daha nicesi...

Veya, bu insanlar kendilerine bir hayat edinsin.
  • Soulforger • 19 Mayıs 2007 23:21 • #586394
    Sağol Deniz , sağol Necro :)
  • hiyerrapol • 19 Mayıs 2007 23:22 • #586395
    geçmiş olsun cenk, ortalık psikopatlarla dolmuş. ben istanbulu yazmasam mı ne tercihlere? gerçi ankaranın da bi farkı yok...
  • kaşif • 19 Mayıs 2007 23:45 • #586396
    Arkadaşlar bu çocuğun uyanık kalması lazım bu gece, dürtükleyin arada, uyutmayın sakın!
  • Soulforger • 19 Mayıs 2007 23:46 • #586397
    Sağol Kaşif , Sağol Hiyerrapol...

Bu gece uyumamaya çalışacağım elbet ,ama hafiften sanki gelmeye başladı :D Bir şeyler bulmam lazım uyumamak için :))
  • Ginoobili • 19 Mayıs 2007 23:52 • #586398
    ne mutlu gerizekalı hayatlarında barbarlıktan zevk almaktan başka bişey olmayan insanlara.. ne geçti ellerine? Grup arkadaşım cenke geçmiş olsun demeye dilim varamıyor bile bu laf tanrının insanlara verdiği hastalıklar sonucu söylenir çünkü. Tanrının beyin vermediği insanların yaptığı şeylerin sonuçlarına değil! Gereksiz varlıklarını saçmasapan şeylerle diğer insanlara kanıtlamaya çalışıyolar devam edin.. bundan 20-30 sene sonra cenk korumaya çalıştığı gitarı gibi hayatının ciddi amaçlarının çoğunu başarmışken sizde o övündüğünüz çarşının kenarlarında lağam fareleriyle yaşarsınız..
  • sandiago ramon • 19 Mayıs 2007 23:57 • #586399
    bunlar vatan haini ve kalleş!!!!

evet gerçektende büyük geçmiş olsun! soulfolger(cenk)gerçekten forumu açtığımda şoke oldum!ne günlere geldik ya!bunun futbolla falan alaksı yok!bunlar düpedüz şuursuz gerizekalı!
    yinede umarım sende çok fazla bişey yoktur!Yinede olay fazla büyümemiş sanırım!ya sende bir kaç kişi olsaydın solulfolger durum iyice tehlikeli olurdu!ben diyorum ki savcılığa falan başvur soulfolger bu olayın peşini bırakma!!