Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profillere cinsiyet eklenebilir mi?yada başka alternatifler olabilir mi!!!!

• sandiago ramon • 26 Haziran 2007 19:09 • #587178
    şimdi hoppala sandiago nerden çıktı bu demeyin profillerde geziniyordum,garajda volta atıyordum. bir msn mi açayım dedim herkes eklemiş durmuş,işin traji komik tarafı özgür kılıç yazdığı halde hala beni ^^bayan^^üye olarak ekleyenler var!şöyle bir öneri profillerde madem yaş yazıyor,bence birde bayan veya bay üye şeklinde bişeyler yazılabilirmi?itiraf etmek gerekirse ben bile bazen mesaj yazarken nickler o kadar ilginç ki ben bile karıştırabiliyorum:)böylelikle böyle bir yanlışlık asgariye inmiş olur.

NOT:GARAJ Forumu
    GaRaJ ile ilgili eleştiriler, ^^istekler^^, teklifler vesaire olduğuna göre bir ^^istek^^ olarak dile getirme gereği duydum..

örnek:

sandiago ramon
    özgür kilic bay
    [Yaş 25 - İstanbul]
    WinMsn:
    Continua repetitiva que constantemente termina

ah

Vuelve a empezar de nuevo da fruto a la semilla
    Porque envejeces?, porque tu piel se va arrugando
    el paso del tiempo una broma te esta jugando

Sabes que la codicia puede dejarte en la ruina
    Q
    İlgilendiği müzik türleri
    Alternatif, Latin, Pop, R&B, Hip-hop, Soft Rock
    İlgilendiği enstrümanlar
    Klasik Gitar, Saksofon
  • System666 • 26 Haziran 2007 19:11 • #587179
    Kötü bir istek diğer isteklerin gibi....

DaRKNeSS
  • sandiago ramon • 26 Haziran 2007 19:13 • #587180
    gözü kapalı hemen kötü istek diyip geçme! ,ve öteki isteklerim gibi neden diyorsun anlamadım bana karşı garez duyuyorsan bunu herkese söylemen gerekmez belirteyim
  • berry88 • 26 Haziran 2007 19:15 • #587181
    Sonra da hiç başımız kurtulmasın gelen arkadaşlık mesajlarından..
    ASL? gibi bir şey senin dediğin..
    Böyle iyi bence..
  • mathilda_k • 26 Haziran 2007 19:17 • #587182
    bence de böyle güzel..!!daha fazla ayrıntıya gerek yok..*garez!!:)
  • sandiago ramon • 26 Haziran 2007 19:20 • #587183
    Sonra da hiç başımız kurtulmasın gelen arkadaşlık mesajlarından..
    ASL? gibi bir şey senin dediğin..
    Böyle iyi bence..

bir bakıma haklı gibisin diyebilirim; ama hatırlarmısın bilmiyorum belli bir dönem kaldırılması için olağanüstü çaba sarfettiğim gıcıklık listesi senin bu sıkıntına çözüme ulaştırabilir.(aslında gıcıklık listesinin oluş fikrine karşı olsamda bu açıdan,istemeye istemeye de olsa uygulanabilmesi gerektiğini düşünüyorum)
  • System666 • 26 Haziran 2007 19:25 • #587184
    yoo ne garezi. Diğer bütün isteklerine neden olmayacağını açıkladım ama artık uğraşılmayacak kadar saçma istekler yazıyorsun. Direk reddedince coşuyorsun demek ki.

DaRKNeSS
  • berry88 • 26 Haziran 2007 19:28 • #587185
    Gıcık Listesi iyi bir şey bence.. Son iki haftada baya bi doldu benim..
    Ama ne gerek var o kadar mesajla uğraşmana ki?
  • sandiago ramon • 26 Haziran 2007 19:38 • #587186
    farklı bir konu gibi olucak ve bazı arkadaşlar yine mi diyecek ama gerçekten berry88 gıcıklık listeleri bana biraz sert geliyor ya!yani sırf düşüncesini beğenmediğin için bir üyeyi yok saymak(çünkü listeye koyduğun an o üye artık senin açından silinmiş,ve hatta ölmüş oluyor)hatta onlarca yıl onu orada hapsedebiliyorsun kabullnemediğim nokta bu!şöyle kısıtlamalı bir gıcıklık listesi fikri oluşsa ne olur sanki!

örnek:gıcık listesine alınan kişinin,gıcık listesine alan kişiye sınırlı mesaj atma hakkı bulunabilir.Yani gıcıklık listesine eklenen kişi belki orta yolu bulacak,kimbilir belki özür dileyip yeni bir oluşumla beraber olayı tatlıya bağlıyacak bunlarıda düşünmeliyiz.
  • HeArSe • 26 Haziran 2007 19:44 • #587188
    bence birde bayan veya bay üye şeklinde bişeyler yazılabilirmi

senin adının özgür olduğu halde seni kız sananlar (hemde o nickle :D ) ,
    bayan üyelerin profilindeki bayan yazısını görünce kimbilir ne yaparlar.
    yani bayanlarıda düşünmek lazım.