Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profillere cinsiyet eklenebilir mi?yada başka alternatifler olabilir mi!!!!

• sandiago ramon • 26 Haziran 2007 20:43 • #587200
    Ayın üyesi seçilme fikrine katılıyorum,artık biraz değişiklikler olsun ya!!

garaj'ın en etkili isimlerinden biri olan syarar dan destek güzel oldu!ya derimki sahiden artık yaz rehavetide geld,i bir takım değişiklikler yerinde olacaktır.Hatta ayın üyesi fikrine katılıyorum böylelikle yakından tanımış oluruz üyeleri!hatta ayın üyesi ile garaj bekçisinin bir röpartajı olabilir,hani bir star edasında herkes kendini tanıtır,müzikal çalışmaları varsa,projeleri varsa tanıtır garajla ilgili beklentileri falan sahidende çok tutar bence bu iş.
  • 2_ • 26 Haziran 2007 20:46 • #587201

garaj'ın en etkili isimlerinden biri olan syarar

ehuheuehe koptum sero olur ayın uyesınıde secelım bak bu mantıklı :P ;););)
  • DrumBanger • 26 Haziran 2007 20:52 • #587202

Ver gazı Dünya'yı turlasın .
  • syarar • 26 Haziran 2007 20:52 • #587203
    Bence Güzel

Ahh malesef site olarak değil de dünyanın geneli böyle. Bir "rock" sitesine daha üyeyim. Orada profilimde rahatsız etmeyin yazıyor.Kızlardan günde on küsür mesaj alıyorum. Garaj.org abazanlık konusunda bayaa temiz. Bir ara coşmuştu ama çabalar sonucu hafifledi.Gerçekten özgürce dolaşmak ister insan maske takmadan ama tacize uğramaktansa maske takmayı tercih edersin diye düşünüyorum.
  • syarar • 26 Haziran 2007 20:53 • #587204
    Hatta ayyın

Bu kötüydü :P Garaj.org "Müzik Birimi" olsa da oluur olmasa da olur. :)
  • syarar • 26 Haziran 2007 20:55 • #587205
    Bakın Bu Fikir Güzel.

Hakkaten ha. Ben mi etkiliyim. :)) Beni büyütmüşsün bakma sen(Hem etkiliyim hem mütevazı :D )) Ama "Ayın Grubu" süper olur. Her üyenin bir oy verme hakkı olur. En az 1 aylık üyeler oy verir :)) Sahteciliğin de önüne geçilir :) Al sana fikir. Boşver ayın üyesini. Müzikle ilgili olsun. :))
  • 2_ • 26 Haziran 2007 20:57 • #587206
    Bakın Bu Fikir Güzel.

o zaman ayın uyesının ayrıcalıkları olsun mesala zıncır kazansın ust uste 3 defa ayın uyesı olan mudur olsun ya da garaj studyolarında bedava prova ya da kafetaryasında pızza nasıl olur:D
  • berry88 • 26 Haziran 2007 21:01 • #587207
    Bence Güzel

Bence her ikisi de yeterince kötü..
    Garaj daki bu tür uygulamalar yapılabileceklerin bence en iyileri..
    Yeni arkadaş edinmek istemiyor, Gıcık Listesi(ki rahatsız oldum seçeneği bence çok gerekli), Sadece eş dost listemden mesaj almak istiyorum..
    Tabi daha iyileri de olabilir ama kendimi erkek gibi göstermek bunlardan biri değil kesinlikle..

Ama şuna sonuna kadar katılıyorum ki kızlar bazen daha feci olabiliyorlar.
  • maydonozz • 26 Haziran 2007 21:55 • #587208
    Bakın Bu Fikir Güzel.

bende kendimi erkek gibi göstermek zorunda olmadığımı düşünüyorum... ayrıca sandiago'yu alkışlıyorum kişiliğini bu kadar kolay belli ettiği için....Yorumsuzum sana karşı...
  • Soulforger • 27 Haziran 2007 13:25 • #587227
    Bakın Bu Fikir Güzel.

Tahminen birazdan mesajın müdürler tarafından silinir. Türkçe yazarsan yararına olur.