Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profillere cinsiyet eklenebilir mi?yada başka alternatifler olabilir mi!!!!

• beklicem321 • 29 Haziran 2007 19:17 • #587318
    Sadece söze değil,birde içeriğe dikkat edersen anlıyacaksın!

Konuşmak için yapılan kurnazlıklardan olabilir.
    Kız üyelerde az değil hani :) Konuşmak için yer arayanlar da olmuyor değil. Neyse ki gıcık listesi diye birşey var. Benim çok işime yarıyor.
  • maydonozz • 29 Haziran 2007 20:03 • #587319

ama yalnızca sana mesaj atan kişilerden kurtuluyorsun ya sana mesaj atmayan abazan üyeler?
  • NeGüZeL_İsTnbL • 29 Haziran 2007 20:21 • #587320

Sende onlardan kurtulmak için yaşını mı küçültüyorsun daha dün 14 değil miydin yav :)
  • maydonozz • 29 Haziran 2007 20:22 • #587321

ben senle konuşmuyorum :hıh
  • mansons pain • 29 Haziran 2007 20:32 • #587322

bana hiç teklif gelmedi çok erkeksi bir isme sahibim:P
  • NeGüZeL_İsTnbL • 29 Haziran 2007 21:04 • #587323

git sandiagoyla konuş o zaman :D
  • cerberos • 29 Haziran 2007 21:48 • #587324

zaten dikkat edersen yaş yazıyor,hangi şehir olduğun yazıyor,resim ekleyebiliyorsun,bende bir öneri getirdim ve böyle bir uygulamada getirilebilirmi dedim

sayın aristo sandiago, demişinde abazan olsam birinin hangi şehirde olduğuna bakmam:D yani düşünsene "bu kız edirneden oo asılalım" filan demezdim :D he belki izmir de öyle birşey olabilir izmir in kızları güzeldir hesabı.
  • SlipknotSlave • 29 Haziran 2007 23:37 • #587327
    Güzel fikir aslında abazanlar olarak işimiz kolaylaşır küfürde yemeyiz hani -_-"
  • sadecemüzik • 30 Haziran 2007 13:28 • #587340

Arkadaşlık teklif edenlerin işini kolaylaştıralım diyorsun yani. :) Bu benim ikinci nickim, bundan öncekinde cinsiyetim apaçık belli oluyordu. Belki inanmayacaksın ama günde 50'den fazla tanışma koklaşma mesajı geliyordu. Nickim "sadecemüzik" olduğundan beri ne kadar rahat ediyorum anlatamam sana.

Herkesin ilgi alanları farklıdır. Burda, birinin profiline baktığı zaman cinsiyetiyle ilgili izlenim edinebilmeyi, o insanın diğer özelliklerinden daha ilgi çekici bulan inan ki çok fazla insan var. Ben profillerin cinsiyetle değil, üyelerin müzikal ve kültürel özellikleri açısından daha ilgi çekici hale getirilmesi taraftarıyım - ki bunun için yeni bir uygulamaya gerek yok, üyeler bunu şu anki imkanlarla gayet iyi yapabilirler.
  • linde_ • 1 Temmuz 2007 13:49 • #587358
    Gerçekten sentiego güzel bir fikir. Çok evlenme teklifleri alıyorum çünkü :)