Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Profillere cinsiyet eklenebilir mi?yada başka alternatifler olabilir mi!!!!

• pesimist • 27 Haziran 2007 16:00 • #587237
    Bakın Bu Fikir Güzel.

yaw bu adamda ne btmez tükenmez bir hırs varmış be arkadaş ya.
    2, senedir adam durmadan yazıyor siteye.
    ve sürekli yeni fikirler.
    olm sen git roman yaz bişeylerle uğraş ya.
    malum saçma sapan şeyler nobel ödülü alabiliyor.
    sende kaparsın belki..
  • aldieb • 27 Haziran 2007 16:28 • #587239
    Bakın Bu Fikir Güzel.

sandiago romano bence farklı bir kişilik farklı bir tad arkadaşlar. onun açtığı başlıklar olmasa konuşacak şeyiniz kalmıyor burda.adam en azından fikirle geliyor.iyi ya da kötü fikir fikirdir.herkes özgürce fikirlerini belirtebildiği bir platformdaysa onu yerme hakkına sahip değilsiniz bence.sadece fikrinin size uyup uymadığını söylersiniz o kadar.kişiliği hakkında yorum yapmak kimseye düşmez.

unutmayın ki aristo'nun fikirleri de yüzyıllarca kabul edilmişti ve kusursuz bir alt yapıya sahipti fakat buna rağmen tek hatası fikirlerinin yanlış olmasıydı.
    ben bu adamı destekliyorum açık ve net bir şekilde söylüyorum.
    bazen yorum yapan sizlerin mi yoksa onun mu oyun oynadığını düşünmemek içten bile değil...

saygılar sevgiler efendim...
  • l-i-m • 27 Haziran 2007 20:56 • #587240
    Bakın Bu Fikir Güzel.

Ne zamandır sandiago ramon ve fikirleri ile ilgili bir yorum yazmayı düşünüyordum da hep vazgeçiyordum.
    -aldieb-'in yorumunu beğendim...

....sadece fikrinin size uyup uymadığını söylersiniz o kadar.kişiliği hakkında yorum yapmak kimseye düşmez.....

İşte budur.
  • sadecemüzik • 29 Haziran 2007 17:56 • #587311
    Cinsiyetini bilince ne değişecek? Cinsiyetin ne önemi var Garaj'da? Bu düşünce uygulamaya geçirildiği taktirde bayanların başına gelecekleri düşündün mü hiç? Sen de diğer insanlar gibi daha normal şeyler isteyemez misin? İstediğin sorudan başlayabilirsin. Her soru 25 puan değerinde olup sınav süresi 4 dakikadır.
  • maydonozz • 29 Haziran 2007 18:01 • #587312
    helal be...
  • sandiago ramon • 29 Haziran 2007 18:52 • #587313
    Sadece söze değil,birde içeriğe dikkat edersen anlıyacaksın!

sadecemüzik aslında verdiğin tepkiyi normal karşılıyorum,biraz ters temalı bir konu açtım, ama konu açma sebebim profillerin biraz daha ilgi çekici hale gelmesi için sadece bir istekti!yani direk cinsiyet odaklı bir düşünce yaklaşımı değildi!zaten dikkat edersen yaş yazıyor,hangi şehir olduğun yazıyor,resim ekleyebiliyorsun,bende bir öneri getirdim ve böyle bir uygulamada getirilebilirmi dedim hepsi bu!Çünkü inanırmısın bazı arkadaşlar benim kullanıcı adımı gördükleri halde arkadaşlık teklifleri geliyor!olay sadece bay veya bayan yazıp yazmaması değil ^^sadece^^nisbi oranda bir yanlışlığa ve dikkatsizliğe neden olabilecek kullanıcı adının net bir şekilde kime ait olduğunun belirtilmesi idi..
  • NeGüZeL_İsTnbL • 29 Haziran 2007 18:56 • #587314

sandiago az sabret abi ben sana çok güzel bi kıyak geçecem valla bak.. Adımı sayıklıycan sonra ;) ama biraz sabır..
  • beklicem321 • 29 Haziran 2007 19:02 • #587315

Detaylı Üye Arama kısmında üye cinsiyetli arama yapabiliyordun ama o bölüm şu anda devredışı :)
  • maydonozz • 29 Haziran 2007 19:03 • #587316

!zaten dikkat edersen yaş yazıyor,hangi şehir olduğun yazıyor,resim ekleyebiliyorsun,bende bir öneri getirdim ve böyle bir uygulamada getirilebilirmi dedim hepsi bu!

yalnızca resim değil fotoğrafta ekleyebiliyorsun... sana gelen teklifler banada geliyor o zaman anla işte neler çektiğimi empati kurabiliyorsun ve benim yaşım daha küçücük...
  • maydonozz • 29 Haziran 2007 19:09 • #587317

hiç açılmasın o zaman...

çok saçma sapan mesajlar geliyor.mesela

antalyada hava 80 derece oldu mu?

yani ne diyebilirsinki bu mesaja!