Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda muhabbet

• godri • 15 Aralık 2007 06:24 • #589542
    Garajda muhabbet nasıl edilir! biri birine ne der, ya da ne demez de diğeri gergin birfilin aslında sadece F ve L harflerinden oluştuğu, ortadaki sesli harfin ise bu gerilim sonucu ortaya çıkan ''titreten yanlızlık'' ve benzeri her birşey olabileceği yanılgısına düşer. Bana bu kırık cümleleri ve işten her an uzaklaştırılabilecek kelimeleri yazdıran arkadaş ya da arkadaşlara bir defa daha soruyorum (Önceki sefer içimden sormuştum, bu seferki biraz daha farklı olabilir!) üyelere, müdürlere, şeflere ve hemşirelere, nasıl olacak bu muhabbet? kim kiminle nerede nasıl konuşacak. iyi sabahlar iyi akşamlardan bellidir, huysuzluk yapanlar akşama kadar uyur inşallah
  • DrumBanger • 15 Aralık 2007 10:35 • #589543
    Misal forumda senin mesajının altına bir destek mesajı gelir sende o adama Garmes'le dönüş yaparsın " Ya şu da şöyle ama aslında bu da böyle be abi " diye . Eğer geri dönüş yaparsa sana tekrar normal muhabbet belki oturur belki oturmaz . Bir süre sonra zaten ilerlerse Msn'e geçilir . Garajdan arkadaş olur o da .
  • SlipknotSlave • 16 Aralık 2007 05:27 • #589554
    asi bir genç olarak anketlere yorum yaparsın ve metelikli manyak insanlardan "selam tanışalım mı??" diye mesajlar gelir (ouv) tanışırsın aylarca msn muhabbeti yaparsın falan sonrada sıklınca gerçekten manyak edip kurtulursun onlardan (zevk meselesi)... kafana göre takıl eheh
  • FuL_TeLiKe • 16 Aralık 2007 12:15 • #589557
    işte böyle başlıyor..

father, what's up?
  • linde_ • 16 Aralık 2007 17:05 • #589558
    Garajda muhabbet edilmez godri.

Nedeni ise eğer birine selam yazarsan hemen ya rahatsız olduma basılır ya da Abazanlara Hayır diye bir kolonide deşifre edilirsin. Haksız yere bir şeyle suçlanmaktansa git başka bir yerde muhabbet et derim. Burayı sadece müzik bilgileri açısından kullan haber yorum akor tab vs.

Burada kendini ilah zannedenler oldukça fazladır. Selam yazarsan bu üyecik bana nasıl selam yazdı. Raharsız olduma basayımda kurtulayım der. Ya da sana gıcık kapar aa bu abazan der. Deşifre eder herkese.

Yani ben zannımca garajda bir kaç arkadaş edindiysem. Ya koloniden ya da yorumlardan arkadaş edinmişimdir. Birine direkt olarak selam naber nasılsın vs mesajlar atarsan %80 böyle muamele görürsün.

Önerimi dikkate alman dileğiyle..
  • delik beyin • 17 Aralık 2007 05:16 • #589568
    hatta bak gör, birazdan "garaj muhabbet sitesi değil müzik sitesi, muhabbet etmek istiyosanız başka siteye gidin!" diyen birkaç andaval da çıkar kesin.
  • metalikmanyak • 17 Aralık 2007 16:00 • #589569
    Sana tavsiyem GRJ'dan kimseyle muhabbet etmemen.. Malum o kadar çok akıllı var ki sitede başın ağrır sonra.. :)
  • beklicem321 • 17 Aralık 2007 18:34 • #589574
    bunu yazan tosun
    okuyana :):)
  • aldieb • 17 Aralık 2007 18:40 • #589575
    garajda muhabbet edemezsin, çünkü herkes çok bilir burda hatta o kadar bilir ki bilmediklerini de bildiklerini sanarlar.

her cümlen muhalefet unsurudur arkadaşlarımız için.

farz-ı misal çok sevdiğin bir arkadaşına şaka yollu laf çarparsın ki kendisi bunu anlayıp cevaplamaz, ama kendini ezik insan savunucusu ilan eden bir kaç arkadaş canlısı garajdaşımız anında sana asi çocuk imajı çizmek adına laf yetiştirir.(bu cümlem uzun oldu kusura bakma)

demem o ki yoğurdu üfleyerek ye zira buz bile bir gün ağzını yakabilir.. benden söylemesi...:)
  • l-i-m • 17 Aralık 2007 22:43 • #589580
    GRJ' dan müzik bilgisi iyi olan arkadaşlar edinmek istiyorsan onları hiç arama , sen kendi tavrını ortaya koy , seni beğenen zaten seni bulur :D , bi bakmışsın msn den konuşmaya başlamışsınız. Daha sonracığıma şöyle konuşmalar geçer :
    -abi en sevdiğin grup,tarz,sanatçı,gitarist, bu müzisyen hakkında ne düşünüyorsun vb.
    bu diyaloglarla hiç bilmediğin dinlemediğin kalite isimler öğrenirsin dinlersin veya tanıdığın isimler hakkında daha çok şey öğrenirsin müzik bilgin genişler , mutlu olursun :) ..

Ben bu şekilde hiç uğraşmadan bayağı arkadaş edindim msn'ime ve açıkçası onlardan çok şey öğrendim diyebilirim , onlar da benden..

BKZ: l-i-m sayesinde Led Zeppelin efsanesini tanıdım.
    BKZ: l-i-m sayesinde Müslüm Baba efsanesini tanıdım.
    BKZ: Rock & Blues dinleyen Müslüm Gürses de dinler.