Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

garajda muhabbet

• FuL_TeLiKe • 19 Aralık 2007 17:49 • #589584
    herkes genelleme yapmış..
    aslında durum bu değil..

durum bu:

.)
  • sunmoon_13 • 19 Aralık 2007 21:49 • #589585
    bence garajda muhabbet iyi.ama abazanlara takılmazsan... :)
  • sunmoon_13 • 20 Aralık 2007 11:17 • #589595
    haklısın...mesela benim msnimde garaj ahalisi diye bi grup var :F
  • metalikmanyak • 20 Aralık 2007 11:31 • #589596
    Abazanlar değil de, o akıllı üyecikler çok baş ağrıtıyor..
  • nazmiyyeaah • 20 Aralık 2007 16:29 • #589600
    garajda eskiden muhabbet vardı. sonra geyiğe dönüştü. geyik çok yemek yiyince boşaltım sistemi de çok çalıştı. ortalık battı. birilerinin canı yandı. tombul kuş arabaya koş bla bla bla..

onlar eskidendi yavrularım :))

(FuL_TeLiKe vör ar yu ?)
  • Kefen • 21 Aralık 2007 18:21 • #589614
    eskiden ablamın (manevi ) üyeliginden girerdim gizli gizli heyecanlı olurdu yahu .. muhabbette iyi di sonra büyüdüm kocaman kız oldum (a) kendi üyeligim oldu ama muhabbete denk gelemedim :( abaza türk gençligi garajıda mı ele geçirmiş ne :(
    bizi o eski günlere götür ablaa =)=) kulun olalım :P
  • DrumBanger • 21 Aralık 2007 18:52 • #589615
    Abazanlar genelde yazın artıyor bu aralar sakin site . Ama Cem'de bir kere vurguladı lütfen her gelen mesaja "Abazan akımın bir mesajı" gözüyle bakmayın yahu :)
  • nazmiyyeaah • 24 Aralık 2007 11:19 • #589638
    hahah evet yaa yazın artış oluyo abazanlarda. geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları hesaabı..
  • beklicem321 • 24 Aralık 2007 14:44 • #589639
    siz siz olun..
    muhabbetiniz de bol bol olsun :)
  • simulacrum • 19 Ocak 2008 12:11 • #589893
    Öyle sanıyorum ki Godri, bu perişan gramer bilginle sağlıklı bir muhabbet biraz zor görünüyor. Diyalog dil bilmekten, o da az buçuk edebiyatla alakadar olmaktan geçer. Ne var ki sanal evrenin "kestirmeden" iletişim olanakları bu işi güçleştiriyor. Forumun başlığında görülen örnek gibi; "yanlız" ve "birşey" sözcüklerinde olduğu gibi. Bu halde seninle muhabbet edemeyeceğimi samimiyetle söyleyebilirim.

Ama bu bir müzik sitesi, o halde mevcut problem çok da önemli değil. Yalnız daha büyük problemler var, yabanilik gibi. Kadın-erkek ilişkilerine, hangi yolla ve hangi üslupla olursa olsun korkunç koyu bir muhafazakarlıkla direnç gösterenler var. Sanırım bu Garaj'ın asırlık bir sorunu. Dürüst olup itiraf edeyim ki yaklaşık iki yıl önce ben de aranızdaydım, bir çoğunuzu tanıyorum; bir çoğunuz da beni. Eski forum mesajlarını yokladığımda o günlerden bu yana bu ikili ilişkiler hususunda pek bir şey değişmediğini gördüm. Bu utanç verici, çünkü temel bir arzu yadsınıyor ki, o da şudur; kadın ve erkek karşıt cinslerdir ve birbirlerini isterler. Bunun "bolluğu" (bolluk ne demekse) bir ara hepimizi rahatsız etti ve şikayetlerimiz dikkate alınıp işe yarar önlemler alındı. Arkadaşlığa kapalı olmak (ki şu gün anlam veremediğim bir tavırdır, bir insan neden arkadaş istemez, çok mu arkadaşı vardır ya da çok mu yabanıldır), şikayet edip üyeyi kovdurmak vs. falan fazlasıyla yeterli uygulamalar. Öyleyse abazan üyelerimiz üzerine konuşulacak bir şey kalmıyor, hala şikayet etmenin bir manası yok. Ama bu hala konuşuluyorsa ben bu duruma Freudyen kafayla yaklaşıp abazanlardan diz boyu şikayet eden herkesin abazanlık yapmak için yanıp kavrulduğunu düşüneceğim. Ve bu büyük bir nüfusa denk düşüyor.

Ama ortalığı bulandırmanın lüzumu yok. Müziğe ara vermiştim; motivasyon sağlayabilmek, müziğe teşvik edecek birileri/bir şeylerle ilişkiye geçmek ve "muhabbet etmek" amacıyla yine üye oldum. Muhabbet konusunda telaşlanacak bir şey yok, kimse bir diğerini kolundan tutup kaçırmıyor; bu konudaki duyarlığınız "ilişkiyi yasaklayan müzmin bekar Garaj lobisi" imajını ortadan kaldıracaktır. Take care...