Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Yeni Albüm :: Bad Trip - Kirli Müzik

Bu konu şu haber ile ilgilidir: Yeni Albüm :: Bad Trip - Kirli Müzik
  • cannabist life • 14 Ekim 2008 00:00 • #635973
    başkalarına müziğin nasıl yapılacağını öğretebileceğini sanan insanlara gelince; öncelikle insanlık hakkında hiçbir şey bilmiyorlar,sonra da müzik hakkında. kendilerini değerli hissetmelerini sağlıyor hepsi bu.
    bazı insanların konuşmalarını dinlerken her şeyden ne kadar uzak olduklarını fark edip şaşırıyorum. çoğu kendi öğrendiklerinden değil de onlara öğretilenlerden yola çıkarak konuşuyor. bu insanların kendilerini değerli hissetmeye ihtiyaçları var, onların hastalığıda bu.
    ruhunuz için endişelenmiyor musunuz ?
    ama bu konuda bu yazdığımı kaydedip kendimi götün tekiymişim gibi hissetmekten başka bir şey yapamam.
    basit işler feci yıpratır beni. bütün basit işler..
  • heretixlave • 16 Ekim 2008 00:00 • #635974
    taşa bakmayı bilirsen taş da bir heykeldir aslında..
  • metalikmanyak • 17 Ekim 2008 00:00 • #635975
    Gerçek şu ki, müzik bestelemenin hiçbir kuralı yoktur ve olmayacaktır, parmak hesabından başka... Ancak parmakların boyu değişir, kulaklar gibi...

bkz: Bernard Shaw
  • chakoorginal • 25 Nisan 2009 00:00 • #635976
    ben bu adamların grunge'dan indie'ye döndüklerine katılmıyorum. çünkü hiç bir zaman grunge yapmadılar "bence"(özellikle bence diyorum).grubun kitlesine bakarsak -kimseyi aşağılamak gibi bir düşüncem yok yanlış anlamayın lütfen -nirvana'dan başka grunge grubu dinlemediklerinden dolayı arkadaşları grunge sanabilirler evet. aynı kitleye alice in chains dinletildiğinde metal sanmaları da gayet doğaldır ve bunun yüzündendir. kısacası; bana göre bad trip hiç bir zaman grunge yapmadı ve 3 akordan ibaret olmasıyla alakalı bir durum değil. müziklerinde bir ruh göremiyorum, hoparlörden gelen kasıntı seslerden keyif alamıyorum kimse kusura bakmasın -kasıntı sesten kastım gürültü değil, sağlam ve ruh dolu gürültü isterseniz de sonic youth dinlersiniz olur biter-. bana göre bad trip'in yaptığı şey sözde kirli ve cool pop'tan öte bir şey değildir.
  • ilkyaws • 10 Nisan 2011 14:19 • #640175
    bad trip iyidir