Kapat
..yükleniyor..
Kapat
İşi müzik olanlar, işlerini GaRaJ'da tanıtıp, müzisyene ulaşıyorlar. GaRaJ rehberini inceleyin.

Converse all star

• amistad • 13 Ekim 2006 19:17 • #562986
    neresi yav bi söyle Lütfen biliyorsan belim büküldü converse taksidi ödemekten yav :)
  • gokcen • 14 Ekim 2006 01:53 • #562989
    bi tanede bana alırsan söylerim:)
    hem napcan 2.yi,tüketim canavarı oldu bu yeni nesil vallaha
  • amistad • 15 Ekim 2006 23:37 • #562997
    sana aldıktan sonra ne anladım ya

zaten 100 ytl bi converse sana 50 bana 50 yine aynı paraya almıs olucam.

ya benimkiler yazlık onları bir sure sonra giyemicem ondan dolayı alıcam.

soyle bak valla solemicem kimseye eger param olursa bitanede alırım sana :P
  • Esquivo • 27 Ekim 2006 21:54 • #563032
    1.5 sayfa yazmıştım
    bir anda hepsini sildim gereği yok
    hepsi boş converse modası gececek
    ama yine fabrikasyon bir genclik olacak
    bu mudur sizin rock anlayışınız :)
  • CRN_CRN_ME • 27 Ekim 2006 22:14 • #563033
    bıktım artık bu topictennnnn
  • SlipknotSlave • 27 Ekim 2006 23:59 • #563034
    hepsi boş converse modası gececek
    ama yine fabrikasyon bir genclik olacak
    bu mudur sizin rock anlayışınız :)

10 sayfa yerine geçer bu helal...
  • narkozz • 29 Ekim 2006 23:12 • #563047
    fabrikasyon dedin de çok güldüm :):) haklısın abi gerçekten sokağa bi çıkıyorum çarşıda gezerken (bi de bizim burası küçük yer olunca) hepsi aynı tip valla aynı fabrikadan çıkmış gibiler. neyse arkadaşlar keselim alan alır almayan almaz giyen giyer bu da kimseyi ilgilendirmez. valla ceren sana katılıyorum ben de bıktımm bırakın yahu özentiliği eleştirmeyi filan belki özenti olmaktan büyük haz alıyorlardır kim bilir. saçmaladım ya ama esquivo arkadaşıma da katılmaktan geri durmuyorum.
    sonuç olarak ben sevmiyorum giymiyorum beni kendim ilgilendirir başkası değil.
    tamam sustm :S
  • moryellll • 7 Kasım 2006 10:06 • #563061
    ya abı sevıyosam gıyerım bunun ozentılıkle ne alakası varkı ustelık bunu rockla neden bagdastıryosunuz anlamadım...diger mesajım cok guzeldı nıye sılınmıs anlamadım..:):)
  • gtoksoy • 7 Kasım 2006 18:16 • #563064
    bu ne olacak? özenti damgasını yemek istemeyen ama toplumu etkileyen popüler kültürede üye olabilmek için, bu kültürün varettiği ve kendimizinkilerin bir hiç sayıldığı, yeni bir düşünce ve yeni değer yargılarını (ki bunlar bize ait değil) varetme çabasını görememedir... gençliğin verdiği özentiliği düşünmediği için daha doğrusu buna ayıracak vakit bulamadığı için bu kültürü sorgusuzca ve kendinimiş gibi kabul ederek buna sahip çıkması bu durumu ortaya çıkarıyor ve bu kabullenmeyi çevresindeki herkes yaptığı için biz özenti değiliz diyenelere normal geliyor ve normal gelcek...
  • SlipknotSlave • 7 Kasım 2006 23:40 • #563066
    bana esir kafalı diyenler :S toplumun esirleri geberin !! dan dan dan... tabi bu popüler kültürü yaratan sen ben toplum olmayıp emperyalist ülkeler olunca çook çok farklı bir boyut kazanıyor olay şöyle ki : yaratılan popüler kültür 100$ lık ayakkabıyı almayı gerektiriyorsa ve o toplum popüler kültür adı altında sindirilmeye çalışılıyorsa artık insanda azcık kafa beyin olur dimi ? mesele keşke sevdiğin ayakkabıyı giyip giymemek olsa...